Alergie na potraviny | Moje těhotenství.cz

Alergie na potraviny

Obrázek uživatele pindul

  Ahoj holky,
  nemáte prosím někdo zkušenost s výskytem alergie v těhotenství? Už pár týdnu se neuvěřitelně škrábu, takže jsem teď týden pozorovala z čeho bych to tak mohla mít, no a zatím mi vyšly rohlíky - housky, chleba v pohodě, jen asi bílé pečivo. Tak teď nevím, myslíte, že bych měla s tím někam skočit, abych to potvrdila nebo vyloučila. Mám z toho docela strach, hlavně aby to pak nemělo mimi.


  Komentáře

  Obrázek uživatele Romanca

  Ahoj, já jsem alergik. V těhotentsví mě taky svědí kůže. Než jsem otěhotněla tak nejedla lepek a mléčné výrobky...ne že bych na ně byla alergická, ale prostě mi to nedělalo dobře a vypozorovala jsem, že se mi pak líp dýchá. Alergická jsem z jídel pouze na grep a ranné brambory...v těhu jím vše a krom toho svědění je vše OK.
  Jeden alergolog mluvil v Sama doma o alergiích v těhu a říkal, že to nemá na dítě vliv. Pokud jsi alergik a máš zrovna alergii, nebo nějaký příznak, máš jíst léky, které ti tvůj lékař normálně předepíše. A samozřejmě se vyhýbat tvým alergiím, ale ne kvůli dítěti, ale kvůli tobě. Po porodu bys měla jíst jako před tím, protože kojíš a jak začneš dítě přikrmovat, tak ho nevylučovat z tvých alergií, protože z něj pak děláš alergika. Samozřejmě to neznamená, že v půl roce dáš kravské mléko.
  Takže si myslím, že problém nebude. Kdyby ses škrábala nějak úporně tak bych asi zašla k alergologovi, pokud žádného nemáš, tak to řekni v poradně nebo obvoďákovi.

  Obrázek uživatele pindul

  za info, já jsem alergická jen na penicilin, takže s tím nemám moc zkušeností.
  Na gyndě už to ví, nějak mi to nedalo se nezmínit. Jinak už mám dvouletou dceru, která je pro změnu atopik, takže aspoň nějaký způsob alergie po mě zdědila. Jsem ráda, že tak zhruba vím, co mi dělá neplechu :s: , i když z toho nejsem nějak nadšená.
  Ještě jednou moc díky a určitě ještě zkusím obvoďáka.
  Dobrou

  Obrázek uživatele Romanca

  Nemáš za co. Když tak zkus toho obvoďáka. a co ti na to řekli na té gyndě?
  S těma alergiema (včetně atopického aksemu) je to na prd, je to holt choroba dnešní doby. Taky se bojím aby malá nebyla po mě alergická, no snad nebude. Tak se moc neškrabej a dobře se vyspi. Pa

  Otěhotnění krátce po porodu

  Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

  Prosim o radu

  Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

  Opar

  Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

  Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

  Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

  Vývoj novorozence týden po týdnu

  Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...