31.týden těhotenství

Obrázek uživatele stelinka

1 porod císařem, 2 normálně?

Holky, ráda bych se Vás zeptala jaká je pravděpodobnost že budu nyní podruhé rodit klasicky.
První syn se mi neotočil a proto mi naplánovali císaře, když jsem odcházela z porodnice, bylo mi sděleno, že jsem měla komplikovaný porod, ztratila jsem dost krve a udělali mi na děloze dva místo jednoho stehu.... Prý 2 roky jsem nesměla mít dítě a je pravděpodobnost, že podruhé půjdu zase na císaře.

Obrázek uživatele .Míša.

Velký UZ

Tak jsem dnes byla na velkém UZ, zítra končím 31. týden. Vše máme v normě, jen nám zjistili mírnou dilataci ledvinové pánvičky. Dle Dr. je to nejspíše zanedbatelné, jen jak řekl, mě pro můj klid v duši posílá na UZ k nějakému specialistovi do Ústí, hned mě v ordinaci objednali a v úterý jdu na to. Trošku z toho obavy mám, ale prý se to obvykle po narození srovná.

Obrázek uživatele satkins

Miminko poloha příčná...???

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Dnes jsem byla na utz 31tt a pan doktor mi řekl, že miminko má polohu příčnou. Nejdřív jsem to nijak nezkoumala a proto jsem se ani nezeptala, ale pak mi to začalo vrtat v hlavě. Hledala jsem v průkazce nějaké bližší info k poloze, ale mám napsáno jen Poloha: příčná dorsosupp. ...nevíte náhodou někdo co to dorsosupp. znamená? ...

Obrázek uživatele Luccinkka

Zánět močových cest 31. týden??

Holky dneska jsem byla na kontrole na gynekologii. Všechno nám dopadlo OK. Když sahala doktorka dolů říkala, že všechno drží, čípek bez problémů. Ale jak do mě sahala - bylo to citlivější kolem močové trubice. Tak na to tak koukala, hrabala tam, ale neříkala nic.

Obrázek uživatele mařenka.l

Ahoj, mám dotaz

před týdnem jsem byla 14 ve špitále na udržování 14dní kde mi dávali kapačky a léky na udržování jelikož sem měla silné bolesti v podbříšku a v zádech, espektive křížové bolesti. nyní jsem týden doma a opět mám silné bolesti zad a v podbříšku,že až mi tečou slzy bolestí.

Obrázek uživatele makushak

Jak vyčisti textilní hračky, které nejdou vyprat?

Ahoj maminky. Prosím Vás o radu, chci vyčistit hračky jako např od Lamaze, které byly 4 roky na půdě v tašce... mám to hodit na ruční praní nebo co s tím? Přece to nemůžu dát dalšímu miminku...? Děkuji za nápady, papa

Obrázek uživatele Martinka316i

Strach z porodu

Ahoj maminky a těhulky.Jsem v 31tt a přepadl mě strach z porodu.Čekáme druhého chlapečka a je to moje druhé těhotenství.První porod byl císařských řezem pro KP.Teď ale mám strašné obavy z přirozeného porodu špatně snáším jakoukoliv bolest a tohle je moje noční můra.Jak se s tou obavou vypořádat?A jak je to s druhým porodem když byl první sekcí??Děkuji

Obrázek uživatele Kacena

31+0

Ahoj maminky,snažilky,těhulky Dnes odpoledne jdu na ultrazvuk.Tak už jsem moc zvědavá,protože ještě nevíme kdo mi hajinká v bříšku :?

Obrázek uživatele Kristyna1991

co to má být

Ahoj Holky, jsem ve 31. týdnu. Už pár dní pozoruji to že když dlouho sedím, a pak vstanu mám hroznej tlak jakoby břiše směrem dolů.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 31.týden těhotenství