zase ta alergie!!!

26.05.2012

ahojky,tak vás prosím o radu co jste brali na alergii v těhu?něco co bych si mohla koupit v lekárně.ptala jsem se svého gynekologa a ten mi řekl že můžu lokální kapky,jako do očí a nosu.jinak mi řekl že jsou léky co můžu v těhu,jsem ve 25 týdnu a už to miminku prý tolik neškodí.jsou léky prý horší a lepší co neškodí.ale řekl mi že se mám na lécích domluvit s alergologem.no jenže já nikdy u žádného nebyla.tím pádem bych musela pro doporučení od praktické doktorky a pak se teprv objednat k alergologovi,ale než toto vše udělám tak budu mít po alergii a bůh ví na kdy mě objednají.tak nevím co dělat.jsem zoufalá nedá se to vydržet.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, tak já jsem byla u alergoložky, když kvetly břízy a ta mi řekla, že je lepší si něco vzít než se trápit. Předepsala mi kapky do nosu Avamys (ty teda byly celkem drahé), do očí Emadine a kdyby bylo nejhůř tak tablety Xyzal (ty jsem teda nevyužila, protože prášky jsem do sebe cpát nechtěla ať se děje co se děje). Já ještě ke všemu trpím atop. exémem, takže se mažu kortikoidem 1-2x týdně, takže asi tak. Na houby celá alergie. :a:

veru,já na alergologii chodím s astmatem a alergií.Kortikoidy musím užívat dál,ale nic jiného.Max. kapky do nosu s mořskou vodou a ještě si kupuju kapky do očí

In reply to by Bobes

joo to jsem četla na netu že asmatici musí užívat léky dál,jelikož je horší pro mimi kdyby ses dusila.já žádné jiné léky neberu,tak aspoň koupím, ty kapky do očí a nosu a poptám se jestli mají v lékárně něco pro těhulky.uvidíme jinak budu muset stejně zajít aspoň za tou obvoďačkou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka