37+3 a pobyt v nemocnici | Moje těhotenství.cz

37+3 a pobyt v nemocnici

Obrázek uživatele Alísek

  Zdravím vás holky po delší době z 38 tt.Krásně to utíká ale i tak už by mohlo být po všem :C]]:
  Jinak jsem byla minulý čt na kontrole,sice mě 2 dny už bolela hlava a měla jsem trohu nateklé nohy ale říkala jsem si normálka,no ale ejhle-sestra opakovaně naměřila vysoký tlak-do průlkazky napsala 145/110 :jawdrop: :jawdrop:
  Jak jsem vlezla k mudrovi do ordinace tak na mě vyblafl (ale ne ve zlém) co vyvádím s tím tlakem a že je to na špitál :r: A že ať jdu rovnou (je to jeden komplex budov) že domů už mě nepustí.
  No tak mi to napsal do průkajdy,kouknul na mě,na mimčo-malej měl 2,85 Smile
  Pak mi povídal: Buď vám ten tlak srazí a přijdete ke mně zase na monitor atd ale to si nemyslím,nebo vám třeba vyvolají porod :jawdrop: :jawdrop: já byla v šoku,no pak mi podal ruku že mi přeje ať to dobře dopadne,já mu poděkovala za péči,dostala jsem pro malýho jako dárek ponožtičky a domluvili jsme se že pokud porodím tak se tam ukážu po šestinedělí.
  No holky jistě si dovedete představit jak mi bylo,pořád jsem si říkala,klidně se už může malej narodit a najednou když vám někdo řekne tohle.no šla jsem jak opařená.Zavolala jsem přítelovi a neudržela slzy.
  No nic v porodce mi natočili křivku,změřili tlak a přijali mě.O porodu vůbec neuvažovali,na to je brzo prý-jako že jsem nebyla v tam závažném stavu.
  Tlak jsem měla jednou horší,jednou lepší ale už ne takový jak u mého dr.takže mi nedali ani léky ale jen magnesium že to taky trochu snižuje tlak.
  24 hodin jsem jim sbírala moč aby věděli jestli nemám preeklampsii,bílkovinu jsem trochu v moči měla ale přímo ta preeklampsie to nebyla.
  Nejlepší ale bylo že při kontrolním krevním odběru zjistili že mám vyšší hodnotu D-Dimerů-tedy že se mi více sráží krev-takže mi začali píchat injekce na ředění krve a ještě mě postrašili ať se hlídám kvůli tromboze.
  No vyhlídky super :|€|:
  Prosila jsem Domču at vyleze když už tam ležíme ale prostě jemu je tam dobře,tak kam by lezl že? Sluníčko
  Pozitivní na tom bylo,že se mi tam vystřídali různé případy maminek a já jsem přestala mít strach z porodu,prostě to zvládnu a myslím na to jak budu koukat pak na malýho jako ony pak koukaly na své drobečky Smile
  1.mamka šla druhý den na císaře,2. na vyvolání,3.si myslela že ji uniká plodovka ale v nemocnici se to neprokázalo,4.vyvolání,5.vyvolání.mezitím tak chvilku byla paní která už čekala 3 mimčo a rodina ji tam odvezla že má kontrakce po 15 minutách,ona ještě povídala že je to moc brzy že tam bude čumákovat,za chvilku už funěla a úplně v klidu mě požádala abych zavolala sestru že jí asi praskla voda,taky že jo,nalili ji na vložku tu látku,ale myslím že to bylo skoro zbytečný,z paní to teklo už i na postel,no a pak už to měla po 5 minutách,pak 2 kontrakce v 5 -ti minutách a už ji vezli na sál a mylsím že do hodiny byla malá venku Smile
  No prostě mě to tak jako uklidnilo,když jsem viděla jak si tam ty holky začínají prodýchavat kontrakce a čekají na plodovku že to prostě jde a půjde to i mě.
  Pustili mě v pondělí,včera jsem byla u svého dr.na rychlé konrole,malej ok,průtoky ok,mě nekontroloval prej jestli nemám žádné potíže tak není třeba-no potíže ne,ale v sobotu ráno v nemocnici jsem na vložce měla hlen-byl teda takový jako zeleno šedý nebo jak bych to popsala,nikdy předtím jsem nic takového neměla,když jsem se ptala,tak prý to zátka mohla být ale nikdo mě nezkontroloval :$$:
  Takže ani nevím jestli se něco děje nebo ne.
  Na 10 jdu dneska na hematologii aby mi řekli co a jak dál,protože to vypadá že si budu muset i nadále píchat ty injekce na ředění krve.
  No omlouvám se za román ale jinak to nešlo napsat.Tak se opatrujte a mějte se s miminkama a bříškama fajn Smile
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tak po půl dni stráveném po doktorech jsem totálně vyřízená.Měla jsem si dnes dojít jen na přeměření tlaku k sestře u méhé gynekologa,zase byl ten spodní 95 tak mě poslala k internistce a tam mi změřili taky vyšší tak mi napsala jednou denně Dopegyt s tím že ho můžou těhule.
  No a pak jsem více jak dvě hodiny strávila na té hematologii,výsledek je že si budu až do porodu píchat ty injekce a příští týden na kontrolu.
  Takže jdu příští týden na gyndu,na internu a na hematologii a řeknu vám,že už toho mám dost,jsem unavená a chtěla bych to mít za sebou a ne si třikrát denně měřit tlak a píchat injekce.
  Mějte se fajn a lépe než já Smile

  Hledáme přímou adopci

  Dobrý den,

  touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Ahojky všichni. Tak Vám představuji své 2 poklady. Narodili se plánovaně v 34+1tt ve středu 11.08.2010 v 10:00 císařem. ,,A" MARTINKA 44 CM 2110G ,,B" MONIČKA 41m 2360g.

  Ahoj maminy, tak jsme dneska úspěšně vztoupily do 18 tt a už jsem dneska ráno cítila první pohyby :\x: . Alespon doufám, že to byly pohyby takové bublinky v bříšku. Tak jsem hned mimiska odměnila dobrou snídaní. :a\|: Má nějaká prvorodička taky bublinky v bříšku??

  ahoj holky. Malá má 8měsíců a často se jí potí hlavička. Má úplně mokré vlásky. Přitom má body s krátkým rukávem a horko není. Vím, že největší únik tepla je skrz hlavičku, ale i tak mě to trochu znepokojuje...

  Holky, díky za podporu, dali jste mi nějakou naději, že by to mohlo vyjít. Snažíme se už rok,ale teď poslední tři měsíce jsme totálně vypli. Dnes si zajdu po práci koupit test, protože včera ani v pondělí jsem to nestihla a zítra se testnu pokud to nedostanu,tak vám pak písnu. Držte palce!!!!

  DOBRÉ RANNO MAMINKY,my měly dnes hroznou noc mala se budila co pul hodiny a hrozně brečela,má teda rýmu a ted se jí prořízl třetí zoubek tak nevím jestli to neni z toho.Ale měla ještě nurofen a namazaný dásničky tak si myslím,že by to zas tak prožívat tohle neměla.Bojím se aby to nebylo něco jinýho,třeba zánět středního ucha:(((myslíte,že mám raději zajet k dotorce?ta mi zase řekne,že je to od

  ahoj holky, tak nevím, ale já i manža jsme dneska spali hrozně, nemohla jsem usnout, pak se pořád budila, manža to samé a k malému jsme šli za noc snad pětkrát nebo šestkrát, pořád se přetáčel ze spaní a bříško...asi nějaké "erupce" na měsíci nebo co Biggrin Lucka

  Ahoj holky,
  chtěla jsem se zeptat kdy se vám po porodui dostavila menstruace??? kojila jsem asi tak týden...
  Děkuju za odpověd.

  Pápá Hlasíme se s ukázkou bříška ve 20tt . Už začíná být vidět :qu: ted to asi pofrčí,mám nahoře konečně 2kg! ...