ZDENČA se Štěpánkem | Moje těhotenství.cz

ZDENČA se Štěpánkem

Obrázek uživatele kettynka

  Tak jsem jí včera psala zprávu:
  Ahojky, snad neotravuju, chci se jen zeptat jak je na tom malej a co ty? Pořád doufáme v zázrak....a moc na vás všechny myslíme a všichni tě pozdravují,posílají pusu malému a moc sil tobě.
  a dnes mi odepsala:
  Ahoj, buhužel, zázraky se nedějí. Malý pořád je, je strašný bojovník a nechce to skončit...jenže s jeho diagnózou bojuje zbytečně.
  toť je vše....
  Mě je mi z toho všelijak....ale já se musím radovat, já jsem měla to štěstí a mám zdravé děti...a nemůžu si připouštět, že je někde něco špatně, musím být silná maminka pro svoje zdravé děti :srdce.gif: ...jsem moc šťastná, že mě potkalo štěstí.... :srdce.gif:

  Komentáře

  Obrázek uživatele kettynka

  holky, já se klidně pro tohle hlásím, ale kytku bych poslala malému na hrobeček....... :k:

  Obrázek uživatele Monča K.

  ano bohužel Zdenča to tu psala :r:

  Obrázek uživatele Dídinka

  já jsem taky pro a určitě přispěji. kam mám poslat kačky?

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Spíš bych to udělala tak, že by někdo tady vybral kačky a pak se jí poslala kytice. To přeci jde né, že některé květinářství to dovezou až domů :w:

  Obrázek uživatele janka.82

  Taky jsem pro, ale je nás nějak málo, né?

  Obrázek uživatele Monča K.

  na věnec pro Štěpánka se vybírá jinde, víš kde Wink vybírá to beruška_zuzanka

  Obrázek uživatele Lucky78

  Život je svině :r: :r: :r: :r: . Tolik lidí mu tady drželo a určitě ještě pořád drží palce a ono se to stejně takhle se.e :\\: :\\: :\\:

  Obrázek uživatele Borůvka

  :r: :r: bože.. :r: :r: vždyť už to vypadalo tak slibně... :r: :r: od té doby cojsem mámou, jsem z těhlech věcích dvakrát smutná..

  Obrázek uživatele lucinka 105

  :\\: :\\: :\\: :\\: Ahojky taky na ně pořád musím myslet a je mi z toho opravdu smůtno. :§) :§) :§) :§) Zdeni hodně sil a vydrž třeba se vše v dobré obrátí .Budeme na vás moc moc myslet.

  Obrázek uživatele Dalinka2

  Moc děkujeme za informace,ikdyž bohužel smutné.Je hrozné,kolik je v tom malém tělíčku síly bojovat a přesto nedostal žádnou šanci.Je to bezmoc :r:

  Obrázek uživatele natalliev.

  Já stále věřím v zázrak Srdce

  Obrázek uživatele Ricky

  Je mi to moooc líto :r: moc na všechny myslím a pořád doufám, že se stane zázrak. Je to nespravedlivý

  Obrázek uživatele pavlinka.z

  Každý den se sem chodím dívat, jestli tady náhodou nebude nějaká radostná zpráva od Zdeničky. Že se třeba lékaři spletli. Pořád na Štěpánka a Zdeničku myslím. Zdeni, přeji hodně sil

  Obrázek uživatele MiškaT.

  To je dobrý nápad, jen musíme vymyslet něco vhodného. Přemýšlím, přemýšlím...

  Obrázek uživatele Dídinka

  Přeji jim hrozně moc sil. Je mi hrozně líto Štěpánka. Je mi z toho moc smutno.

  Obrázek uživatele MiškaT.

  To je hrozné :r: chudinka Štěpánek je tak statečný, že bojuje, ale bohužel... :r: :r: :r: Až je mi z toho ouzko Sad

  Obrázek uživatele janka.82

  Kettynko, děkujeme za info. Pořád na ně myslím Srdce Srdce Srdce :r:

  Obrázek uživatele alena mocova

  :r: to je bojovník Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce nezaslouží si takhle trpět :r: :r: :r: přála bych si pro ně jeden zázrak Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce

  Obrázek uživatele Martinaje

  Kettynko díky za zprávy. Chudáček malej ještě bojuje, ale bohužel s poškozeným mozkem funguje asi spíše díky přístrojům. Snad nebude to jeho trápení dlouho trvat, to je jediný, co mu může člověk popřát a Zdenče hodně sil, aby ustála takovou nepřízeň osudu :r: Jinak nám všem přeju zdravý děti! To je to nejcenější, co člověk může mít Srdce

  Obrázek uživatele perinka

  Moc na ně myslím, na malého bojovníčka, na Zdenču, na jejího manžela.....tolik bych jim přála, aby se mohli radovat ze Štěpánka....bohužel, osud rozhodl jinak....

  Obrázek uživatele PavlínaL

  :r: proč se doprd..e nemůže ten jeden jedinej zázrak stát...

  Obrázek uživatele tauruska

  Ahojky,tak to je mi líto,jsem na ně myslela jak se mají,já mám to štěstí že mám malého zdravého,ale nevím jak bych to zvládala.Zdenča a Štěpánek jsou dost silní a přeji ji m aby se malý uzdravil ať se může radovat tady s námi.Petra a Lukášek

  Obrázek uživatele rozmarynecka

  spolecne nebudou to je to nejhorsi stepanek se neuzdravi

  Obrázek uživatele rozmarynecka

  takovy bojovnik a nejhorsije ze si nemuze nic vybojovat musi to byt hrozne pro celou rodinu jencekat kdy bude vysvobozen z trapeni.ano jsme stasne mami a at ty nase deti zlobiaspon vime ze jsou zdrave.preji ji moc sil a snad ac to zni hrozne brzke vysvobozeni z toho cekani na osudny den :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r:

  Obrázek uživatele tauruska

  :r: tak to jsem bohužel nevěděla,a smůla že ten zázrak nejde udělat.Nevím co na to napsat když já se raduji ze zdraví svého malého,a malý Štěpánek takhle bojuje,je mi z toho na nic a je mi to líto.

  Konizce čípku

  Ahoj holky,

  byly jste někdo na konizaci čípku?

  Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

  Dvojčata

  Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

  Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

  Ahojky holky moje:))

  ještě mám jeden dotázek, co se týká Jonášovy metody.Od Natalky mám "rozpočet" nejvodnějších dní k početí a tenhle cyklus mi to vychází na 4.3. ale mám zpočítané že od 21.2. budu brát proveru 10 dní a to do 2.3.

  Dobré ráno těhulky, dneska když jsem vystupovala z tramvaje, tak jsem se uhodila do bříška, jsem ve 20 tt, tak se chci zeptat, jestli by to nemohlo mimískovi ublížit :r: Nebyla to eytra silná rána, ale cítit to bylo.

  Ahojky budouci maminky, hledám touto cestou těhulku-ky, která by se mnou chodila plavat a cvičit těhobik.Ahojky Lenka

  Ahoj holky, tak já nevím, ale jsem asi divná. Z Vašich příspěvků cítím, jak jste šťastné, jak to všechno prožíváte, prostě je to pro vás opravdu nejkrásnější období v životě ženy. Ale já to tak vůbec necítím. :? Jsem 19+0tt a spíš to více vnímám jako moje nejhorší období.

  Ahoj maminky 17.12.08 se mi narodil Davídek ..uz od narozeni ma kýlu pred 5ti dny se mu udelala docelka velka boulicka u trisla byli jsme na chirurgii kde mi rekl Dr ze to zatim nechame tak a uvidime jak to bude pokracovat....no a ze pokud bude maly blinkat nebo bude plakat tak mam hned prit ze se muze stat ze muze uskrenou a pak jde i o zivot

  Ahojky maminy zítra to bude už 10.týdnů od porodu a já stále krvácím.Po 3.týdnech po porodu ms zmizela.A nastoupila jak jsem začala užívat HA Azalia.GynDr říkal, že je to v pořádku, že krvácet můžu!!!Ale jak mi krvácení zkončilo tak jsem si myslela, že je to už v pohodě

  Ahoj holky,prosím Vás co to je ten Hamiltnův hmat, jak se dělá a co to obnáší?je to bolestivé? Uvítám jaký koliv popis co to vlastně je atd... děkuji :? Pápá