Diskuse

Vyberte fórum diskusí
Obrázek uživatele Květnovka07

Tchyně

pěkný den maminky, od té doby co jsme tchyni oznámili že čekáme holčičku po skoro pulroční krizi, tak mi přijde že dělá vše aby nám uškodila.

Fórum: 
Obrázek uživatele Květnovka07

Anestezie a císařský řez

Ahoj maminky, jsem nyni 36+4 a ve 38tt mám naplánovaný SC a dnes mi můj dr rekl že ve spinální aneztezii, ale předchozí SC jsem citíla řez a poté mě hned uspali celou.Tak prý to zkusí znova, kdyby něco tak mě uspí celou.Jelikož mám skoliozu tak je možné že to nezabralo.Ale ted mám placentu na přední stěně a dr říkal že lepší spinální.Tak co si mám od toho slibovat, mám v nemocnici říct že bych chtěla celkovou anezt. nebo budou také pro spinální....?
děkuji

Fórum: 
Obrázek uživatele Julie29

Nevím jak dál

Ahoj holky,

Fórum: 
Obrázek uživatele Květnovka07

Maminka co rodila ve 36 tt ?

Dobrý den, jsem 36+0 a mám naplanovaný SC za 12 dní.Ale citím se mizerně bolí měs kostrč tak ze kdyz si lehnu večer tak mi trvá min pár minut vztanout, navíc mám skoliozu pateře tak trpím jak čert.Tak se chci zeptat kolik vážila miminka ve 36tt? a zda musím vyčkat nebo by to šlo i dříve..děkuji za info

Fórum: 
Obrázek uživatele Lorenc

Umělé mléko

Dobrý den, je tu nějaká mamča, co mi poradí ohledně umělého mléka ? Momentálně prcka krmím Nutrilonem, ale začala po něm zvracet a bojujeme se zácpou. Přemýšlela jsem o přechodu na Sunar. Je tu někdo, kdo s ním mám zkušenosti ?

Obrázek uživatele Ivca.H

Kašičky

Nemá tady nějaká maminka zkušenost s kašičkami od Sunárku? Kamarádka už chce malou přikrmovat, ale není si jistá, jakou značku zvolit.

Fórum: 
Obrázek uživatele Ivca.H

Pomoc s výběrem kočárku

Ahoj maminky, chceme kupovat kočárek, protože tento co máme nám po dvou dětech dosluhuje, takže pro třetí už musíme pořídit nový. Máte nějaké typy, které můžete doporučit ?

Obrázek uživatele Zdenda3

oddálení ms

Holky poradte mi přírodně oddálit ms kvůli dovolené.Díky

Fórum: 
Obrázek uživatele ajdai

volno z práce

Ahoj holky, omlouvám se za dotaz, moc sem nepatří..ale jdu na zákrok-kolonoskopii, v narkóze.. Nevíte, jak se řeší ten den zákroku? Dovolené moc nemám, tak si ji nechci plýtvat. Minulý rok jsem byla na konizaci čípku, jednodenní zákrok za krátkého přispání, brala jsem si dovolenou, ale tentokrát přemýšlím, zda se to nedá vyřešit jinak.. Přece dovolená je na zotavenou, ne na tyto zákroky. V práci mi řekli..na nezbytně nutnou dobu a do 4 hodin max. Ale já za 4 hod. o.k. nebudu. Poradíte, jak to řešíte v práci vy?

Fórum: 

Stránky

Dětský bazar - online inzerce dětského zboží