5.měsíců

15.10.2008

Krasny podvecer vsem.Tak nam minuly utery bylo uz 5mesicu je to neuveritelny jak ten cas leti.Musim se pochlubit co ten muj milacek :h: :h: uz vsechno umi.Takze se pretacime na brisko,rikame mama,jeste chvilku a uz bude sam sedet vlastne uz sedi kdyz ho podepru perinkou a tedka to nejhlavnejsi v pondeli odpoledne jsem mu nasla 2zoubecky.Ma je teda pekne ostry ale musim zatukat ze nas v noci jeste netrapi tak snad to tak i zustane.Jinak preji vem krasny a pohodovy vecer.

ahojky Mišánku a Veru jsou to moc krásné fotečky a mišánek je veliký šikula mi ještě nepovídáme tedy už dlouho když si breptá sem tam z něj vypadne kdeje ale koho hledá nevím to slyšíme všichni nejen já ale jinak nic neříká k zoubečkům gratuluji mi jsme stále bez zubů asi to bude tím že jen a jen kojím tak si to nemá o co okousat :!k: :!k: :!k: :!k: mějte se krásně a zatím :a: :a: :a: :a: :a: sisina a Matějíček

k tomu všemu co už umíte.... :qu: :qu: :!k: .My jsme na tom dost podobně, jen máma ještě neříkáme... :n: .Občas to zazní jako máma, ale ještě to není 100%.... :!k: .Nás už zoubky v noci trošku trápí, zbudíme se kolem jedné a trošku si popláčem, maminka nás utěší a dá dudlíka a spinkáme dál... :'zz): :'zz): .Tak at vás ty zoubky co nejméně trápí a at jste veselý a zdraví.... :k: :k: :k: :a: :a: .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka