8.měsíců a neříká vůbec žádné slabiky, je to normální?

10.03.2013

Ahojda děvčataje normální že nám Kristiánek nemluví vůbec nic na 8.měsíci?Jen si žvlatlá to svoje a nebo ječí....Dcerka mě říkala slabiky už od 4.měsíce tak jsem z toho vykulená že malej neříká nic a přitom na něj neustále mluvíme ale neřekne ani ťuk a ostatním maminkám už dítka stejně staré povídají.Díky za info.Máte to také někdo tak? :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Buď v klidu, slabikování se objevuje kolem 9. měsíce věku. A samozřejmě je to individuální jako všechno co se týká vývoje dětí. ;)

mě první syn na půl roce taky zdatně mámoval a tátoval, druhý si tak brumlal, řechtal se, ale slabiky kde nic tu nic... první syn řekl své první slovo ještě před prvními narozeninami, druhý necelý měsíc po prvních narozkách... zato teď pusu nezavře a jede od prvního ranního rozlepení očí, do jejich večerního zaklapnutí... a víš, co je nejhorší? že tohle rádio nemá ani tlačítko off ani regulaci hlasitosti!

to spíš dcerka byla zrychlená, elis má 7,5měsíce a td pár dní jede bababa občas vava a mamamama.ale jak začne tak jede pět minut v kuse jen to jedno :DD jinak jak pišeš ječí nebo brble,bud v klidu :)

to víš,že je to normální :) spíš není normální slabiky od 4. měsíce.Mě řekli jasně na roční prohlídce,že stačí,když slabikuje a to máte ještě moře času :) slabikoval v roce a teď kecá,že mi z něj bolí hlava denně :s: :s: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky