..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů

27.08.2009

Ahojinky všem, kdo sledujte ten můj zamotaný příběh...
Táta je tu s námi už od neděle.. a Karolínka ho má už i papírově, jako tátu. A tak nějak se to semlelo, že máme už termín svatby :\r/ No, na mě krapítek rychlost.. ale na druhou stranu, Kajuška jiného tatínka nemá, vše jsme si vyříkali, vysvětlili, poplakali a pořád jsme se nepřetali milovat, a city jsou jako by se nic nestalo. :c:
No a jinak :*O*: po porodu úžasné .. až jsem koukala :C]]: a rozhodně žádné sucho dole.. čeho jsem se bála.
Jinak táta by chtěl další, tak snad časem, není proč se hnát hned do druhého, ale třeba za 2 roky bude na cestě další, kdo ví?

..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů
..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů
..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů
..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů
..že by přeci jen šťastný konec? :) a včera nám bylo 7 týdnů

Téda Lii! Mam z toho husí kůži! Tvůj článek jsem našla až dneska. Moc gratuluju a ať už je jenom dobře a ty "nervíky", co jsi si zažívala v těhu, už jsou jenom minulostí! Zbožňuju vše s dobrým koncem! Moc radosti, štěstí , zdravíčka a pohody s budoucím manžílkem Ti z celého srdce přeju já a malá! :h: :k:

In reply to by Jaňulík 1

Janičko, moc děkuju.. já bych nejraději odložila svatbu až po novém roce.. na jaře.. ale Petr si mě chce vzít moc a nejlíp hned a z Karolínky je unešený.. teď s námi sice během týdne není.. pracuje.. a honí se, abychom se měli dobře, tak snad mu to vydrží. A na druhou stranu.. teď mám víc nervíků, než během těhu.. to víš.. svatba není jen tak.. a tak vůbec.. mám toho moc k řešení.. a vždy jsem nejsilnější, když jsem sama.. a teď jsme na to dva.. tak přibylo starostí i radostí :)

In reply to by lilian

No to chápu! A jaro je krásný ke svatbě, ale když užchce teďko a je plný elánu, tak proč ne? Ale zase by třeba na jaře z toho už měla malá aspoňmalinko něco, teďko by jí to bylo šumák, co dělají její rodičové. :) Ale je moc hezounký, že Tě takhle chce dokázat, jak tě má rád a to je to nejdůležitější a jestli bude svatba teď a nebo až jindy, to už je jedno, né? každopádně moc držím palečky!! Fandím Ti!

chlapi někdy udělají chybu a na ženské záleží jak se k tomu postaví. Stojím za Tebou! Už kvůli malé je lepší dát tátovi šanci než si něco za pár let vyčítat. Takže přeju jen to nejlepší a ať Vám třem to klape.

In reply to by kac.kaa

Díky.. já mu šanci dala.. a ač jsem na jeho žádost o ruku řekla ano, tak je možné, že ten ukvapený termín pošoupnu na později.
No, život není peříčko, ale je fakt, že nás obě moc miluje.. a něco na jeho vysvětlení proč to bylo jak bylo je..

Děkuju holky, .. je to fakt veselejší. A moc mi chybělo vidět někoho, teda tátu, jak se raduje a rozplývá stejně, jako já, z každého úsměvu, gesta atd.

In reply to by lilian

no jasně, a taky mít někoho, na koho se můžeš v rámci péče o mimi spolehnout - když se na chvilku hneš z domu, nebo si potřebuješ odpočinout, že tě přítel zastane, že se postará stejně jakoby ses starala ty! a s tou svatbou je to teda docela fofr :-) včera ještě matka samoživitelka a zítra tříčlenná rodinka chichi - co na to vlastně říká tvoje maminka? a kde budete bydlet? (to jsem nějaká zvědavá!!))
http://rire.rajce.net/Marecek

In reply to by irenzare

No, je to rychlé.. tak zvažuju, že to diplomaticky nějak poodsunu na později.. Jinak moje mamča je ráda, že bude mít Kajuška tátu, ta mě hnala do svatby ještě skoro náctiletou hihih.. a jakmile jsem otěhotněla, tak o tom mluvila furt.. jen jaksi si vyslechla mého bráchu, že to je jaksi narychlo, tak přebrala názor a prej to je moc kvapem. No, uvidí se, věřím v osud a vše bude tak, jak má být. .. :)

In reply to by irenzare

No, to máš pravdu, jen moje rodina a okolí si myslí, že bych měla dělat drahoty, za to, že se mnou nebyl běhěm těhu.. jenže ono je fakt to, že kdybychom byli spolu, tak těhu nemám tak pohodové a taky bych nesehnala a nezařídila tolik věcí pro Kajušku. A je fakt, že mě žádal než jsem otěhotněla a pak opakovaně, když žádal o odpuštění a další šanci.. jen chvilku trvalo, než se postavil na nohy. A co mě těď napadlo.. život utíká tak rychle, tak proč se okrádat o hezké chvíle. A jinak zatím se nemíním nikam stěhovat, tak bydlíme a nějaký čas budeme bydlet u moji mamči. Takže se zminimalizují náklady, a pustíme se snad do šetření a jednou třeba vlastní bydlení. Kdo ví? nevíme ani co bude zítra.

tak to ti teda s celého srdíčka gratuluji a moc vám to přeji.Přece taková krásná holčička s maminkou si zaslouží hodně štěstí a hlavně lásky.

Ahojky Liv, budu ti moc moc držet palečky, aby to opravdu mělo pohádkový konec. Moc ti přeji, aby po všech těch bojích za tebou ta pohádka opravdu přišla, protože si to zasloužíš. Láska je nejsilnější zbraň, odpustili jste si a nejspíš vás to i posílilo, takže pokud jsi přesvědčená, že to i on myslí opravdově, dej mu šanci. Fakt ti přeji, aby to od teď přestaly být slova, ale konečně došlo na činy.

ahojky kočko..fotky jsou nádherne..Kajinka je kráásná holčička..a tobě to moc sluší, když jsi štastná..Jsem moc ráda, že si tatka uvědomil jaké má dva poklady..Jen tak dal..:-) myslim na vás a držím palečky.. :-)

Ahoj holky, .. jinak furt jsem obezřetná a nelítám v oblacích.. ono, bude to ještě pořád boj. A jinak ač to je smutné tak nakonec to, že jsem byla v těhu bez něj, bylo pro mě lepší.. tedy, míň starostlivé.. ono.. byl fakt dlouho bez přímu a věděl, že bych to táhla já a to nechtěl.. protože bych si nepořešila svoje, co jsem si pořešila. :) A uvidí se, .., jak to nakonec dopadne.. prozatím máme termín 17.10. ve 12:00 a pak přesně za 7 dnů mám narozeniny. A Karolínka s tátou fakt zamávala a jen ho strašně mrzí, že nemohl přijet dřív.. ale s to uprací sekl.. nezaplatili ho ani tak, jak slibovali, ale zato už má podepsanou smlouvu a mnohem více penízků.. a taky do toho ještě se rozkoukává po práci tady u nás.

In reply to by lilian

ty jo, tak už takhle brzy termín svatby??? To je teda fofr, jsem myslela, že to plánujete tak na příští rok, jen je ale škoda, že těhu nestrávil stebou (myslím tím sdílet ty pocity a pak porod) ale je dobře že kočulinka (mimochodem je nádherná) s ním tak zamávala. Myslím, že něco podobného nastane i u nás, noc se na to těším. A doufám, že jestli to fakt s váma myslí vážně že vám to všechno vynahradí a když půjdete do dalšího cvrčka, že už to ponese jako opravdovej, zasloužilej taťínek. Držím pěsti Lil

In reply to by kenla

No, ono.. taky mě to dost překvapilo, tak hned.. ale na druhou stranu.. Kája už je na světě.. a proč čekat. Ono, pokud to má vyjít tak to bude napořád a pokud ne, tak by to jednou krachlo.. Ale couvnout ještě možnost mám a Petr se toho moc bojí, před chvilkou mi řekl, že má strach, že mu řeknu NE! A cítí to, že já nejsem v sedmém nebi.. no, po tom všem se držím na zemi . :) Ale jinak je to krásné, dělit se o ty pohledy na naší dceru s tátou.

In reply to by lilian

to ti věřím Lil s tou poslední větou, máš pravdu, je to něco co je na celej život, půl Tebe a půl jeho! A to je to super, moc se na to těším, jen tak ležet v posteli a mezi sebou mít ten společný poklad :h: :h: :h: !!!!!

In reply to by lilian

To máš pravdu, že jestli by to mělo krachnout, tak je jedno jestli jste vzití nebo ne. A navíc, myslím, že z manželství se hůř utíka. A je fajn, že ty pohledy konečně prožíváš s tátou Karolínky. Jinak Karolínka má nádherný kukadla. Krásný, modrý... nám se oči pořád ještě nevybarvili, bojujeme mezi modrou a hnědou :-)

In reply to by Eponina

No, tak já doufám, že Kajušce modré zůstanou.. kdo ví? A jinak, .. ono je fakt i to, že jako kdyby se náhodou tátovi něco stalo, na cestách, necestách, tak bude Kajuška zaopatřená, když se vezmeme. Já si to nějak neumím sice představit, .. sebe jako nevěstu.. ale taky jsem si neuměla předsavit sebe, jako maminku.
A s tím, že to je tak nakvap.. prostě je to táta Karolínky, nikdo ji asi víc rád mít nebude, jako táta, mezi námi ten cit nevyhasnul a je tu pořád, a život je tak krátký, že by byl hazard to netestnou a skočit do toho..

In reply to by Eponina

No, mě se nehlásí nikdo, asi je jim to nějak blbé, ale příští sobotu jedeme i s Kajuškou za jeho tátou na vinohrad, a za teď už prababičkou, která slaví 80let, tak se tam asi sejde rodina ze strany dědečka. No a jinak se uvidí, já se fakt jen divím, že jim to nedá.. Ale až ji uvidí, i strana od babičky, tak budou naměkko, jako každý kdo Kajušku viděl. Jinak ale přemýšlím o tom, zda ten termín neposunout na později.. ale jak u mě asi poslední dobou vše, nechám to tak trochu osudu. A třeba tím, že bude narychlo, tak to nebude veliká a fakt bude jen pidi, pár lidí a hotovo. Já totiž nechci dělat šaška a tak.. nejsem ráda středem pozornosti a necítila bych se.
A jak se jinak máte? Setkáváte se s holkama? nebo zatím není kdy? Co Anička?

In reply to by lilian

No to se neni cemu divit, ze nejsi v sedmem nebi... a je dobre, ze jsi nohama na zemi :) Je to teprve chvilka co jste zpet spolu a stat se muze jeste cokoliv, ale drzim vazne pesti aby to dopadlo dobre. Hlavne si o vsem povidejte, vse si vysvetlujte a bude dobre :)

jeeeeeeeee paradaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! ja jsem si rikala, jak ze to s vama toed nakonec je :)
No moc moc gratuluju, hlavne at se priteli (snoubenci) zase v hlave neco nesemele a vydrzi mu to!!!
moc moc drzim pesti :)
A beruska je krasna.... to bude po mame :)

Tak to je super. :one: Důležité je,že jste si to oba vyříkaly a jste šťastní. :) Tak držim pěsti,aby vše bylo už jen dobré a nenastaly žádné potíže. :) :a:

Ahoj Lil, tak to je super, jen bych byla pořád dost obezřetná a taky doufám, že mu to vydrží a není to jen jeho rozmar, skoro celé těhotenství si ztrávila sama a on už chce další, no nevím. Ale každopádně je fajn, že vás Karolka zase spojila. Chce to asi čas a dát mu prostor ať se projeví. Moc vám holky držím pěstičky, jste obě velké bojovnice a zasloužíte si super taťku, doufám, že on jím taky bude!

tak to je bezvadny ze to nakonec tak dobre dopadlo,budete krasna rodina.TAk preji hodne stesticka :one: :one: :a:

Jé, tak to moc a moc gratulujeme k takovému rozuzlení... tak hlavně držíme palcečky, aby vám to štěstí vydrželo až do důchodu... a Karolínka je moc krásná, hlavně na té poslední fotečce s tebou - moc vám to spolu sluší...

Jééé, Lili, tak to je super, přeji, ať vám to vydrží, Karolínka je moooc krásná holčička, tatínek si asi uvědomil, o co by přišel, kdyby s vámi dvěma nebyl... A kdy bude ten slavný den :\r/ ?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka