38.týden těhotenství

Obrázek uživatele Sanula

Porodnice motol duben 2016

Zdravím vsechny nastávající mamce, dnes jsem byla v poradne( Motol), jsem 37+3. Termín mam 19.4.. A dozvěděla jsem se,  ze od 1.4 - 11.4.2016 maji uzavřené porodní sály, na dotaz , kde teda budu rodit, MUDr odpověděla, ze si mysli, ze to zvládnu do 12.4 , ze nic nevypadá k porodu, ale kdyz, tak ze sanity budou vedet, kde mne odvézt. Vcelku jsem z toho rozhozena, protoze vlastně nevim, kde budu rodit, kdyz to přijde. Syn se mi narodil 1.12.2011. Presne ve 38+0. Praskla voda. A od 2.12 zase malovali, to jsme teda pěkne zvládli. Ale ted si teda nejsem jistá.

Obrázek uživatele monlik

Neměla jste některá?

Ahojte,
tak se jdu zeptat, jestli jste některá neměla stavy jako já. Jsem 37+2tt a dnes od rána mě bolí břicho jako když mám dostat menzes. Tím, že mi břicho tvrdne od nějakého 20tt, tak jestli tvrdne více či méně, moc nepoznám Můžou to být posličci, nebo že by se na mě něco chystalo? :s: Malá tam sebou mele o závod, tak nevím :s:

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

Může to být hlenová zátka?

Holky je to sice můj druhý porod, ale stejně nevím . Teď jsem byla na záchodě a když jsem se utřela, tak na papíře byl takový žlutý táhly hlen s příměsi staré hnědé krve. Ve středu mi totiž dělali hamiltnův hmat (aspoň myslím).
Omlouvám se za nechutné popisování, ale nevím zda to může být ono, nebo je to jenom výtok.

Obrázek uživatele IvanaB

otoky nohou v 38tt

Holky nemáte některá zkušenost s jírovcovou mastí na otoky končetin v 38tt?vím že otoky jsou běžné, ale k večeru mě ty nohy i pálí a v lékárně mi doporučila jírovcovou mast kterou máme doma, tak jsem ji nekupovala, jen nemůžu nikde najít, zda to opravdu těhotné můžou.

Obrázek uživatele Michaela Baudysová

Nabídli mi vyvolání porodu na úterý

Zdravím Vás tak v úterý budu 39 týden.Dnes mi dr řekla že jsem už krásně otevřená a mimi je zcela zralé a má přes 3 kila že už by mi pomohli v úterý na svět ale že mě nechtějí k ničemu nutit že se mám do úterka rozhodnout každopádně už se mám v úterý dostavit s taškou k hospitalizaci :q: a říct jim teda zda rovnou vyvolat nebo ho tam ještě týden nechat.Prý ten týden nehraje vůbe

Obrázek uživatele Kaatkaa2233

Otevřená na 2 prsty

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Obrázek uživatele Iwule

Šitá při prvním porodu. Jaký druhý porod ?

Prosím o zkušenost, kdo byl hodně šitý po prvním porodu, nebo má za sebou konizaci čípku... Jak probíhal druhý porod ? díky

Obrázek uživatele petraV

Ahoj :)

Ahoj:) zítra začínám 38týden a dnes od rána cítím kolem pupíku bolesti,pupík je pěkně citlivý na dotek a kolem něho to bolí na dotek a pěkně mě tuhne břicho ,máte některá z vás s tímto zkušenosti ?

Obrázek uživatele Mambo003

Doma z nemocnice, stále 2v1

Tak zdravím všechny, psala jsem tu příspěvěk minulý pátek, že odjíždíme do nemocnice, můj Dr mě poslal, že máme méně plodové vody, a že menší plod a malí už nemá moc místa v bříšku, a že se pravděpodobně bude vyvolávat.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 38.týden těhotenství