Zítra 40.tt

03.07.2010

Ahoj holčiny :a: , přeji Vám krásné :€s€: ráno i když pro někoho né moc příjemné :|€|: . Tak my jsme se zkoulely ke konci. Zítra už začínáme 40.tt., tak už se těším......................! Až to budu mít za sebou, ale obavy mám jen z toho jaké to bude :spid: . Doufám, že jiné než u prvního. Horší už to ani snad být nemohlo. Tentokrát piju vše co babky poradily. vyskouším klidně vše, hlavně si to trošku ulehčit. Maliník, olej z lněného semínka tak doufám, že to k něčemu bude :#o: .
Jak dlouho jste holky rodily co jste užívaly tyto bylinky? Díky za rady. :qu: :+^*:

Ahoj Marcelko,taky už se pomalu koulím ke konci. Ty vedra nám dávají zabrat,že? Teda já jsem včera odpoledne byla úplně hotová,nemohla jsem nic dělat,tak jsem začla uklízet,převlíkat peřiny a vysávat až večer. aky piju maliník,chutná mi,i lněný semínko jím,ale abych pravdu řekla,moc tomu nevěřím :s: Čeká mě porod po 14ti letech,třetí,ale když je to s takovým odstupem,mám strach,že to bude jak poprvé. :00: Tak pá,a atˇto máme brzy,bez přenášení,za sebou :a:

In reply to by edita

Ahoj, no já jsem se synem trávil dva dny doma. Nedlo se jít vůbec ven. Já jak já, ale i on byl úplně hotový. Snd nám to k něčemu bude. Lékrnice říkala ať jí příjdu říct, jestli mi to k něčemu bylo. Kmarádka taky nedávno rodil po 14 letech druhé porod měla rychlý celkem v poho.Tak snad se Ti také zadaří. Doufám tedy, že přenášet nebudu. Doufám, že mi udělá ukázkového Hamilton a já do příští neděle porodím.
No snad to nebudeme mít jak poprvé pak písni. Držím palečky.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka