znáte od justu eucasol a tymiánový krém?

07.01.2012

Náhodou jsem někde objevila, že ten eucasol je výborný na rýmu, v diskuzích si to maminky dost chválili, kluk má už po xté rýmu, tak bych to i zkusila. Máte někdo s tím zkušenosti? Díky.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tymiánový krém je naprd, vůbec nám nepomáhal, pak se z toho malá osypala, přestože jsem dávala opravdu jen malé množství na hrudníček... Jo, Eucasol je výborný.

my používáme ten tymián a super věc,sice tu rýmu má týden tak jako normálně ale krásně se jí dýchá,spí celou noc a i ta rýma je menší,prostě jiná,mažeme 3x denně na čelíčko,kolem nosu,prsa a zádíčka. :help: CO TO JE TEN EUCASOL???????????? :help:

kačenka1711

eukasol pouzivam jako prevenci kdyz je nekdo z nas nemocny a tymianový krem když je ryma tak mazu velmi male mnozstvi. co je super je i KOALKA eukal.olej (jiny ne)na mokry rucnik na topeni a do koupele nebo i namazat hrudnicek

tymiánový krém na doporučení jedné maminky používám a myslím, že je super nejen na rýmu, ale u nás hlavně když ji bolí bříško. Eucasol jsem chtěla taky koupit, ale nakonec jsme vystačili s koalkou (koupíš v lékárně za cca 75.- Kč)..Dávala jsem pár kapiček do aromalampy a večer na mokrou plenku přes postýlku, aby se jí lépe dýchalo. :a:

používám oba už roky a na tymián nedám dopustit :) sice musíš zainvestovat,ale stojí to za to.jinak ještě doporučuju olej Koalka - dá se inhalovat,kapat na polštář anebo do aromalampy:)

my máme ten tymiánový krém,nezdá se mi,že by nějak super pomáhal,natírám malou,jen na noc když teda rýmuje,na hrudník,záda a na šlapky nožek.stejně má v noci plný nos a dýchá pusou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka