brzké ráno

13.07.2010

Ahuj deníčku a včeličky,
je 7:50 a já už nemůžu spát, ani nevím proč, když ten můj prcek spinká, ale prostě to nejde. zrovna dnes ráno sem přemýšlela jaké to bylo když jsem byla těhotná, i přesto, že s bývalým to moc jednoduché nebylo, tak jsem si vlastně to těhotenství užila......předtím mi to nedocházelo, ale teď už vím, že to bylo opravdu nejkrásnější chvilky mého života. Jasně, že taky byla krásná první pusa atak, ale tohle .....a upřímně, docela se těším na druhé.....sice jsem včera malinko záviděla jedné známé co dva měsíce po porodu vypadá jako topmodelka a já mám strie snad i na hlavě :€):

jo a i když nechci předbíhat, musím se svěřit, možná se budu taky vdávat, jjá vím že už to tu ode mě jednou zaznělo, včetně plánování atd., ale prostě to tenkrát nějak nevyšlo, ale teď už doufám jo :\r/ on ten můj totiž neumí lhát a proto se domnívám, že mi dá brzy prstýnek :h:

Po tom co jsem si prožila s bývalým, i když je pravda pořád to bolí, protože jsem mu opravdu věřila, tak sem si aspoň uvědomila co od života chci....chci lásku, bezpečí a důvěru a ne lži, podrazy a nevěru.....sakra se mi to nějak rýmuje :€):

Ahojky, tak to ti taky moc přeju :h: . Když věříš, najdeš to, co hledáš :\r/ . I já věřila a po nevydařeném, naštěstí bezdětném prvním manželství, jsem vdaná podruhé, máme krásného zdravého syna a hlavně, jsem konečně šťastná :h: :h: :h: . Věřím, že budeš a jseš i ty, tak si to užívej :)

ahojky, tak to ti přeji, aby ti to vyšlo a byla jsi mooooc spokojená a šťastná ;-) podstatné je mít vedle sebe toho pravého ;-) Lucka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka