ahojda maminy

05.08.2009

ahojda mamči chtěla jsem se zeptat kamarádka má skoro 3měsíční holčičku a je na UM ptala se Dr.jestli ji muže už dávat příkrmy tak ji dává co je na tom pravdy?Jelikož muj chlapeček taky mu budou 3měsíce zachvili a je také na UM sice váží o majinko min než ta jeji jeji měla váhu přes 3kg a ten muj 2760g tet už má víc ale chtěla sem vědět jestli mu opravdu taky mužu dávat nějaký příkrmy nebo musím počkat až mu budou 4měsíce?Děkui moc za odpověd

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky mě to tedy přijde taky dost brzy já u prvního kojila ak jsme zači až v pul roce na dop.dr a tet máme taky tři měsíce a začnu až nám dr.řekne,ale nejdřív až od ukončeného 4.měsíce

No tak to bych rozdodně nedělala. UM jsou plně dostačující a to klidně až do 6. měsíce. Matěj měl porodní váhu cca jako vy a příští týden mu bude 6 měsíců a začali jsme s kaší jsou to 4 dny. Doteď mu mlíčko stačí a víceméně začínám hlavně, že už má zájem o naše jídlo.
Je více kritérií pro začátek s příkrmy a mj. by mělo dítě vážit 6kg, mělo by krmit v sedě (polosedě na lehátku).
Trávicí trakt není zralý a Ty budeš mít jen práci a malému nijak neprospěješ. I Světvá zdrav. organizace doporučuje nekojeným dětem zavádět příkrmy mezi 5.-6. měsícem.
:a:

ve třech měsících je to docela brzo na příkrmy,až po ukončení 4 měsíce se směj dávat.taky jsme čekali až nám padne 4 měsíc.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka