co na oteklou tvář? | Moje těhotenství.cz

co na oteklou tvář?

Obrázek uživatele BeruškaV

Potřebuju radu..z důvodu těhotenství my zubař nemůže nic předepsat...mám brutálně oteklou ztvrdlou tvář.. vypadá jak křeček :r: prosím poradte aby se my ulevilo..bolí to jak čert a vypada to ještě hůř... mám chuť mlátit hlavou o zeď... děkuji moc :k:

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Ahoj holky,

byli jste někdo na dovolené u Balatonu v Maďarsku? Popř. kde a jak se vám tam líbilo? Díky moc. Pápá

a mám tak trošku pocit, že jedna životní etapa se právě uzavírá. Nechci se nějak rozesmutňovat, život si s námi kolikrát hraje tak, že si říkám, že ne vždy je všechno definitivní tak, jak to v danou situaci vypadá a naopak. Ne všechno, co vypadá jako nedokončené, má své pokračování. Takže dnes jsme byly, Berunko, naposledy spolu my dvě u naší paní gynekoložky na kontrole.

Potřebuju radu..z důvodu těhotenství my zubař nemůže nic předepsat...mám brutálně oteklou ztvrdlou tvář.. vypadá jak křeček :r: prosím poradte aby se my ulevilo..bolí to jak čert a vypada to ještě hůř... mám chuť mlátit hlavou o zeď... děkuji moc :k:

Jen rychlé hlášení z dnešní poradny 11042014 = 25+2:

Vše je jak má, placenta se pošoupla výš. Za tři týdny mi budou brát krev na testy + jako normálně utz + rychlá kontrola čípku.

Krásný víkend všem přeji. :k:

Ahoj všem, mohla bych se zeptat, kolik měly vaše dětičky v cca 22. týdnu? Náš malej měl ve 21+3 26cm a 421g. Není to nějak moc? Můžu nějak váhu mimča ovlivnit během těhu i já? Stravuju se docela zdravě, chodím plavat, ale mam strach, aby naše mrně nebylo na konci těhu nějaký moc veliký, abych ho vůbec porodila :s:.

Ahoj holky,
chceme si s manzelelm koupit nové auto, a musíme si na něj částečně půjčit. Všimla jsem si, že Equa bank teď nabízi dost výhodnou půjčku na auta. Daleko levnější než u autoprodejce. Máte některá zkušenost? Kolik jste ušetřili?

Díky moc, M.

Včera mě dostal manžel,zcela nečekaně se mě zeptal jaké z našich dvou dětí mám radši. No prostě mě s tim dostal, mám ráda oba stejně, celý den o tom přemýšlím a prostě oba stejně, nemůžu si pomoct...

Pápá ahoj holky už jsem tu dlouho nebyla Smile ale je málo času ted řeším takové osobní dilema.Mám dva syny starší Jenda ted oslavil 5 let a malýmu je rok a půl pryč.

Holky otazka trochu mimo kde se dá ještě jinde stáhnout film kromě ulož ta? a nebo koukat online? Díky Pápá

Koulení očima

ahoj, tak mám za sebou ET v Brně. Moc hezký zážitek. Dostala jsem velké a silné embryjko tak snad to vyjde.

Teď čekat a 12. den po ET zajít do laborky na testy. Ale nevydržím to a udělám si těhu test už dříve :s: