Alergie

06.06.2011

Ahoj holky, chci se zeptat, nevíte, jestli se už může na začátku druhého trimestru něco na alergie? Jak začaly pořádně kvést trávy, sekat sena, tak jsem úplně grogy, prokýchám celý den, posmrkám balíky kapesníků,.... Nepamatuju si to z prvního těhotenství, jen vím, že mi alergolog říkal, že v prvním trimestru můžu tak akorát vincentku do nosu. Ale tehdy jsem to až tak neřešila, prostě jsem nevycházela ven, ale teď s 16m prckem to nejde, takže chodíme na procházky a já jen smrkám a smrkám. Je to únavné. Dík. Přeji hezký den!

Ahojky.
Také jsem alergička, tak že hned jak začaly první pyly a já zjistila, že jsem těhu, běžela jsem k doktorce ať poradí co dál, že nemůžu v noci ani spát a přes den smrkám a kýchám.
Dala mi mé obviklé léky..oční kapky, nosní sprej a stím, že tohle můžu používat kdykoliv.Pak mi napsala Zodak, s doporučením, že ten do konce I.trim opravdu jen, když to bude opravdu nutné.
Před 2týdny jsme byli s přítelem na genetice, kde jsem se zmínila o alergii a paní doktorka mi zdělila že v II.trim už mohu Zodak brát pravidelně a že je jeden z nejlepších.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka