..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů | Moje těhotenství.cz

..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů

Obrázek uživatele lilian

Ahojinky všem, kdo sledujte ten můj zamotaný příběh...
Táta je tu s námi už od neděle.. a Karolínka ho má už i papírově, jako tátu. A tak nějak se to semlelo, že máme už termín svatby :\r/ No, na mě krapítek rychlost.. ale na druhou stranu, Kajuška jiného tatínka nemá, vše jsme si vyříkali, vysvětlili, poplakali a pořád jsme se nepřetali milovat, a city jsou jako by se nic nestalo. :c:
No a jinak :*O*: po porodu úžasné .. až jsem koukala :C]]: a rozhodně žádné sucho dole.. čeho jsem se bála.
Jinak táta by chtěl další, tak snad časem, není proč se hnát hned do druhého, ale třeba za 2 roky bude na cestě další, kdo ví?

Komentáře

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Téda Lii! Mam z toho husí kůži! Tvůj článek jsem našla až dneska. Moc gratuluju a ať už je jenom dobře a ty "nervíky", co jsi si zažívala v těhu, už jsou jenom minulostí! Zbožňuju vše s dobrým koncem! Moc radosti, štěstí , zdravíčka a pohody s budoucím manžílkem Ti z celého srdce přeju já a malá! Srdce :k:

Obrázek uživatele lilian

Janičko, moc děkuju.. já bych nejraději odložila svatbu až po novém roce.. na jaře.. ale Petr si mě chce vzít moc a nejlíp hned a z Karolínky je unešený.. teď s námi sice během týdne není.. pracuje.. a honí se, abychom se měli dobře, tak snad mu to vydrží. A na druhou stranu.. teď mám víc nervíků, než během těhu.. to víš.. svatba není jen tak.. a tak vůbec.. mám toho moc k řešení.. a vždy jsem nejsilnější, když jsem sama.. a teď jsme na to dva.. tak přibylo starostí i radostí Smile

Obrázek uživatele Jaňulík 1

No to chápu! A jaro je krásný ke svatbě, ale když užchce teďko a je plný elánu, tak proč ne? Ale zase by třeba na jaře z toho už měla malá aspoňmalinko něco, teďko by jí to bylo šumák, co dělají její rodičové. Smile Ale je moc hezounký, že Tě takhle chce dokázat, jak tě má rád a to je to nejdůležitější a jestli bude svatba teď a nebo až jindy, to už je jedno, né? každopádně moc držím palečky!! Fandím Ti!

Obrázek uživatele kac.kaa

chlapi někdy udělají chybu a na ženské záleží jak se k tomu postaví. Stojím za Tebou! Už kvůli malé je lepší dát tátovi šanci než si něco za pár let vyčítat. Takže přeju jen to nejlepší a ať Vám třem to klape.

Obrázek uživatele lilian

Díky.. já mu šanci dala.. a ač jsem na jeho žádost o ruku řekla ano, tak je možné, že ten ukvapený termín pošoupnu na později.
No, život není peříčko, ale je fakt, že nás obě moc miluje.. a něco na jeho vysvětlení proč to bylo jak bylo je..

Obrázek uživatele kac.kaa

o ten vztah stojíte a má smysl o něj bojovat. Už ne kvůli dceři,ale taky kvůli Vám dvoum. A svatba je jedno kdy...hlavně že v hlavě o ní přemýšlíte. Držím palečky.....

Obrázek uživatele lilian

Děkuju holky, .. je to fakt veselejší. A moc mi chybělo vidět někoho, teda tátu, jak se raduje a rozplývá stejně, jako já, z každého úsměvu, gesta atd.

Obrázek uživatele irenzare

no jasně, a taky mít někoho, na koho se můžeš v rámci péče o mimi spolehnout - když se na chvilku hneš z domu, nebo si potřebuješ odpočinout, že tě přítel zastane, že se postará stejně jakoby ses starala ty! a s tou svatbou je to teda docela fofr Smile včera ještě matka samoživitelka a zítra tříčlenná rodinka chichi - co na to vlastně říká tvoje maminka? a kde budete bydlet? (to jsem nějaká zvědavá!!))
http://rire.rajce.net/Marecek

Obrázek uživatele lilian

No, je to rychlé.. tak zvažuju, že to diplomaticky nějak poodsunu na později.. Jinak moje mamča je ráda, že bude mít Kajuška tátu, ta mě hnala do svatby ještě skoro náctiletou hihih.. a jakmile jsem otěhotněla, tak o tom mluvila furt.. jen jaksi si vyslechla mého bráchu, že to je jaksi narychlo, tak přebrala názor a prej to je moc kvapem. No, uvidí se, věřím v osud a vše bude tak, jak má být. .. Smile

Obrázek uživatele irenzare

jj, myslím si, že žádost o ruku nemůže být ukvapená, že si ten krok přítel řádně rozmyslel, tak se toho neboj - jo a jestli to bude v říjnu nebo později je přece úplně jedno! malá svatba se dá zařídit za pár hodin Smile
http://rire.rajce.net/Marecek

Obrázek uživatele lilian

No, to máš pravdu, jen moje rodina a okolí si myslí, že bych měla dělat drahoty, za to, že se mnou nebyl běhěm těhu.. jenže ono je fakt to, že kdybychom byli spolu, tak těhu nemám tak pohodové a taky bych nesehnala a nezařídila tolik věcí pro Kajušku. A je fakt, že mě žádal než jsem otěhotněla a pak opakovaně, když žádal o odpuštění a další šanci.. jen chvilku trvalo, než se postavil na nohy. A co mě těď napadlo.. život utíká tak rychle, tak proč se okrádat o hezké chvíle. A jinak zatím se nemíním nikam stěhovat, tak bydlíme a nějaký čas budeme bydlet u moji mamči. Takže se zminimalizují náklady, a pustíme se snad do šetření a jednou třeba vlastní bydlení. Kdo ví? nevíme ani co bude zítra.

Obrázek uživatele irenzare

ahojky, tak se musím také přidat s gratulací Lol moc ti to přeju, ve dvou je totiž líp!!
ire
http://rire.rajce.net/Marecek

Obrázek uživatele Tehulka4

lilianko moc ti preji at jste stastni!!!!!!!!!je to super cist tady same dobre zpravicky!!!!papa........

Obrázek uživatele Ledicka

tak to ti teda s celého srdíčka gratuluji a moc vám to přeji.Přece taková krásná holčička s maminkou si zaslouží hodně štěstí a hlavně lásky.

Obrázek uživatele Eponina

Ahojky Liv, budu ti moc moc držet palečky, aby to opravdu mělo pohádkový konec. Moc ti přeji, aby po všech těch bojích za tebou ta pohádka opravdu přišla, protože si to zasloužíš. Láska je nejsilnější zbraň, odpustili jste si a nejspíš vás to i posílilo, takže pokud jsi přesvědčená, že to i on myslí opravdově, dej mu šanci. Fakt ti přeji, aby to od teď přestaly být slova, ale konečně došlo na činy.

Obrázek uživatele peta0404

Moc vám přeju aby jste byli šťastná rodinka a všem vám to sluší. :k:

Obrázek uživatele Alisha

ahojky kočko..fotky jsou nádherne..Kajinka je kráásná holčička..a tobě to moc sluší, když jsi štastná..Jsem moc ráda, že si tatka uvědomil jaké má dva poklady..Jen tak dal..:-) myslim na vás a držím palečky.. Smile

Obrázek uživatele makasovar

Přeji hodně štěstí at vam to vydrži a zapomenete to zlý a bude už jen dobře Pápá

Obrázek uživatele lilian

Ahoj holky, .. jinak furt jsem obezřetná a nelítám v oblacích.. ono, bude to ještě pořád boj. A jinak ač to je smutné tak nakonec to, že jsem byla v těhu bez něj, bylo pro mě lepší.. tedy, míň starostlivé.. ono.. byl fakt dlouho bez přímu a věděl, že bych to táhla já a to nechtěl.. protože bych si nepořešila svoje, co jsem si pořešila. Smile A uvidí se, .., jak to nakonec dopadne.. prozatím máme termín 17.10. ve 12:00 a pak přesně za 7 dnů mám narozeniny. A Karolínka s tátou fakt zamávala a jen ho strašně mrzí, že nemohl přijet dřív.. ale s to uprací sekl.. nezaplatili ho ani tak, jak slibovali, ale zato už má podepsanou smlouvu a mnohem více penízků.. a taky do toho ještě se rozkoukává po práci tady u nás.

Obrázek uživatele barushe

ty jo, tak už takhle brzy termín svatby??? To je teda fofr, jsem myslela, že to plánujete tak na příští rok, jen je ale škoda, že těhu nestrávil stebou (myslím tím sdílet ty pocity a pak porod) ale je dobře že kočulinka (mimochodem je nádherná) s ním tak zamávala. Myslím, že něco podobného nastane i u nás, noc se na to těším. A doufám, že jestli to fakt s váma myslí vážně že vám to všechno vynahradí a když půjdete do dalšího cvrčka, že už to ponese jako opravdovej, zasloužilej taťínek. Držím pěsti Lil

Obrázek uživatele kenla

teeeda to jste si s tou svatbou vaze pospisili Smile ale na co cekat ze... Smile
Hlavne ze jste ted oba spokojeni a dopodne to tak jak ma.... Smile

Obrázek uživatele lilian

No, ono.. taky mě to dost překvapilo, tak hned.. ale na druhou stranu.. Kája už je na světě.. a proč čekat. Ono, pokud to má vyjít tak to bude napořád a pokud ne, tak by to jednou krachlo.. Ale couvnout ještě možnost mám a Petr se toho moc bojí, před chvilkou mi řekl, že má strach, že mu řeknu NE! A cítí to, že já nejsem v sedmém nebi.. no, po tom všem se držím na zemi . Smile Ale jinak je to krásné, dělit se o ty pohledy na naší dceru s tátou.

Obrázek uživatele barushe

to ti věřím Lil s tou poslední větou, máš pravdu, je to něco co je na celej život, půl Tebe a půl jeho! A to je to super, moc se na to těším, jen tak ležet v posteli a mezi sebou mít ten společný poklad Srdce Srdce Srdce !!!!!

Obrázek uživatele Eponina

To máš pravdu, že jestli by to mělo krachnout, tak je jedno jestli jste vzití nebo ne. A navíc, myslím, že z manželství se hůř utíka. A je fajn, že ty pohledy konečně prožíváš s tátou Karolínky. Jinak Karolínka má nádherný kukadla. Krásný, modrý... nám se oči pořád ještě nevybarvili, bojujeme mezi modrou a hnědou Smile

Obrázek uživatele lilian

No, tak já doufám, že Kajušce modré zůstanou.. kdo ví? A jinak, .. ono je fakt i to, že jako kdyby se náhodou tátovi něco stalo, na cestách, necestách, tak bude Kajuška zaopatřená, když se vezmeme. Já si to nějak neumím sice představit, .. sebe jako nevěstu.. ale taky jsem si neuměla předsavit sebe, jako maminku.
A s tím, že to je tak nakvap.. prostě je to táta Karolínky, nikdo ji asi víc rád mít nebude, jako táta, mezi námi ten cit nevyhasnul a je tu pořád, a život je tak krátký, že by byl hazard to netestnou a skočit do toho..

Stránky

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Ahojinky všem, kdo sledujte ten můj zamotaný příběh...

Ahoj holkyyy,dneska jsem si dělala pátý test,nejsem střelená, jen se mi nelíbily pořád ty slabší čárky nato,že mám být v 7.týdnů,no a dneska jsem si ho udělala zase po třech dnech a to mamatest a ta čárka je skoro silnější,než ta kontrolní:-)))))já mááám takovou radost,zítra už jdu k tomu dr...tak držte palečky!!!§Papapa

Krásné ráno všem,snažilkám,těhulkám a maminkám.dnes ráno,když jsem vstávala tak mne začalo pobolívat břicho na levé straně a cítí to i teď.Nebolí to-jen o tom vím.je to takové cukání.vím,že jsem praštěná a asi se hlídám,ale já budu mít první mimi tak se pozastavuji nadvším.

Ahoj mamky.
Zachvili mame 8 mesicu.Chci se zeptat,uz vynechavate nejakou davku kojeni,treba u obeda?Myslim ti,ze zbasti prikrm a pak uz jenom zapije mlickem.

Díky všem za podporu. Je fajn vědět, že v tom nejsem sama. Snad to bude v pořádku a všechny nás ta největší nervozita přejde na kontrolách v září. :dog:

Ahoj maminky,chci se optat kde nechavate spinkat vaše miminka pres den? v kočaru nebo v postílce? děkuju

Ahojky,všichni kolik ma spat 5 mesicni mimco pres den a kolik v noci? jak spinkaji vaše mimca?

Dobré ráno všem maminkám...potřebovala bych radu..dnes ráno jsem zjistila, že mě bolí v krku tak jsem si změřila teplotu a mám 37,6.
Malé je 11 dní a plně kojím...změřila jsem jí teplotu taky ale čelním teploměrem a ukázalo mi to že má 38.

Ahojka holky, možná se tu na to už někdo ptal, ale mám takový dotaz.

Devčátka prosím vás o klik-http://simpina.mondozoo.com
Každý klik se počítá,stavím si vlastní zoo a vy mě tím moc pomůžete.Kdo si chce zahrát stačí se registrovat,je to super.PAPA.