žloutek

28.11.2008

Ahojky, maminky které dáváte dětem už masiko a příkrmy kupujete, jak to děláte se žloutkem? Od pondělí bych už malý chtěla začít dávat maso, jenže si nejsem jistá s tím žloutkem. Mám ji ho dávat rovnou do těch zeleninovejch příkrmů asi že. Zatím mě sní jen malou skleničku tak ji toho mám dát jen trochu nebo celej? Děkuji.

Ahojky tak já dávám žloutek přímo když vařím zeleninku s masenkem tak ža je to trochu povařené tak do toho vrazím žloutek a dovařím aje pak mixuju vše dokupy:-)

Ahojky, já taky malému vařím, teď o víkendu jsem mu dávala žloutek poprvý a jak si pomlaskával :) Uvařila jsem zeleninu a když jsem ji pak mixovala, tak jsem do toho přihodila uvařený žloutek :a\|:

In reply to by Kateřinka25

jak psala Johanka, maso bys měla dávat 6x týdně (někomu to přijde hodně, tak dává míň) a jeden den bys měla místo masa přidávat uvařený žloutek. Mě malá zatím papá jen zeleninku (asi 3 týdny) tak už je maso čas. Jinak já ještě ani ovoce nedávám.

In reply to by gabula

já si počkám až co mi řekne doktorka, okaždé mi řekne co mám dávat..jako posledně řekla krupicovou kaši a teď i pomeranč s banánem...o žloutku nic, proto se tak divím. jinak maso dávám s bramborem a jinou zeleninou. většinou kuřecí. zdá se mi brzy začínat s tolika věcma já nekojím 3týdny teprve, ale zelwninu jí už od 4 měsíce)

In reply to by Kateřinka25

tak ty jsi začla brzy teda, tyjo a vidíš já četla, že by se třeba citrusy neměly dávat do 1 roku, že je na ně velká alergie a krupicovou kaši nejlíp od dvou let, že je hodně těžká, pak si vyber co je nejlepší, ach jo

In reply to by gabula

ona řekla vymačkat pomeranč s banánem - umixovat, že je to jak jahody - já to ještě nezkoušela, ale do pití jsem jí vymačkala pár kapek - kupuju ty pitíčka od hami. a tu kaši taky ještě nedávám, ale už můžu. řekla mi, ať hlavně nečtu nic na internetu - že každý dítě je jiný a u jednoho je tohle a u druhýho tamto... (nemyslela diskuze) ale to samý mi řekla dr. v těhu...že na internet napíše každej cokoli se mu zachce... právě, pak si vyber no. ale si vem, že některý lidi-většinou vesničani a otrlý povahy krmí děti od dvou-třech měsíců omáčkama a tim co jedí sami.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka