35.týden těhotenství

Obrázek uživatele Kája_Mik

První porod sekcí pro nepoměr a co teď ten druhý?

Ahoj maminky,zdravím Vás prakticky po 4 letech. Ráda bych znala Váš názor nebo zkušenosti těch, co zažily totéž. Máme doma 4 letého kluka, těhotenství s ním byl ráj - prakticky jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Nepoznala jsem žádné bolesti, nikdy jsem nezažila kontrakce, poslíčky atp. Porod skončil plánovanou sekcí pro pánevní nepoměr. Syn se narodil po týdnu přenášení, 50cm, 3,80kg.Nyní jsem opět těhotná, už ve 35.tt... od března jsem byla na neschopence, protože jsem měla šílené bolesti břicha, zad, křeče do nohou...peklo. Ve 34tt mělo miminko váhový odhad 2600g.

Obrázek uživatele eva.sm

problémy ke konci těhu

Ahoj holky, tak jsem právě přijela od Dr. Jsem 34+3. Minule jsem měla CS 6 (31.týden). Dr. mi dal magnésko a klid na lůžku. Dnes se zděsil,že mi to vůbec nepomáhá, hlavička se tlačí ven čím dál tím víc, CS mám 8. Ještě ke všemu jsem měla vysoký tlak 150/95. Mám si v týdnu zajít k obvoďačce na přeměření a pokud bude tlak stejný nebo vyšší, prý musím do nemocnice. Na kontrolu mám jet zase v pondělí, jestli prý do té doby neporodím. Docela se bojim, je to přece jen ještě brzo. Máte někdo podobnou zkušenost, ať už s komplikacemi nebo takhle brzkým porodem?

Obrázek uživatele maryly

antikoncepce

Ženy, jakou volíte antikoncepci? Zkušenosti po porodu uvítám, hlavně bych nerada spadla do druhé jízdy..Právě uháním v první..a stačí! 

Obrázek uživatele maryly

Nuda! Unavenost! Ať už to je!

Ženy zdravím ,Jak se zabavujete bez práce a těhotné? I přes tu unavenost bych si ráda více užívala dny. Už jsem na mateřské, mám to za pár a nemohu sč dočkat.  

Obrázek uživatele kamiluna

Balonek Aniball

Chtěla bych se zeptat na balonek Aniball.Mám ho koupený a můj gynekolog mi ho schválil.Včera mi volala vyděšeně kamarádka,která je také těhotná,že ji to doktor totálně zplul a ať není blbá a vůbec ho nepužívá,že by si tím mohla přivodit nějaké komplikace.Tady mi k mému dřívějšímu článku na toto téma psali jen klady.Tak teď nevím,jestli začít používat nebo ne.Budu ráda za Vaše příspěvky kladné i záporné,děkuji.

Obrázek uživatele Luccinkka

Křeče v nohách.... zkušenosti?

Holky nemáte někdo nějaký tip jak na křeče v nohách?
Já beru ráno tabletku Vápník+hořčík+zinek (to mám hlavně kvůli tomu vápníku) a na křeče v nohách mi gynekoložka napsala nejprve Thiamin a to 3x denně, že prý to pomůže. No nepomohlo. Takže mi napsala Magnosolv s tím, že mám mít jen půl pytlíčku a když to nepovolí tak celý pytlíček.

Obrázek uživatele Jita86

1. porod císař + vyhřezlá ploténka

Ahoj, mám takovej dotaz. Poprvé, před pěti lety jsem rodila císařem. Všechno proběhlo v poho a jizva se mi dobře zahojila, ale teď bych měla rodit normálně a doktoři říkali, že kdybych cítila při tlačení při porodu bolesti kolem tý jizvy, tak že by museli udělat znova císaře, aby to neprasklo, nebo co. mě jenom zajímá, Jak při porodních bolestech poznám, že mě bolí jizva?

Obrázek uživatele IvanaB

Hlenová zátka

Holky, chtěla bych se zeptat, jak poznám, že odešla hlenová zátka?

Obrázek uživatele Michaela Baudysová

Čítávám že z kluka může být holčička nakonec

Tak na Gennetu v Liberci mi řekli dvakrát že čekám krásnýho kluka,že je to jasnej kluk a v Liberci v porodnici taky že to vypadá na kluka :q: ale někdo zas říká že to může být pupeční šňůra a né pindík :s: No ale já mám bříško docela malé na to že jsem 35tt no ale kamarádka je taky vysoká jako já a bříško jen o něco málo větší pač rodí už teď v červenci a údajně čeká holčičku ale má stejn

Obrázek uživatele Michaela Baudysová

Zamilovaná do jména Darren

Nemůžu si pomoct ale pořád mi to jméno Deniel leží v hlavě Chlap nechce o Darrenovi ani slyšet a že by mu prej říkali Darinko Rolincová :~!: :€\€: Furt je hezčí Darren nebo Derrien než Deniel co myslíte?

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 35.týden těhotenství