Pokud někdo nesnese názor druhých, tak by neměl navštěvovat diskuze :D | Moje těhotenství.cz

Pokud někdo nesnese názor druhých, tak by neměl navštěvovat diskuze :D

Obrázek uživatele muf20

Nejdřív jsem nechtěla ani reagovat, ale musela jsem se u dnešní ranní kávy zasmát. Nejprve dotazy na Vánoce, pak debata o školce a nakonec smazání příspěvku. Týjo, dotyčná se asi musí buď

- hodně stydět za své názory

-nemá ráda komentáře druhých

-má nějakou poruchu osobnosti

-nebo neumí používat internet a nechtěně stránky skrývá, popř. odstraňuje.

 

nebo fakt netuším, proč by někdo jakýmkoliv způsobem odstraňoval příspěvky z diskuzního fóra.

Tímto přeji, zdravému jádru návštěvníků, hezký a pohodový pátek!

Fórum: 
Obrázek uživatele anetka1405

Ahoj,jsi jedinná na kterou mám email.Nový profil mama91 jsem musela smazat.Manžel pzal.Vím,že jsou ještě více naštvané ,chtěla jsem slyšet názory,čekala na odpovdi,ale prostě musela jsem smazat učet.

      Díky 

Dej jim to tam prosím a už ti nebudu psát,pokud chtějí mužou mi napsat na email  kdo chce pry teda ma mi napsat sz a ja vam dam email. v

 

jinak ja uz to resit nehodlam adela mi napsala dost emailu ne zrovna prijemnych a ja mam jine starosti nez tohle resit a kopirovat holky. ja bych ot ukoncila nejlepe a uz to neresila a nekomentovala ani samotnou Adelu.

Obrázek uživatele Petra 82

Taky dobrý, to není po prvé co to řeší přes Tebe. Jak psala muf20 blokni jí a nemusíš nic řešit.

Obrázek uživatele muf20

Blokni si ji v emailu,ať máš klid. No ze se bude vymlouvat na manžela.no co už.

Obrázek uživatele menyk

Ta holka si z vás už teď dělá srandu a vy jí to jenom zobete z ruky. Věřim tomu,že je z týhle diskuze,která je jak z mateřský školy, doma na gauči permanentně vysmátá. Copak to máte zapotřebí? Takhle veřejně? Co z toho máte? Dobrej pocit,že je někdo hloupější?

Obrázek uživatele 00Smiley00

Ale tady přece vůbec nejde o to, jestli je někdo hloupější nebo chytřejší. Jde o to, že prostě mám na Adélu nějaký názor a STOJÍM SI ZA NÍM! Že je veskrze negativní? Bohužel, za to si může sama. Tím, jak nedospěle se chová a není schopná konstruktivní komunikace. Nebo tobě přijde normální, že když se zeptáš na úplně banální otázku (typově 'Přijde ti v pohodě dávat do školky dítě s plenama? Vždyť ty učitelky tam toho musí mít plný brejle...') a dostane se ti odpovědi, že jsi slepice nebo jiné užitkové zvíře? A následuje mazání a mazání a mazání, pak obhajování se z deseti dalších nicků a nakonec fenomenální návrat ztracené dcery, jako by se nechumelilo. TOHLE je chování jako z mateřinky, to se na mě nezlob. A vzhledem k tomu, jak často se to tady opakuje, chápu, že holky založily vlákno třeba jen proto, aby si ulevily. Pokud se nepletu, zaregistrovala jsem tady přesně tenhle scénář nejméně pětkrát a teprve při předposledním smazání jsem také zaregistrovala omluvu za její chování-a toho si vážím, to zas jo. I když se neomluvila sama, ale přes jinou uživatelku. Takže abych to shrnula-z mojí strany rozhodně nejde o nějakou snahu o výchovu dané uživatelky (na to už je stejně pozdě a komu není shůry dáno-známe to), ale jde o vyjádření názoru na její chování a vyjádření vzteku i nad tím, že spousta holek tady jí psala užitečné rady, recepty apod., strávily nad tím čas a díky jejímu nedospělému chování jsou všechny tyhle příspěvky v haj...pryč. Howgh.

Obrázek uživatele menyk

Jako jo,to mazání je blbý..,ale na druhou stranu,když už je to po xtý,tak právě proto s tim člověk může počízat dopředu,ne?

Obrázek uživatele 00Smiley00

Ale to je právě ono, když se to stalo poprvé, podruhé, tak se to tady nijak extra neřešilo, prostě jsme si řekly 'Ok, tak jí to nebylo příjemný a smazala to.' That's it. Jinej případ byl u dalšího smazání, kdy s sebou vzala právě to 'hubnoucí vlákno', kde byla spousta fajn receptů apod. Jako tohle nemá smysl řešit, to je prostě o rovnosti a přímosti charakteru, která prostě některým lidem chybí. Chtěla jsem tím jen říct, že dokud se její chování týkalo 'jen jí', tak ok, ale pak kvůli jejímu nevyzrálýmu chování a dalšímu útěku zmizí i fajne diskuze jen proto, že je založila zrovna ona...

Obrázek uživatele muf20

ona si srandu bohužel nedělá Biggrin

Obrázek uživatele mišule87

sakra zas nevim jestli mi hvězda odepsala:00: čekala jsem kdy se zase smázne ovšem tohle byla teda rychlost:n: blbka si myslela že když se jí tu dve z xdalších zastaly tak se ostatní asi začnou kát a omlouvat...samozřejmě nezapoměla zmínit jak jí všichni ubližujou a jak ty poslední dny tvrdě dřela a makala na stroji haha a že do půl roku je zpět:a: 

Obrázek uživatele lucininenka

No ty blaho,kdyby tady aspon zustavaly ty vlakna cizich,ona se smazne a veme vsechno pod sebou :00: :00: 

Obrázek uživatele Lilinka 89

No doprdele že já se zase snažila něco psát. Končím Adélo jdi někam.

Obrázek uživatele ssiissiinnkkaa

Za ty roky co to tu sleduji tohle nepamatuji. Takovy exot tu jeste opravdu nebyl....

Obrázek uživatele muf20

a je to tu zase, vytvoření profilu, smazání.......

Obrázek uživatele Petra 82

A já si jdu zrovna přečíst co psala. Zaregistrovala jsem komentář a nebyl čas na přečtení.

Obrázek uživatele muf20

to prostě nejde, snažila jsem se ji trochu pochopit, ale prostě si nestojí za názorem, pořád říká něco jiného a nakonec zmizí..........

Obrázek uživatele 00Smiley00

A pak, kdo tady sedí od rána do večera...

Zase jsem to prošvihla, achjo...o co šlo tentokrát? 

Obrázek uživatele muf20

dnes dělám z domu, děcka ve škole, takže jsem si ráno udělala, co jsem měla a mám volno Smile . Tak to tu na mě od rána bliká jak diskotéka Michala Davida Biggrin

Obrázek uživatele muf20

právě půlku nevím, to jsem nestihla, opět smazáno, ale nějaké obhajování se.

Obrázek uživatele 00Smiley00

To ale nebyla narážka na tebe, že tu sedíš od rána do večera, to se omlouvám, jestli to tak vyznělo! 

Já bych na hulváta povolila přístup maximálně dvakrát ze stejné IP adresy, protože takhle to tu bude furt dokola a už je to fakt trapný.

A je teda pěkně blbý, že pokud něco smaže (svůj příspěvek), že se s tím svezou i všechny reakce na něj...

Zase byla nějaká obhajovačka, jak je zaneprázdněná (když má děcka ve školce) a jak jí všichni straaaaaašně ubližujeme, nebo co? 

Obrázek uživatele muf20

Nééé, vůbec, já právě myslela, že je to vtip, tak jsem to tak brala:one: . Právě, zmizne celé vlákno a už si nepočteme Biggrin . Jo, něco v tom smyslu, jsem to nestihla celé Biggrin

Obrázek uživatele 00Smiley00

Co myslíš a nemohl by nám to admin nějak vytáhnout z historie Biggrin

Obrázek uživatele muf20

tak možná mohl, záleží, co archivuje*wink* 

Obrázek uživatele Petra 82

Za tu dobu co tady jsem , nikdo podobný tu nebyl. Sem tam se to tu rozhádalo, ale nikdo to nemazal. Každý můžet mít svůj názor na danou věc, ale proč se furt maže to nechápu.

Obrázek uživatele 00Smiley00

Přesně tak. Každý má právo na názor, to mu nikdo nebere. Že se mi ne všechny budou líbit, je prostě riziko veřejné diskuze. Ale abych jako trucovité dítě zbaběle utekla a snažila se zahladit stopy? Místo toho, abych se zamyslela, jestli náhodou nemají v něčem aspoň trochu pravdy? To je fakt dospělé.

Psala jsem to pod příspěvek stastnemaminky4 (nebo jak to ten nick měla) včera a napíšu to sem znova-KDYKOLI potřebovala ohledně dětí poradit, VŽDYCKY se jí tady rady dostalo. Bez keců, bez ponižování, věcně. No problem. Nikdo jí tady v tu chvíli nepranýřoval za to, že sem zase po stopadesáté leze. Ale když holt má potřebu chlubit se tady a rozebírat každý prd v rodině, bohužel musí počítat s reakcemi. Jestli nemá s kým to probrat v normálním životě běžnou sociální interakcí, tak je mi to srdečně líto, ale i to je život. Ne každý si chce pořád a dokola povídat o dětech, háčkování, hubnutí. Spíš je to ale o tom, že v běžném životě už na tohle její okolí nemá možná nervy a hlavně-tam jejich negativní reakce nejdou smazat jedním kliknutím, že.

Obrázek uživatele Ivik77

Proboho kolik vám tu většině je? 12? 15? 

Ta holka mi lezla na nervy přiznám se taky, ale tím jak to tu zahlcovala jeden čas hačkařským uměním. Měla jsem pocit, že jsem vlezla na stránky ,, háčkujeme pro mimísky,, :-) 

Párkrát jsem si tu od ní a o ní něco přečetla, protože tu nic jiného ke čtení nebylo, ale pak už jsem její přispěvky ani neotvírala. Doporučuju vám pro přístě to samé. Alespoň pak nebudete nervozní, naštvané, rozladěné a .... z toho, když to zas smaže. 

A Muf20 to se opravdu s manželem Lékařem po ránu bavíte tím co se zde píše, jak jsi psala v jiném již smazaném příspěvku? Že ani dospat asi nemůžete co?  No to mám dost, jáák omezené :n:  Ale jó, každý dle svého*wink* 

 

 

 

Stránky

Milé ženy, jak to mají vaše děti se zoubky? Kazí se jim? Naše šestiletá má dvě plombičky a čtyřleté se prý trochu kazí přední mezi zoubky, ale to se zřejmě nevrtá. (má je hodně natěsno takže se to hůř čistí)

Jíme zdravě, zuby čistíme buď elmexem nebo bylinkovkou. Sladkosti minimálně, sladký limonády vůbec... 

Jak je to u vás? Díky

Zdravím, nevíte prosím některá jak to je, když se narodí druhé, když je prvnímu 16 měsíců s RP/PPM?

Může se nastoupit na další mateřskou až porodem druhého a ne 8 týdnů před TP, aby se přišlo o co nejméně peněz z RP, který je od začátku 11500,-?

Snad je to srozumitelné, děkuji.

Maminky,chtěla bych poradit,jak zvýšit laktaci.Syn má 3 měcíce a už mu nestačí moje mléko.Beru Ricinus a vypiju i 4 litry tekutin za den,když odstříkávám,tak pak synovi to mlíko chybí a nepozoruji větší nalití prsou.Prvního syna jsem kojila do roku a byl dle slov ostatních ,,dobře živený,, a teď takové trápení.Všude na netu jsem našla,hlavně pít,ale to se u mě minulo účinkem.Prosím o radu....

Ahoj všichni, chtěla bych vás poprosit o radu. kdo jste byl v nedávné době na Srí Lance, ráda bych znala vaše typy a názory, na co si dát pozor, případně zda jste se dali či nedali očkovat a proč. Jedeme v únoru s 6letým synem. Jedeme bez CK, nicméně do penzionu, do turistické oblasti na pobřeží.

Ahoj maminky.Prosím uklidnete mě že ta divokost našeho synka (2 r.a 3mes.) přejde  je to vážně psycho.on snad neumí normálně v klidu chodit,furt lítá jak blázen,křičí no přímo řve.po dnešní návštěvě v restauraci na rodinné oslavě jsem řekla že už nikdy více.lítal tam jak šus.neposedi v klidu ani 5 minut.no ostuda....doma když jsme sami docela v klidu pustíme máš s medvědem.ale přijde starší...

Ahojte holky, zajímalo by mě jak jste vymalovali pokojíček/ky pro vaše děti? Jakou barvou nebo barvami? Použili jste omyvatelnou barvu na zdi nebo obyčejnou? Nalepovali jste na zdi obrázky, nebo jste ji nechali bez dekorací?

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jak to máte s jídelníčkem u cca ročních dětí. Máme roční holčičku a na co přijde, to spráskne. Ale doslova. Když někomu řeknu, že naše dítě žere jak mlejn, tak se směje a říká, ať jsme rádi, že jí. Ale když pak osobně vidí, co je do sebe schopná nasoukat, tak jim padá čelist a že to snad není možný, kam to prý všechno dává...

Zdravím vás,

přes všechnu snahu se vyhnout používání antibiotik jsme bohužel museli antibiotika začít dcerce (5 let) dávat (angína kůže). Jsem zastánce řírodních léčiv a léčby stravou, takže je to pro mě nová událost. Zatím se nám bakteriální infekce vyhýbaly a doufám že to po téhle příhodě zase tak bude.

Závislost na nosnim spreji otrivin v těhotenství i mimo nej

Ahoj holky mám dotaz , bohužel jsem už par let závislá na nosním spreji Otrivinu pro dospělé , momentálně jsem těhotná a když jsem...

Ovulace hned po ms?

Ahojky holky... prosim nazory a poznatky...

Tehotenstvi

Dobrý den potřebovala bych prosím poradit ..Byla jsme u svého lékaře na ultrazvuku po prohlídce mi řek že to vypadá že jsem těhotná .....

Tehotensky test wondfo

Zdravim , rada bych se zeptala zda mate někdo zkušenost s testem wondfo je spolehlivý ? Predevcirem slaboucky duch dnes silnější a...

21tt

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit a uklidnit. K doktorovi jsem přišla už těhotná a na nějáké krevní testy bylo pozdě. Udělal mi...