Ahoj holky

25.08.2009

Ahoj holky. Jsem tu dnes poprvé, tak se tak rozkoukávám. Jsem cca v 10tt, užjsem absolvovala 3UTZ a pokaždé mi vyšel jiný týden, tak přesně netuším :-)..Jak se bráníte strachu, že to nevyjde a mimi nebude. Vím že bych na to neměla myslet, ale o mimčo se snažím už cca 8let, min. rok první těhu, první potrat v 7+3 a po roce druhé těhu a snad bude šťasné :-)..Rady jak se nebát bych ale potřebovala :-(..

Kliknutím vložíte smajlíky:

"Tak se tak rozkoukávám" a do toho ikonka se slepejma myškama, to se ti povedlo.. :D :one: Jak se nebát, to je těžké říct, musíš věřit tomu, že to všechno dobře dopadne, já se taky hrozně bála a teď mi v postýlce spinká devítiměsíční klouček. :) No ale stejně se o něj pořád bojím a vždycky bát budu. Tak mysli pozitivně a těš se na miminko, všechno dobře dopadne... :|P:

In reply to by Raduš.ka

Ha, to že jsou slepé, jsem si všimla, až když jsem tady napsala příspěvek
:-D. Takže to byla jen náhoda :-).
Člověk se asi bojí pořád co? První etapa je doklepat to do 12týdne, pak se člověk nervuje, aby nebylo mimi postižené, potom stres když mimi náhodou půl dne nekope, potom se modlí aby vydržel aspoň do 34tt, ať nemá mimi problémy a potom má hrůzu ze syndromu náhlého umrtí a pak se už jen prostě o to dítko bojí celý život, jestli ho někdo neukradne,nezabije,nezajede autem,jestli se díko nespustí na šikmou plochu,jestli nebude nemocné...no asi jsme k permanentnímu strachu předurčení :-(..Tak na to asi fakt nechce moc myslet..Kdyby to jen šlo...
Radu a chlapeček je Tvůj první, nebo už nějaké dítko máš?

In reply to by Raduš.ka

Pesimista :C/): ?? Tak to jsme dvě :C]]: ..Předem vím, že vše blbě dopadne..Musím se moooc přemáhat k pozitivnímu myšlení :ooo: ....No ten Tvůj chlapeček má nádherné očička..Modré jak studánky..to bude lovec žen :-D..A otěhotněla jsi hned, nebo to trvalo? A je Robinek první těhotentví?

ahoj, já měla také podobné obavy. nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem miminku nahlas povídala, jak se na něj těším a co budeme všechno dělat - fakt jsem zacházela do detailů, kam budeme chodit na procházky, s jakými hračkami si budeme hrát, jak se na něho strašně všichni těšíme a jak ho moc milujeme..A také jsem mu zpívala (když nikdo nebyl nablízku ;-)) A tím vším jsem vždycky ten strach překonala a měla z toho i dobrý pocit, protože jsem mu vysílala "pozitivní emoce", ne ty ustrašené.. Ted máme klidné pohodové mimi, fakt zlatýho usměvavýho broučka :)
Držím moc palce, uvidíš, že to bude dobré, už jsi téměř na konci prvního trimestru, takže se riziko podstatně snížilo :) Budeš mít krásný voňavý miminečko, neboj :)

In reply to by Veru5

Veru jenže když ještě nemám žádné bříško, tak je to těžké. Každou chvíli na mimi myslím a hladím ho přes bříško, ale je to takové zvláštní..Ještě že chodím každých 14dní na UTZ, to se vždycky uklidním..Ve Čtvrtek jdu zas, tak mám trochu strášek, jestli bude vše o.k. Já Ti moc blahopřeju k miminku a doufám, že se to vyplní tak jak píšeš...krásné, voňavé miminečko :-).

In reply to by ZelaZuzu

jasně, že vyplní, neboj :) no, ale určitě máš fotečku z utz, ne? já se na ni pořád dívala, na tu první, jak tam byl jen takovej majinkej 2cm cipísek z ploutvičkama, vypadal, že sedí v křesle, tak jsme si dělali legraci, že kouká na TV. tak to můžeš směřovat přes tuhle fotku, jestli ji máš.
já tě chápu, také jsem měla nervy, vlastně celé těhu (moc jsem četla a bohužel i katastrofické články), takže mi to povídání a zpívání pomohlo..
aděkujem za blahopřání :)

In reply to by Veru5

Na fotky se dívám denně :-)..Mám skvělého doktora, který mi dělá každých 14dnů UTZ a pokaždé mi dá fotku zdarma. Mám z 5tt - to tam byl jen flíček :-), pak 6tt a minule 8tt. No je to krásné a určitě všechny fotečky skončí v mimi albu, pokud vše dobře dopadne :-)..Zítra ju na kontrolu zas a to budu 10tt + něco, tak to už by mimi mělo být velké :°O°: .Ale mám strach třeba ze zamlklého těhu víš? Pořád si kontroluju všechny příznaky, ale protože beru Utrogestan, což je vlastně hormon progesteron na podporu těhu, tak mám strach, že bych příznaky měla, ikdyby těhu zamlklo :-(..Pořád se uklidňuju, protože genetiku i imunologii máme O.K. a od 5tt mimi roste úplně normálně, ale to víš, strach je pořád..
Já osobně se snažím katastrofické články nečíst, ale někdy se tomu člověk neubrání, hlavně když si člověk píše s kočenama, co měly nějaký problém :-(..

In reply to by Veru5

Veru jenže když ještě nemám žádné bříško, tak je to těžké. Každou chvíli na mimi myslím a hladím ho přes bříško, ale je to takové zvláštní..Ještě že chodím každých 14dní na UTZ, to se vždycky uklidním..Ve Čtvrtek jdu zas, tak mám trochu strášek, jestli bude vše o.k. Já Ti moc blahopřeju k miminku a doufám, že se to vyplní tak jak píšeš...krásné, voňavé miminečko :-).

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka