zas ta trampolína | Moje těhotenství.cz

zas ta trampolína

Obrázek uživatele petur

je mi až blbý že zas otravuju s tou trampolínou ale pro ty co ji máte kde jste ji kupovali? Potřebuju ji totiž sehnat do pátku. Malej má v sobotu oslavu,tak mu ji tam chceme dát. Má ji dostat od nás všech a já ji pořád nemám. Už nevim kde ji sehnat. Neviděli jste ji náhodou někde teď prodávat? Už jsem fakt zoufalá, všichni to nechali na mě a to jsem akorát před týdnem rodila, v sobotu mě pustili,doma docela fofry a já prostě nevím kde ji rychle sehnat. Poradíte prosím? Moc vám děkuju!!!

Adopce

Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

Budu náhradní matka

Ahoj maminky a všechny ostatní...

Kam na pohotovost v Brně

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

Zvracení 6x denně v tehotenstvi

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

Milující maminka

Dobrý den 

Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

Ahoj holky!
Moc Vás prosím o radu, personalistka z práce po mě chce napsaní žádosti o poskytnutí neplaceného volna po

Ahojky, tak mě propustili domů a Martinku mám u Apolináře...budu tam dojíždět každý den, tak to bude náročné, ale musíme to zvládout.....Musím sis tále říkat, že musím být v klidu, abych si udržela laktaci.

mám dotázek...

Prosim, poradte nejakou kavarnu s detskym koutkem v centru Prahy, nebo restauraci. Díky

ahoj holky, tak 10.9. se vdávám. Malé už jsem koupila šatičky na svatbu, ale doma jsem zjistila, že je má tak akorát. No snad moc do toho září nepřibere, jinak budeme kupovat nové :s: .
Jinak ty další dvě holčičky jsou moje 4leté neteřinky - no nebudu mít krásné sružičky Dance 4 ?

ahoj holky, dnes je v Bille akce na veškeré dětské příkrmy -25%!!!

scháním pro jednu kamarádku co jí opustil přítel a zůstala sama se dvěma dětma, má 8 měsíčního chlapečka a 1,5 roční dceru, budu ráda za oblečení popřípadně i hračky atd.. děkuji za nabídky..

Holky kde je ted akce na modré pampers???Nevíte??

Ahojky, 13 nám bude 8 měsíců. Lezeme od 6. a teď v 7. už stojíme a chodíme za ruce. Byla jsem s ním na hřišti a když vidí děti, tak by k nim hned chtěl. Tak jsme tam chodili za ručičky v takových sandálkách capáčkách. Druhý den jsem mu koupila zdravotní kotníčkové sandálky nebo je ještě brzy? Od kdy dáváte vy dětem první botičky? Když se snaží chodit nebo když už chodí? Děkuju