Zitrejsi poradna 40+2tt

05.04.2010

Holky doufam ze zitra do ty poradny jdu naposled 2v1 :€z€: ...drzte mi palecky...to prenaseni je strasny...zatim to byl jen jeden den ale i tak uz je to ke zblazneni :€}€:
Fotecky jsou z 3.4.10 (39+6tt)...

Zitrejsi poradna 40+2tt
Zitrejsi poradna 40+2tt
Zitrejsi poradna 40+2tt
Zitrejsi poradna 40+2tt
Zitrejsi poradna 40+2tt

Moc hezké jarní fotečky!!! Dej vědět, jak dopadla poradna! Doufám, že tady brzo budu koukat na Emilčiny fotečky!!!

Naprosto chápu jak se cítíš Tynko, já mám první přenášecí den dneska :s: no ale do smíchu mi taky už moc není. Taky mám dnes poradnu v porodnici a doufám, že už bude poslední. Já jsem si podle dne sexíku :*O*: , při kterým si myslím že jsme počali drobečka vypočítala, že bych měla rodit právě dnes, tak třeba už si nás v porodce rovnou nechaj :D třeba se to rozjede při cestě nebo tam...jinak fotečky jsou moc hezounký, hlavně ta s přítelem (manželem) tam vám to moc sluší, budete krásná rodinka :one: Ale na těch prvních dvou jsi nějaka smutňounká, já úplně vidím sebe... taky mám teď často takový výraz jakoby zamyšlený. Snad už budeme mít ty naše zlatíčka brzy u sebe a budem drandit s kočárkama :/;x: , už to začíná být všechno docela na palici :€[€: Držím palečky ať doneseš z poradny jen samé dobré zprávičky a ať jsou na monitoru pořádné kopce. Pak dej vědět ju :k:

Ahojky, moc vám to sluší. Já už se radši nefotím, jsem hrozně opuchlá :r: Zítra jdu taky na kontrolu a dnes jsme měli 2.termín... Už to nemůžu vydržet!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka