Cucání pěstičky ve 2 měsících

12.07.2011

Ahoj holky, malej si cucá pořád pěstičku, cpe jí celou do pusy, jsou mu 2 měs, to přece nemůžou být ještě zuby. Hlady to není, dělá to i po jídle, prostě skoro pořád. Dudlík vyplivne a ručku do pusy. Je to normální? Pa, užívejte léto.

Kliknutím vložíte smajlíky:

já to za normální považuju...naše malá důdu nechtěla, tak si od narození cucala pěstičku...a první zub vylezl až v 6 měsících :-D děti se tím uklidňují...vždyť cucat si ruce umí už z bříška... :-) jo, ještě případně se nenech zastrašit, kdyby vaše doktorka patřila k těm, co tvrdí, že cucání křiví prsty a deformuje patro :-D je to blbost :-D ale kamarádky doktorka to tý kámošce tluče do hlavy a ta minule málem omdlela, když viděla mojí malou, jak se cucá...mě fascinuje, jak některý lidi slepě důvěřujou a vůbec nepřemejšlej :-D ale to bylo jen tak pro zpestření...:-D

In reply to by kačenka1711

cucala jsem si palec do bůhvíkolika...dokonce mi kvůli tomu ve 3 nebo 4 letech vraceli dudlíka pro odvyknutí a co? mám patro i zuby jako kdokoliv jinej...dumlání samo o sobě není závadný...jedině tak nějaká konkrétní technika cucání - jako třeba úporný tlak na patro či co já vim

ahoj, proč by to nebylo normální :s: . Zoubky to nejsou. jen poznává pusou své tělo. Buď ráda že to dělá. Je to normální vývoj :a:

,právě zjistil,že má ručičku a moc mu chutná. Náš malý taky nějak začal kolem druhého měsíce s dělá to pořád. Kolikrát se u toho i nadavuje :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka