Celková narkoza ve spinalu při cisari

27.05.2014

Ahoj holky,nevím ještě podrobnosti a jsem jak na jehlach, nemáte nektera zkušenost?
Švagrova dnes rano rodila plánovaným císařem, ve spinalni analgezii. V průběhu operace ji ale uspali do celkové narkozy.
Můj histericky bratr nic neví.
Klucik je v pořádku a zdravý, 4250 a 53cm.
Nemáte tušení co se mohlo dít, ze ji uspali?
Dotaz je asi zmatený,tak sorry. Budu rada za případnou odpověď!
Diky :€s€:

Moc děkuji za komentáře a uz vím podrobnosti!! Můj bratr jako vždy vse zvojtil :00: !! U toho porodu ke spinalu nakonec vůbec nedošlo,nepodařilo se jim ho napíchnout!!! Takže proste rodila při celkové narkoze. Uz je dobra a miminko taky,takže hurá!! :a:

Mě při sekci nabízeli také plné uspání, nebylo mi dvakrát dobře během toho, tak pry pokud chci, tak mě uspí.Odmítla jsem :-) není to nic vyjímečného :-)

Moji kamarádku taky v průběhu císaře ve spinálu nakonec uspali protože to začala cítit, spinál nezabral jak měl. A když jsem byla v porodnici, tak vedle na pokoji byla maminka, kterou taky museli v průběhu spinálu uspat protože malý tam byl tak divně napresovaný že ji nařízli močový měchýř, tak nakonec ještě šili i močák tak ji raději uspali. Ale nic katastrofálního chvíli chodila s pytlíkem u pasu a neměla žádné komplikace. Z porodnice odcházela už v pořádku a bez pytlíku :-). Neboj, určitě bude švagrová v pořádku :-).

Ahoj a nemohlo jí to třeba dělat zle, tak ji uspali úplně?Nidky jsem o tom neslyšela, takže jen hádám.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka