Ahoj těhulinky :-)

06.01.2008

Tak jak je?Já jsme dnes nějaká unavená.Uvařeno mám,uklizeno taky a tak už můžu jen odpočívat,al echtěla jsem se vrhnout na žehlení a chtěla jsem vyprat,ale to ještě stále můžu.Jen si chvilku oddechnu :-)

Koukám Zuzka je stále ještě pořád celá :-)

nějak mě to stěhování zmohlo. Manžel chystá oběd a tak nemusím nic. :-) pěkně si odpočiň

In reply to by LenickaV

umřela hlady. Vaří mě strááášně nebaví :-D jediný kdo tu u nás vaří je on. Já jsem dělala jen tu kachnu včera a zas mám na dlouho vystaráno. On dělá všechno. Chodí do práce, vaří a stará se o účty. Já už práci nemám a max uklízím a peru. Vdala jsem se dobře, to přiznávám. Doufám, že mu to vydrží.

In reply to by Meg

Tedy tak to jsi se opravdu vdala dobře :-) trošku závidím :-)/
A copak jsi dřív měla za práci?A jak je to u vás s přídavkama,porodným a mateřskou atd?Je to lepší,nebo stejné jako u nás?A jak dlouho můžeš být doma z dítkem než se vrátíš do práce?

In reply to by LenickaV

specialista zákaznického servisu. Zní to honosně, ale bylo to normální callcentrum v O2 tady v Irsku. Na Novém Zélandu jsem pracovala v kanclu pro kurýrní společnost a u nás byla moje poslední práce pro Telecom, teď O2. Zjišťovala jsem, že jako každý jiný Ir nedostanu nic. Mateřskou bych dostala na 26 týdnů, ale musela bych mít práci. Tu už nemám, takže nic. Dostaneme rodičovskou. Je to v podstatě úplně stejné jako u nás, akorát mateřská je tu asi 4x větší. Většina ženských proto jde po 26 týdnech rovnou do práce a babi, nebo paní na hlídání se jí stará o mimčo. Ale pokud nemáš práci, je to jedno. Zůstanu doma tak dlouho, jak to budem moci utáhnout. Chtěla bych ale zůstat doma aspoň 2 nebo 3 roky. Uvidíme jak to všechno bude.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka