Ahojky | Moje těhotenství.cz

Ahojky

Obrázek uživatele VeronikaK

zdravím všechny nastávající maminky, které čeká den D v červnu 2009. Jakpak se těšíte na prťousky? Smile

Obrázek uživatele fazolka

Ahoj, já mám termín 17.6. U nás je vše v pořádku, byli jsme na screeningu ve 12tt a dopadl dobře. Už jsme začali trochu nakupovat na miminko. A jak se daří vám holky? Už máte také něco koupeného?

Obrázek uživatele čamalka

Já mám termín 30.6. je to období kdy mají téměř všichni z rodiny od května do srpna svátky a narozeniny,takže jsme vždycky švorc a teď ještě prcek Smile ale co,hlavně aby byl zdravej. Už bych chtěla vědět co to bude,moc bysme chtěli holčičku,klká má každej v mym okolí Smile Něco jsem zdědila po švagrový a něco málo nakupuju,ale zatím omezeně protože musím kupovat neutrální barvy. Jde mi trochu hlava kolem z toho co všechno musim koupit a mám obavu abych na něco nezapomněla Smile

Obrázek uživatele Sedmikraska

Ahojky, já mám termín 12.6., jen doufám ,že se toho dočkám, zatím jsem 11+5, předevčírem jsem byla na kontrole, bylo vše ok, ale měla jsem problém se špiněním, které mě včera a dnes chytlo zase, takže zatím moc nemám na nic myšlenky, i když je fakt, že občas si říkám, už aby byl červen :-). Průkazku zatím ještě nemám, až před vánocema mi ji vystaví, na odběry jdu 23.12. a jestli mě pošlou na plodovku, se kterou spíše počítám, tak se netěšim. Čekám druhé mimčo ,u prvního jsem na plodovce byla - dopadla dobře.

Obrázek uživatele Tez

Ahojky, to je zvláštní (průkazku mám tedy už dávno), ale já jsem dneska 13 týden a předpokládané datum porodu (tedy podle ultrazvuku, podle menstruace mi to doktor nespočítá-nemestruovala jsem) mám termím 13.6. :hu:
Jak je to možné, holky? Jednička

Obrázek uživatele paf

Ahojky, mám taky TP 13.6.2008 jsem zvědavá, jestli nám to vyjde :o)

Obrázek uživatele Tez

Tak schválně-haha!

Obrázek uživatele paf

Ahojky, mám taky TP 13.6.2008 jsem zvědavá, jestli nám to vyjde :o)

Obrázek uživatele VeronikaK

Musím říct, že v tom všem mám takový bordel, že už to raději moc nekoumu :s:

Obrázek uživatele VeronikaK

Ahojky, tak to Ti vůbec nezávidím, že to máš takhle komplikované. Já špinila jenom jednou na začátku a pak jednou jsem měla hnědý výtok a od té doby (musím zaklepat) v pohodě. V pondělí jdu KONEČNĚ ZPÁTKY DO PRÁCE :qu: mám z toho velikou radost, protože jsem byla doma 6 týdnů a to je na mě prostě dlouho. To je divné, že Ti ještě nedali průkazku, ne? Já ji mám už týden a to mám termín jen o den dřív než Ty (i když podle UZ je mimi asi o týden mladší) Ale on to má asi každý doktor podle sebe. Já už se taky moc těším na červen Mimčo s dudlíkem Slyšela jsem, že odběr plodovky hrozně bolí. Je to pravda? :O

Obrázek uživatele Sedmikraska

Ahojky, no já sobě taky ne, už to trvá moc dlouho a je to hodně o nervy a nejenom moje, ale i manželovy, jak mě vidí, že pořád něco je a nemůže s tím nic dělat, ale doufám ,že to brzy zmizí. Tak to je dobře, že jdeš do práce, ono být pořád doma je na budku, znám to. :sick: Při prvním těhu jsem ji už touhle dobou měla, no ale teď ne no, nevím proč mi ji dají až za tak dlouho. Odběr plodovky nebolí, aspoň ne hrozně, nemělo by to bolet vůbec, pokud se to udělá dobře. U mě to byl spíš nepříjemný pocit, pokud budeš mít uvolněné bříško, tak je to ok. Pomazali mi ho studenou dezinfekcí a tím pádem se mi trochu stáhlo a tak to bylo nepříjemné, ale velice rychlé, víc jsem se bála až po tom, aby se mi do vpichu nedostala infekce a nepotratila jsem.

Obrázek uživatele VeronikaK

Moc Ti přeju, aby to už bylo v poho. :k: Těhu si máš užívat, ale dnes má každá druhá maminka takovéhle potíže. Asi je to tím stylem života. :? Máš pravdu. Na budku to je. Navíc když mám doma(nebo spíš nemáš) vojáka jako já, který jezdí každou chvilku po nějakých cvičeních atd :O S tou plodovkou jsi mě uklidnila. Každý říkal, jak je to hrozné. Asi to teda tady v našem centru neumí dobře odebrat, když je to tak bolelo. Ale já mám štěstí, že mi ji může odebrat i přímo můj doktor. Sám mi to říkal a jelikož jeho schopnostem věřím na 100% tak mě to taky uklidnilo Jednička A z tou infekcí, to se stává?

Obrázek uživatele Sedmikraska

Moc děkuju!!! :k: Taky bych si ho ráda užívala ,ale snad to ještě přijde :-), věřím ,že ano. Je fakt, že hodně mě drží nad vodou, nejenom manžel, ale má dcerka, moc času na přemýšlení o špatných myšlenkách, mi naštěstí nedá Smile . Tak to je asi také stresující, když je manžel stále pryč, viď? Můj jezdí po celé republice, ale ne naštěstí přes noc ani o víkendech. To je super, že máš doktora, kterému věříš, i to hodně dělá!! Oni ti to všechno vysvětlí, neboj, asi tři dny po odběru je lepší jen ležet a hlavně se nekoupat. Je to, sice pomalu neviditelný, ale je to vpich do těla a infekce by se tam mohla dostat klidně i ze šamponu, proto se nesmí koupat. Je to sice hodně malá pravděpodobnost s infekcí ,ale je no...

Obrázek uživatele VeronikaK

Tak to je dobře, že Tě dceruška zaměstná. Já už jsem teď zpátky v práci a mám toho zase plný kecky, ale aspoň mi to bude rychleji utíkat. Zítra jdu na další UZ, tak už se hrozně těším až přírustek uvidím Smile Srdce Tak z tou infekcí jsi mě tedy překvapila. No doufám, že se do takové situace, aby mi ji museli brát ani nedostanu Ne

Obrázek uživatele Sedmikraska

Tak pak napiš jak jsi dopadla na UZ Jednička ! A neboj, třeba na tu plovodovku vůbec nebudeš muset jít a kdyby náhodou ano, tak se neboj, nevím proč bys zrovna ty nedopadla dobře!!!!!!!! Pápá

Obrázek uživatele VeronikaK

Tak UZ dopadl skvěle. Mám i dvd a je to naprosto perfektní. Malý se tam mlelo jako blázen, polykalo plodovku a vrtělo prdelkou :s: Přítel mu říká kosmonaut :s: No doufám, že to bude v pohodě. Screeening mám 22.12., tak snad dostanu nejkrásnější dárek k Vánocům tím, že mimi bude ok Srdce Srdce Srdce

Obrázek uživatele Sedmikraska

No tak to je dobrá zpráva!!! Jednička :s: Tak to jdeš na odběry o den dříve než já Wink , já jdu těsně den před Štědrým dnem. Jsem na to zvědavá. A co vánoční dárečky, už máš nakoupeno? Já už ano, jen to všechno zabalit Dance 4 .

Obrázek uživatele VeronikaK

Tak to si to tady pak napíšeme jak jsme dobře dopadly Smile Já už nakoupeno mám a balím tak nějak průbežně, takže mi zbývá asi 5 dárků zabalit a mám to všechno v kupě. Zítra jedeme pro stromek, tak ho asi hned v neděli nebo v pondělí ozdobím a jestli přestane pršet tak umyju okna a mám přípravy za s sebou :\x: Sice jsem nestihla napéct, ale to holt už nedoženu, takže něco nakoupím a budu doufat, že toho hodně dostaneme jako výslužku po návštěvách :///: Tys pekla?

Obrázek uživatele Sedmikraska

Nene, já nepeču, nějak k tomu nemám dobrý vztah a nikdo to moc u nás nejí, no a něco i dostaneme. Jen manžel se toho toho nějak dal a pekl - linecké, já to jen slepila a obalila cukrem Wink . Stromeček jsme koupili včera - normandskou jedli a docela vysokou, tak se snad dcerce bude líbit Jednička . Zdobit budeme o víkendu. Jinak jsme tak nějak dodělali výzdobu, dárky zabaleny, takže už to může skoro začít Smile . A Štědrý den budete trávit ve dvou (tedy skoro třech)?

Obrázek uživatele VeronikaK

jééé no tak to musí strom jako hrom Smile My máme jenom takového mrňouse - ale jsem ráda, že jsem nakonec přítele přesvědčila po úporném boji :\x: Já to vidím, že zítra stromek ozdobím, dodělám nějakou tu výzdobu a dlabu na to :s: Příští rok si toho užiju až až Mimčo s dudlíkem Já teda Štědrý večer budu trávit s mamkou, sestrou a jejím :dog:, protože to byl nebyla armáda, aby nemusel přítel do služby :r: Doufám, že příští rok už budou kolegové tak hodní, aby se obětoval někdo jiný a taťka mohl být s rodinou :s: Mimčo s dudlíkem Výhoda je, že já budu mít letos Štědré večery 2 :qu:

Obrázek uživatele Sedmikraska

No jo až do stropu :qu: , jako loni, mohla bych ho pak vyfotit a poslat ti fotku Wink .Budeš mít dva štědrý večery? Tak to my taky Smile , se na to těším, aspoň si ty vánoce tak trochu prodloužíme :qu: . Přeji celé tvé rodině krásné, pohodové svátky!! A bohatého Ježíška Jednička Mimčo s dudlíkem !!!

Obrázek uživatele VeronikaK

Tobě taky přeji krásné Vánoce. My je ale prožijeme spíš ve strachu, protože mi vyšel špatně screening a 30.12. jdu na poradnu a sepsat anamnézu. 2.1. si jdu se svým doktorem domluvit termín amniocentézy a naštěstí mi ji aspoň bude dělat on. Ale mám hrozný strach. To je vážně skvělý dáreček k Vánocům :r:

Obrázek uživatele DancE

Mám to úplně stejně, ten screening nám vyšel hodně špatně, tak si z toho nic nedělej, já jsem z toho byla hodně špatná, poslali mě kvůli tomu do nemocnice a na ty odběry plodový vody jdu 5.1. a mám si prý přinést věci k hospitalizaci, tak mám fakt strach, ale nevzdáváme to, já pořád věřím, že to dobře dopadne. Doktor v tý nemocnici řikal, že díky tomu odběru jsou schopný určit vadu na 99% a taky ti řeknou na 100% pohlaví. Smile Tak pak dej vědět, jak jste dopadli, budu držet moc palce a určitě to bude všechno v pořádku.

Obrázek uživatele VeronikaK

Ahojky, já to tady probírala s dalšíma holkama a je jich tolik co jim vyšel TT špatně a pak plodovka dobře, že se už vůbec nebojím. Ani v mojí, ani v přítelově rodině žádné postižení nemáme, takže jsem se prostě "rozhodla", že to bude všechno v pohodě a plodovka mi moje přesvědčení jenom potvrdí a a navíc jak jsi psala má to výhodu, že se dozvíš 100% pohlaví mimíska Mimčo s dudlíkem Já mám termín odběru 13.1., protože jsem se rozhodla pro jinou než tradiční variantu (nebudou mi dělat odběr na genetice, ale můj gynekolog v soukromém sanatoriu - tam mi ho udělají na operačním sále a tím se sníží riziko infekce). Ale hospitalizovat mě nebudou. Jen potom musím cca hodinu počkat na kontrolní UZ a pak asi týden být doma a ležet, aby nemohlo dojít k prosáknutí plodovky. Ale to mají asi všude nastavené jinak. Každopádně držím pěstičky a dej vědět, že jste dobře dopadli a co to bude Smile :k:

Obrázek uživatele Tevor

to je hrozný, myslíš že ty testy taky někdy vycházejí dobře?? Já si byla dneska pro výsledky AFP a mám hraniční riziko na edwardsův syndrom - je mi fakt "báječně". Na 20.1. jsem objednaná do gennetu na UTZ ale do tý doby mi asi hrábne...... Jak pak máme mít pohodový miminka, když jsme z toho všeho takhle vystresovaný..... No přeju Ti ( a vlastně i sobě ) ať je všechno O. K. a ať v tom červnu porodíme krásná zdravá miminka Mimčo s dudlíkem

Obrázek uživatele VeronikaK

Tak to naprosto chápu, ale vážně je strašně málo lidí, kterým tenhle test nevyšel pozitivní. Moc nechápu Tvoje objednání na UZ. To Ti vyšel špatně už screening v I.trim nebo až tripel test ve II.trim?

Stránky

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Ahojky, omlouvám se že píšu takhle pozdě, dřív jsem se k počítači nedostala.
Bohužel, menstruaci mám přesnou jako hodinky, takže jsem to dneska dostala. Čeká nás, další, už 7. měsíc snažení.

a můžu jít chrupkati. Přeji krásnou i když zasněženou noc Pápá Pápá Pápá

Ahojky holky,prosím Vás,když pečete cukroví,vymazáváte vždy nově plech nebo pečete na pečícím papíru?Já vždy vymazávala a kamarádk Py peče na peč.papíru,prý je to snaHší...jakou máte zkušenost vy?

To zas byla noc!Natálka včera začala říkat slovo BÁBA a začala se pohupovat na kolínkách,takže v noci se probudila a hned si musela vyzkoušet,jestli to náááhodou nezapomněla Koulení očima ,takže od 22 45 do 1 30hod volala pořád bába a zkoušela na kolínka,samozřejmě byla unavená,tak pořád padala,ale

Dobré ráno,tak si tento měsíc poctivě měřím bt a dneska mi stoupla a to to 12 den....myslíte si,že brzy dojde k ovulaci?:)

Ahoj holky,nevíte některá kdy bych mohla začít cvičit po císařském řezu na břicho.Jsem už 3 měsíce po porodu ale když začnu cvičit,tak mi jizva opuchne.Chtěla bych od ledna začít chodit do posilovny abych měla zpátky svou postavu.Díky moc :///:

Ahojky holky, jsem už šestý týden doma, protože jsme maličko na začátku krváceli. Dostala jsem Utrogestan a doktor mě moc nechce pustit zpátky do práce, kvůli stresu. Jste na tom někdo podobně? A co děláte aby jste se doma už nezbláznily?

Ahojte holky tak Helik20 to má za sebou sice to nedopadlo podle plánu,ale čas všechny rány zahojí.Malá Laura má 3kg a 48cm a narodila se 20.11.
Helík vám pak vše popíše pokud tedy bude mít sílu si na to ještě zavzpomínat Sad

Ahoj holky!Mám doma 4. měsíčního synka!!Do třetího měsíce bylo vše v pohodě,ale teď se mi začal strašně vztekat a řvát....celej den nic neudělám,pořád jsem s ním.....Uspávat ho musím buď v kočárku nebo na rukou.....Nevíte čím to je a jak ho to odnaučit!!Nedokážu ho nechat třeba 5 minut řvát,pak se mi i kucká:-(!!!Prosím poraďte,děkuji!!!

Holky mám ještě jeden dotaz!Zůstala jsem s malým sama a mám podanou žalobu k soudu už od dubna...Nevíte kdy tak probíhá soud o náklady neprovdaný matky a výbavičku na dítě??Malýmu už budou 4 měsíce a pořád nic nejde....Je to strašný takhle čekat...:-(Díky mooooc