Záchrana jménem zázvorový lízátka | Moje těhotenství.cz

Záchrana jménem zázvorový lízátka

Obrázek uživatele zizala

  Tak jsem včera oběvila zázrak:) Mám raní nevolnosti a tak jsem všude skoumala co by na to mohlo momoct nebo to aspoň zmírnit. No a ajhle oběvila jsem to na internetu. Neváhala jsem ani minuto a jela si je koupit. V první lékarně si ťukala káča na čelo co po í vlastně chci, a pak druhá lékarna: Ptala jsem se jestli je nemaj a jupí měli ale mě nedošlo že mají dva druhy , jedny proti zvracní do auta a druhé pro těhotné. Ještě že ze mě vypadlo že jsem těhotná jinak bych měla lízatka do auta:) Musím ale uznam že jsou opravdu malí zazrak. Mě teda pomůžou:)


  Komentáře

  Obrázek uživatele La_cheri

  Já si je kupovala na začátku nevím jestli teda ty samý ty moje se jmenovali Gravipop a byly moc fajn on prý ten zázvor celkové zklidní žaludek:)a nebo taky pomáhá čokoláda:)

  Obrázek uživatele zizala

  Ty Gravipop mám a opravdu mi pomáhaj. Mě teď bylo vždycky celí den hrozně blbě a tohle beru jako záchranu první pomoci!

  Obrázek uživatele La_cheri

  Jj jsou vážně skvělý:)já je měla pořád u sebe a pořád cucala lízátka až na mě lidi koukali blbě ale co hlvně že mě konečně nebylo špatně:)

  NOVÉ PŘÍSPĚVKY

  První návštěva těhotenské poradny

  Ahojky všechny těhulky, mám na vás dotaz: kdy bych měla navštívit poprvé těhotenskou poradnu? Děkuji za radu, Adéla

  Enormní váha plodu

  Dobrý den,

  moje švagrová je v 9. týdnu těhotenství a její plod váží dle gynekologickho vyšetření 102 gramů a několik setin k tomu....

  Otoky

  Ahoj, jsem 3 týdny po porodu a když jsem odchazela z porodnice, doktorka...

  Náklady na 3 děti

  Chtěla bych názor ohledně financí.Uvažujeme nad třetím dítětem (máme doma 5 letého a 2 letého,kluky),ale nevím jak do budoucna finančně,jestli to zvladneme a nebudeme muset živořit.Máme hypotéku...