zas ta trampolína | Moje těhotenství.cz

zas ta trampolína

Obrázek uživatele petur

je mi až blbý že zas otravuju s tou trampolínou ale pro ty co ji máte kde jste ji kupovali? Potřebuju ji totiž sehnat do pátku. Malej má v sobotu oslavu,tak mu ji tam chceme dát. Má ji dostat od nás všech a já ji pořád nemám. Už nevim kde ji sehnat. Neviděli jste ji náhodou někde teď prodávat? Už jsem fakt zoufalá, všichni to nechali na mě a to jsem akorát před týdnem rodila, v sobotu mě pustili,doma docela fofry a já prostě nevím kde ji rychle sehnat. Poradíte prosím? Moc vám děkuju!!!

Konizce čípku

Ahoj holky,

byly jste někdo na konizaci čípku?

Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

Dvojčata

Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

Ahoj holky!
Moc Vás prosím o radu, personalistka z práce po mě chce napsaní žádosti o poskytnutí neplaceného volna po

Ahojky, tak mě propustili domů a Martinku mám u Apolináře...budu tam dojíždět každý den, tak to bude náročné, ale musíme to zvládout.....Musím sis tále říkat, že musím být v klidu, abych si udržela laktaci.

mám dotázek...

Prosim, poradte nejakou kavarnu s detskym koutkem v centru Prahy, nebo restauraci. Díky

ahoj holky, tak 10.9. se vdávám. Malé už jsem koupila šatičky na svatbu, ale doma jsem zjistila, že je má tak akorát. No snad moc do toho září nepřibere, jinak budeme kupovat nové :s: .
Jinak ty další dvě holčičky jsou moje 4leté neteřinky - no nebudu mít krásné sružičky Dance 4 ?

ahoj holky, dnes je v Bille akce na veškeré dětské příkrmy -25%!!!

scháním pro jednu kamarádku co jí opustil přítel a zůstala sama se dvěma dětma, má 8 měsíčního chlapečka a 1,5 roční dceru, budu ráda za oblečení popřípadně i hračky atd.. děkuji za nabídky..

Holky kde je ted akce na modré pampers???Nevíte??

Ahojky, 13 nám bude 8 měsíců. Lezeme od 6. a teď v 7. už stojíme a chodíme za ruce. Byla jsem s ním na hřišti a když vidí děti, tak by k nim hned chtěl. Tak jsme tam chodili za ručičky v takových sandálkách capáčkách. Druhý den jsem mu koupila zdravotní kotníčkové sandálky nebo je ještě brzy? Od kdy dáváte vy dětem první botičky? Když se snaží chodit nebo když už chodí? Děkuju