Bolest břicha po císaři

24.02.2016

Maminky mám dotaz,jsem skoro 3měsíce po císaři,jizva v pohodě,ale bolí mě břicho mezi jizvou a pupikem,podobně jako modrina,může to být v místě sesiti uvnitř?když na to sahnu je to uvnitř tvrdší a citlivé,např.když mi o to dcera zavadi nozickou,máte některá zkušenost? Díky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ano přesně takto mě to taky bolelo. Jizva ok i na pohled v pořádku, ale pod jizvou bolestivé přesně jako u tebe. Mám už druhý císař a takto to bolelo jen u druhého. Nevím už sice přesně jak dlouho, ale určitě víc jak 3 měsíce. Jsem 16m po a teď už naprosto v pořádku. 

In reply to by Ivik77

Tak jsem se trochu uklidnila,ještě tam prý může být nevstrebany steh tak uvidíme trochu me to znervoznilo,tak snad to bude v pohodě,necelé 3měsíce po císaři ještě není dlouhá doba a dr.v porodnici říkala,ze úplně v pořádku můžu být třeba až za půl roku díky za uklidnění :-)

ahoj,já jsem čtyři měsíce po císaři a musím taky říct,že mě dost bolí,když mě malá kope do jizvy..celkově mě ted' jizva bolí více,pořád se mění počasí :-( a mám ji docela vystouplou a tvrdou...ale břicho mě nebolí..asi by si raději měla zajít k doktorovi,mohlo by se stát,že to špatně srostlo...snad ti někdo poradí více..

In reply to by A1234

tak malá měla 3060gr jak se narodila a brisko mam taky..začínala jsem těhu se 48kg a přibrala jsem 14 kilo.ale ke konci mi tak narostlo,že ted vypadám jak mdybych byla ve 3.mesici...snazim se cvicit na to břicho.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka