Zdravíme a přejeme krásný den:-)

21.06.2011

Ahojte holky :a: Tak už mám za sebou rozlučku a bylo to fajn :one: Přijela i kámoška a konečně jsme si mohli promluvit.. to hlavní,že i přes neshody našich chlapů nás to nerozdělí a ty peníze mi dá..jsme si řekli ;) No,ale podle toho co jí řekl ten její,jak si to vše obrátil ap,tak mám na něho ještě větší vztek..na svatbu nejde..ale už to neřeším a s kámoškou se ještě domluvím,aby na sebe ti naši chlapi narazili a vyříkali si to,ted jsou oba našvtaný na sebe a zůstat to tak nemůže,protože časem by to rozdělilo i nás..to nemůže zůstat takhle nevyřešený mezi nima. :n:
Jak už jsem psala minule brácha nakonec taky jde..jenže jak se mi včera mamča mezi vyprávěním prořekla,tak jdou hlavně kvůli ní,se s nima kvůli tomu pohádala,že nechtěli jít..a já je tam zase kvůli ní snesu,ale kdyby nešli tak mě osobně už by to bylo fakt jedno.
S mamčou už je to delší dobu zase ok,tak snad to vydrží co nejdýl.
Tak dál..včera jsem byla na zkoušce účesu a byla jsem hrozně zklamaná :( nejenže tam nemají k tomu věci,sponky jsme si přinesla(ale bohužel byli blbý a nerdželi)..ale nicméně i to jak se k tomu stavěla,vymýšlela a nešlo jí to..prostě z toho vzniklo něco co jen zdaleka podobalo tomu co si přeju..třeba s těma pořádnýma sponkama by to bylo ok..ale nějak k ní už nemám důvěru.Já se tam teda občas(1x za půl roku) chodím stříhat a to jsem byla vždy spokojená,ale včera vůbec.Takže dneska odpoledne přijde mamča a zkusí to ona,jí účesy vždycky šli,tak uvidíme a když tak Danovo kámoš se ženil minulý týden,tak doporučil kadeřnici,uvidíme jestli takhle narychlo by mohla.Achjo ://:
Největší radostí,která mě z toho všeho vždy dostane je to moje zlatíčko milovaný :c: no nesežrali byste ho jak tam stojí v tý postýlce a uličnicky se směje? :kiss: Dneska jdeme na rehábku a musím říct,že vše co už umí krásně zdokonaluje a už se i krásně sám posadí..sice jednou ručkou,nebo spíš špičkama prstů se malinkato opírá,ale jinak už sedí krásně rovně.Obchází už nábytek,tak věřím,že za chvilku tady bude lítat jak drak :) Ted si mi dva dny za sebou tak zes.. že musel okamžitě do sprchy,tak si myslím zase zuby,protože i náladky jak na houpačce.
Tak já budu končit,je to zase román :00: a jak se máte vy ostatní s vašima zlatíčkama? :a:

Zdravíme a přejeme krásný den:-)
Zdravíme a přejeme krásný den:-)
Zdravíme a přejeme krásný den:-)

Ahoj Liduš, tak to je fajn, že na tebe kamarádka nezanevřela, aspoň vidíš, že jí nejsi lhostejná a je to snad opravdová kámoška ;) Určitě dojde i na to, že si spolu promluví i chlapi, přece nebudou urážlivější než ženský :///: Svatba bude určitě OK, no a Daník to má určitě ze zoubků, Pavlínka taky měla průjem když jí rostly ty dvojky nahoře a měla teploty, dodnes nevím jestli to byla viroza nebo to bylo od zubů. :a:

In reply to by Michaela

Ahojky,děkuji..no to víš,že jsem ráda,ale jak už jsem psala stejně si to budou muset chlapy vyříkat,protože si neumím představit,jezdit za kámoškou..bydlí na vesnici s rodičema staví si tam druhý patro,no a její manžel tam všem řekl svojí uraženou verzi..a že by mi tam měli pomlouvat Dana a prostě se tam necítit a to samí kámoška když by přijela sem ke mě,tak by se před Danem necítila úplně v poho..to se prostě musí dořešit.
Taky si myslím,že ze zoubku.
:+^*: :a:

To je ale smisek, je roztomilej....preju hodne stesticka a lasky do manzelstvi a hlavne, at vam vyjde pocasi,-)

To je tááák krásný smíšek ;-)

A s tou svatbou jsou vždycky jen nervy a nakonec to bude dobrý ;-) Tak klíííd... i když teda kadeřnice ti určitě klidu nepřidala :-(

Tak tfujtfujtfuj... už se těším na fotky ze svatby- projedu je tady i na FB, tak si zařiď hodně fotografů ;-)

Juuu to jsou suepr zpravicky tak jen tak dal.o)
S tou kadernici me vlasky delala kamaradka a naprosty luxus osobne byhc ke kadernici nesla dkysi kdyz sem mela dlouhe tak sem si nechala udelat uces a to byla katastrofa mi prijde ze smikat umi ale ucesy nejak ne.... tak verim ze ty vlasky da dokupy mamka.o)
Hod pak fotos.o))
Jinak maly je sikulka krasne vse dohani se nenadejes a bude behat sam.o) U nas dlouho take nic a ted se pekne dal do sebe.o)
At zoubky vylezou a nezlobi.o)
Opatrujte se

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka