změna příjmení-sociálka-peníze????

19.08.2009

Ahoj holky. Potřebovala bych poradit, ale sama pořádně nevím, co se děje Od začátku těhotenství jsem na neschopence a sociálka mi peníze posílala vždy do 15. v měsíci. Nikdy se mi nestalo, že bych na účtě ty peníze neměla. A teď zkusím popsat svůj problém. 8.8. jsem se vdávala a tudíž mám nové příjmení. Může to nějak souviset s tím, že mi ještě nepřišli peníze?? Kámoška která otěhotněla stejně jako já a taky je na neschopence dokonce ve stejné firmě už peníze dostala 13. srpna. Nevím, co mám dělat! Oddací list nám přišel teprve v pondělí a tak veškeré běhání kvůli změně dokladů nás čeká dneska. Takže si myslím, že sociálka snad ještě nemůže vědět, že jsem místo Rychterová už Marečková. Holky, co mám dělat?? Mám trvalé příkazy a peníze nikde....... pomůžete mi???

já se vdávala v červnu... na sociálku jsem posílala písemnou změnu údajů + kopii nové občanky. Neschopenku mám psanou na rodné příjmení, tím pádem i lístek na peníze a od sociálky mi to, i přesto, že se jmenuju jinak, chodí včas a vždy mám v poznámce rodné příjmení a rodné číslo. Myslím, že by to neměl být problém... Možná se jen zpozdili, to se stává. Snad penízky dorazí co nejdříve :)

Ahoj,
jestli jsi nic nenahlašovala, pochybuju, že by na sociálce něco aktivně zjištovali. Mě přišla 1. mateřská včera... nemají jen zpoždění? Zkusila bych si tam zavolat a zeptat se.. Snad ti korunky dorazí co nejdřív..Jarka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka