25.týden těhotenství

Obrázek uživatele shar.lota

Tlaky,stahy,křeče v podbříšku a špinění ve 25tt

Ahoj jsem ve 25tt mám asi 2 týdny stahy,tlaky a křeče v podbříšku jednou jsem zvracela a špinila doktor mi zistil bakteriální infekci na internetě bylo že se může jednat o předčasný porod v 19tt jsem už otevřená byla jako na porod.

Obrázek uživatele Terehar

Zkrácený čípek 24 +4 1.5cm

Ahoj holky, před čtyřmi dny mi na běžné kontrole má gynekolozka vyloženě vyrazila dech. Poslala mě neodbytne do nemocnice, jelikož mi přišla na zkrácený čípek a to jen 1.5cm  Takže teď ležím v nemocnici a dělám si hrozne obavy. Vše probíhalo v pořádku, nic mě nebolí, nekrvacim a neměla jsem ani páru. O miminko jsme se snažili několik let a mám strach že se to zase pokazí. Máte někdo nějaké zkušenosti? Mohu nějak pomoci k zabránění zkracování? Děkuji moc za podporu 

Obrázek uživatele Helis

Těhotenské šaty vhodné na svatbu

Ahoj holky, asi to se nepatří, kdyžtak smažu, ale nemá někdo na prodej těhotenské šaty, společenské, které by byly vhodné dát si v červnu na svatbu? Budu 31tt a nechce se mi utrácet velké sumy za šaty, které obleču jednou :s: MOc děkuji za případné nabídky

Obrázek uživatele Luciecikita

cukrovka

Zdravím dnešní test na cukrovku dopadl super nalačno 4.22, po 1 hodině 6.36, po 2 hodinách 5.99

Obrázek uživatele monlik

Konec pánevní

Ahoj maminky,
právě jsem se vrátila od doktora a ten se tvářil divně, že miminko je koncem pánevním. Mě to ale ještě nepřijde jako tragédie, ne? Vždyť má spoustu času se ještě otočit...měla jste to některá takto? A popř. dá se rodit normálně i KP? Moc vám děkuji za reakce!

Obrázek uživatele Cvrček2014

desinfekce pupíku

Ahoj, co jste používali na desinfekci pupíku u novorozenců. Něco jiného kromě 60% lihu? RAdy od lékařů, v porodnici....?

Obrázek uživatele Cvrček2014

nástup na mateřskou velký UZ

Ahoj, holky, jakým datem se dr řídí s nástupem na mateřskou. Min týden jsem byla na kontrole a samo jsem se zapomněla zeptat.
Mám 3 termíny, jeden podle MS 17.5., druhý 14.5. podle UZ ve 12 tt a třetí 1.5 podle velkého UZ ve 22tt (na ten se dr moc netváří, podle něj bude prcek velký, tak jako první dcera a proto je to zkreslené)

Obrázek uživatele Cvrček2014

látkování

Dobrý den, chceme látkovat, alespoň částečně, ale vůbec nevím jak na to. Máte některá zkušenost? Co bych si měla všechno připravit? Případně nějaký odkaz, který je opravdu praktické, odzkoušené?

Děkuji Lenka

Obrázek uživatele nevimnic

PVA Letňany - levnější věci

Holky, jdete se také některá mrknout na PVA Letňany? Jsou tam do neděle věci ohledně dětí i seniorů. Pozvali nás tam z jedné prodejny kočárků, ať to tam omrkneme, že se to tam dá koupit se slevami. Tak dneska vyrazíme.

Obrázek uživatele nevimnic

Hlásím se mezi ty, na kterých lidi nepoznali, že jsou těhotné. :-) A to mám 98cm přes břicho :-)

Včera si klenotník nevšiml, že jsem v sedmém měsíci těhu. Tak jsem se v duchu smála. Zároveň byl milý a jak jsem mu řekla, že jsem těhotná, tak mi ho bylo až líto, bylo na něm vidět, že se styděl. Chudák. :///:
PS: 7. měsíc a téměř metr po obvodu na pupíku :s:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 25.týden těhotenství