zápis do školy | Moje těhotenství.cz

zápis do školy

Obrázek uživatele DenyPu

Holky,

nevíte někdo, jestli záleží na pořadí u zápisu? Zápis je ve středu a ve čtvrtek. Ve středu už něco máme a nechce se mi s dětmi někde zevlovat ještě další 3 hod. - zápis je od 14 hod.
Děkuju Sluníčko

Obrázek uživatele DenyPu

Tak ji vzali! Šli jsme ten první den - raději. Ale podle počtu jsme nemuseli - mají 40 dětí - dvě třídy. To je paráda!

Obrázek uživatele lucininenka

no to záleží na škole a na počtu dětí Wink ale pokuď bude hodně dětí (a letos je :)),tak je možné,že by vás vzít nemuseli Sad někdo dělá dokonce už i regostraci přes internet,tak se mrkni,jestli to nedělá právě vaše škola.To je pak jedno,kdy přijdeš... ale pokuď stojíš o tu jednu školu a víš,že je hodně dětí,neriskla bych to Ne

Obrázek uživatele ssiissiinnkkaa

u nás šlo k zápisu 90 dětí a pravděpodobně nastoupí 73 (odklady). Ale i tak jsem šla první den Wink

Obrázek uživatele lucininenka

no ne možná,ale zcela určitě :///: u nás se třeba loni stála fronta na zápis od půlnoci (na jedné škole Lol

Obrázek uživatele DenyPu

Fuj! To je děs!

Obrázek uživatele lucininenka

no jo no,moc dětí,silné ročníky :s: letos už udělali raději registraci přes net Smile Ale gratuluji k přijetí Wink

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...