41.týden těhotenství

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

Za jak dlouho jste po hamiltnovém hmatu rodili?

Holky, před třema týdny mi dělali hamiltnův hmat a "vyhrožovali" porodem, že to bude určitě před termínem. Že nález je už docela velký. Odešla mi i většina hlenové zátky.
Dnes jsem 40+3 a stále 2v1. Dnes další hamilton, a teď mi odešel malý kus hlenové zátky.

Obrázek uživatele nevimnic

Včera večer mi volala má matka aneb měla jsem TP

Včera večer mi volala má matka,(nejdřív výslech jestli už rodím - asi pětiminutový) ať přijedeme dneska (nejlépe včera) za nimi. (4 hodiny autem jedna cesta) Protože je u nich teta se strýcem z Chotěboře a zítra přijde druhá teta, co bydlí ve stejné vesnici jako naši. Nevěřila jsem vlastním uším!

1) volá večer, naprosto vážně, že máme druhý den být u nich

Obrázek uživatele Terincaa

Porod

Ahojda Maminky mam takovy dotazek dnes jsem byla v poradne a bylo mi receno ze pokid neporodim do pristiho pondelka tak mam v pondeli rano nastoupit na vyvolani to budu 41+4; rodila jste taky nektera po 41 tydnu teda vlastne v 42 tt?? a vse v poradku?? mam strach ze zkazene plodove vody, a velikosti miminka v 33 tt jsme meli 2300 od te doby nevazeno.

Obrázek uživatele Kačka2

pahyby

Ahoj holky, máte zkušenost s tím jak dlouho by měly být pohyby cítit v kuse? Jsem 40+4tt a už skoro pět hodin cítím dost intenzivně pohyby miminka v břiše. Nechci plašit ale jsem nervozní.

Obrázek uživatele carisima

mám už jet do porodky???

Ahojky holky, poraďte mi prosím, vůbec nevím....včera ráno v devět mi udělali hamiltona, nešpinila, nekrvácela jsem nic a v sedm večer se začlo špinění, takové dvě malé skvrnky na vložce hnědé.

Obrázek uživatele Ketty

Jak jste se cítily po hamiltnu?

Tak mám 2 dny po 1.termínu porodu ve čtvrtek 2.termín porodu.Dneska ráno mi dr.udělala Hamiltnův hmat, bolelo to děsně.A bolí to pořád.Začla jsem špinit,a mám nepravidelné bolesti podbříšku,jakoby kře

Obrázek uživatele Adelinkas

40+3

Ahojky maminky...tak Vám nevim...

Obrázek uživatele tweetyna

Porodnice HK - wifi?

ahoj, je tu někdo kdo v nedávné době byl v porodnici v Hradci Králové?

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 41.týden těhotenství