Zdravim

24.07.2008

Holky..Jak mam donutit tu mou prdelku aby mi papala zeleninku.Zacali jsme davat na vecer kasicky(bananove) a asi si nejak zvykla na sladke nebo ja nevim :? a nechce mi papat mrkvicku.Prska ji ven.Jednou mi ji uz jedla,ale tedka ji nejak nechce.Uvidim zitra.Ale kdyz ji chtit nebude,co mam delat?Mam ji skusit neco jineho?

jojo, prý se má začít se zeleninkou, ne slaďáčkem...:-) ale zkušenost nemám.. já bych to zkoušela a nebo zkus bramboru ta je taky sladká..

já s tím u malé problémy neměla,papá všechno,ale u kluka to trvalo třeba i týden,než si zvykl.Já bych dávala zatím jen tu mrkvičku,nebo s bramborem.Někde jsme četla,že některé děti potřebují až 16 ochutnání,než si zvyknou na jinou chuť.Tak buď trpělivá a pořád to zkoušej,ona si zvykne ;)

ze ja ji ji davala aby mi v noci spala a asi az po 3dnech mi doslo,ze ovoce se prvni nema davat.No tak uvidme..Tak ja budu zkouset jeste tu mrkvicku a snad si ji teda vezme

Ahojky Zeldi říká se porávě,že by se nikdy nemělo začínat ovocem aby si na to dítě nezvyklo.Mělo bys ezačínaz mrkvičkou.My ýž zkoušíme dávat mrkvičku asi týden a malá ještěnemá 4.měsíce.Ze začátku ji z toho hrozně natahovalo a další den zase a potm mín a mín.Musíš bít trpělivá asi.dneka se s tím valinka poprala pěkně a snědla skoro dvě lžičky :///: musí se prostě asi ppomalu na ty naše raraášky

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka