Záchrana jménem zázvorový lízátka

Obrázek uživatele zizala

Tak jsem včera oběvila zázrak:) Mám raní nevolnosti a tak jsem všude skoumala co by na to mohlo momoct nebo to aspoň zmírnit. No a ajhle oběvila jsem to na internetu. Neváhala jsem ani minuto a jela si je koupit. V první lékarně si ťukala káča na čelo co po í vlastně chci, a pak druhá lékarna: Ptala jsem se jestli je nemaj a jupí měli ale mě nedošlo že mají dva druhy , jedny proti zvracní do auta a druhé pro těhotné. Ještě že ze mě vypadlo že jsem těhotná jinak bych měla lízatka do auta:) Musím ale uznam že jsou opravdu malí zazrak. Mě teda pomůžou:)

Komentáře

Obrázek uživatele La_cheri

Já si je kupovala na začátku nevím jestli teda ty samý ty moje se jmenovali Gravipop a byly moc fajn on prý ten zázvor celkové zklidní žaludek:)a nebo taky pomáhá čokoláda:)

Obrázek uživatele zizala

Ty Gravipop mám a opravdu mi pomáhaj. Mě teď bylo vždycky celí den hrozně blbě a tohle beru jako záchranu první pomoci!

Obrázek uživatele La_cheri

Jj jsou vážně skvělý:)já je měla pořád u sebe a pořád cucala lízátka až na mě lidi koukali blbě ale co hlvně že mě konečně nebylo špatně:)

Záchrana jménem zázvorový lízátka - PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Tak je taaaaam! Jeden mrňousek, nádherné srdíčko a zatím vše ok. Mám dojít 29.12. dostanu průkazku atd. Jupííí! 

Dnes jsem byla na prvních odběrech krve. Jsem 8+4 tt. Miminko bylo na utz krásně vidět. Vypadá jak medvídek .

Ahoj ženy tak hlásim se k dati 18.7.2016-měl by to být den mého druhho porodu .Jsme v 9tt a bývá mi šoufl-u Pepíčka jsem to neměla.

Poradte prosim, jake leky muzu na kasel. Uz 4den neustale kaslu az se tim davim. A nevim co si muzu vzit

Dnes opět návštěva pohotovosti a to, že jsem se tam teda načekala, měli tam nějaký zmatek, tak protekce neprotekce. Zkejsla jsem tam 3 hodiny :-(, Ale to je vedlejší.

Ahoj maminky,

Si musím postěžovat.. Mám potvrzená dvojčátka(srdíčka pracujou), jsem týden po kontrole a dalśi mám až za dva týdny. Jsem tak nervózní, že se mi ten čas vleće jak děcku čas...

Tak včera jsme úspěšně dokončili osmý týden s naší malou fazolí :///: U doktora proběhlo vše v pořádku, srdíčko krásně bilo, podle ms jsme byli 8+0 a dle utz 7+4, ale toho bych se nebála, co znám...

Ahojky holky... mohu se k Vám přidat??? chodila jsem se když jsem byla poprvé těhotná.... nějak nebyl moc čas.... po synovo narození....