inhalátor

Obrázek uživatele candey

Ahoj holky, můžete mi napsat jaké máte inhalátory jak jste nimi spokojené. vážně uvažuji,že taky pořídím.sice na bronchytidu děti netrpí,ale co chvilku mají kašel,rýmu... chlap co chvilku průdušky,mě dnes chytly taky pořádně.... takže ani nějak nepředpokládám,že by mi to třeba dětská napsala,aby to bylo levnější... nebo mi poraďte podle čeho vybírat.díky moc

Ostatní kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele LuciHaluskova

Ahojky a nechceš zkusit koupit Psí sádlo od dr. weisse? Nám to hrozně moc pomohlo, děcka bývaly pořád na hromadě s průduškami a já ve finále taky. Zkusila jsem začít mazat a klep klep, máme po problémech.

Obrázek uživatele muf20

Za mně Omron, super prevence. Hlavně musí dítě pochopit dýchání, aby to k něčemu bylo, takže ty hodiny trénování u nás . Když jsem trénovala s nima :), mě udělal instrukci lékař a paráda. Na předpis jej jistě nedostaneš, k tomu musí být indikace.

Obrázek uživatele candey

a můžu se zeptat jaký typ máš? našla sem si 2 typy těch Omronů (zaujaly mě nejvíc) a z těch vybírám....

Obrázek uživatele muf20

No my máme osvědčenou klasiku Omron C28P CompAir inhalátor kompresorový, na použití, které není denně, plně vyhovuje, u stmatika bych zřejmě volila jiný. Dávám buď solný nebo borovicový roztok a nestěžuji si. Pokud máš možnost někde natrénovat techniku, tak určitě zkusit, v podstatě to není žádná věda, ale pokud dítě špatně dýchá, je to k ničemu........navíc pak může ulpět na průduškách.