28.týden těhotenství

Obrázek uživatele Zuzinecek

injekce imunoglobinu ve 28. týdnu - rh negativní faktor

Ahojky děvčata, měla bych menší dotaz. Dnes jsem byla na kontorle u svého dr. - běžná poradna 27+5tt. Měla jsem dostat injkci imunoglobinu - dostávají ji všechny rh neg. těhotné ženy. Dočetla jsem se, že se má podávat od 27+1 do 28+0. Jenže sestřička zjistila, že jí nemají a že jí musí objednat. Za 14 dní mám další poradnu....doktor řekl, že mi ji píchne při této kontorole. Ale to já už budu 29+5 - tedy ve 30. týdnu....myslíte, že to může mít nějaký negativí vliv, když mi ji bude dávat takhle pozdě??????

Obrázek uživatele stelinka

neštovice a těhotenství

Hezké pondělní ráno,
chtěla bych požádat o radu. Ve školce mám 5tiletého syna a p. učitelka mi ráno oznámila, že jsou 2 děti už doma s neštovicama. (M neštovice neměli)
Co mám dělat já jako těhotná ve 28tt? Může se mě to resp. nenarozeného dítěte dotknout? Co by jsme mi prosím poradili?

Děkuji

Obrázek uživatele Cvrček2014

pálení žáhy a zvracení

Ahoj, holky pálila Vás někdy žáha tak až jste z toho zvraceli?

Obrázek uživatele .Míša.

Kolik jakých plenek?

Ahoj, před pár dny tu byl příspěvek ohledně toho, jaké plenky kupovat, dala jsem na Vaše zkušenosti a pro novorozeňátko volím Pampers. Chtěla jsem Premium care, ale neměli jedničku, tak jsem koupila ty New Baby-dry. Chci se zeptat, jaká je zhruba spotřeba plenek na den (24h)? Abych měla představu, kolik balíků jednotlivých velikostí koupit.

Obrázek uživatele Janicka Panda

Císař

Maminky, prosím, dotaz, můžu si zažádat o císař? ne ze zdravotních důvodů, ale muž odjíždí pryč a ráda bych ho měla u porodu. A dva přirozené jsem si už zažila

Obrázek uživatele Janicka Panda

Tmavá moč v těhu :-(

Maminky rposím o radu, jsem vystašená, už třetí den mám dost tmavě oranžovou moč. Jinak mě nic nebolí, piju dost, jídelníček stejný. Nemáte zkušenost, co to může být? Děkuji :k:

Obrázek uživatele DominikaS.

Nárok na mateřskou dovolenou

Zdravím všechny maminky Mam velkou prosbu ohledně mateřské dovolené. Jsem úplně zmatená tak doufám, že se tady třeba najde nějaká maminka, která měla stejný problém. Jsem teď 28+3tt a měla bych v prosinci nastoupit na mateřskou. Ale vůbec si nejsem jistá jestli mám nebo nemám nárok. A vysvětlím proč....

Obrázek uživatele IvanaB

Fema v těhotenství

Maminky, používala jste některá v těhotenství GEL PRO INTIMNÍ HYGIENU FEMA? Chtěla bych to spíše jako lubrikační gel, máte s tím zkušenost?

Obrázek uživatele ashley006

v kolikatem tydnu ste...

Ahojky holky menší dotaz v kolikatem týdnu jste si zbalili do porodnice veci.dekuji

Obrázek uživatele Sajushinecka

Náš první monitor

Ahoj holky, tak se s Týnkou hlásíme. dneska jsme byly na kontrole, protože od rána mě zvláštně bolelo v podbřišku, tak jsme radši upalovaly. Rosteme krásně, akorát nám pan doktor neřekl kolik vážíme a měříme, ale to neva hlavně, že jsme zdravé

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 28.týden těhotenství