Zánět prsa-chirurgický zákrok | Moje těhotenství.cz

Zánět prsa-chirurgický zákrok

Obrázek uživatele DANIELKA

Zdravím všechny maminy, snažilky, těhulky, ženský Dance 4
Mám dotaz, chci se zeptat zda tady někdo absolvoval kvůli zánětu prsu chirurgický zákrok........prosím pisněte, od čtvrtku mi zatvrdlo mlíčko a doktorka mě dala doporučení na chiru, kdyby se to nezpravilo do 24hodi. Všechny rady znám, provádím co se dá, homeopatika taky beru, prosím pisněte co mě čeká, nějak mám totiž pocit, že se mi to nelepší................ :\\:

Obrázek uživatele stepanka025

Já měla velkej zánět taky, hrozili mi že to možná taky říznou, ale zabrali mi antibiotika, myslim že to byl Gentamycin, první dvě dávky do žíly, pak tablety. A už po tý první injekci to bylo lepší, pak už jsem to rozmasírovala a odstříkala a lepšilo se to.

Obrázek uživatele DANIELKA

Jak se dívám, tak tady moc není tenhle problém,
no od včerejška se to trochu zlepšilo,ale mám strach tam jet, tak počkám jestli budu mít zase horečky tak pojedu,dělali ti to ambulantně??? Nevím kam s malím, kdyby se stalo a já musela zase do nemocnice.........Bolelo to??? Asik ti napíchli to bolestivé místo, že???

Obrázek uživatele stepanka025

Mě to neřízli, rozehnaly to ty antibiotika.

Obrázek uživatele DANIELKA

Já myslela ty první ijńjekce, co si psala.
Ale jinak naštěstí se to poddalo, sice jsem bojovala 3 dny s tím, ale asik zabraly ty homeopatika.... :°°//:

Ahojky holky tak včera jsem byla u doktora a potvrdil mi těhotenství jsem na začátku.

Dobré ráno děvčata jsem 6 měsíců po porodu až do teď bylo vše v poho ale teď mě začly svědit genitálie nemám žádné otoky výtok nic jen to svědění. Teď dobýrám penicilin na angínu tak nevím jestli to není z toho zatím je mi trapné jít s tím k dr. nemáte s tím ňějaké skušenosti? Předem děkuji :ooo:

Holky, mám dotázek. Kvůli prdíkům jsem Jiříčkovi začala dávat kapičky sab simplex a příjde mi, že po nich má větší hlad. Je to možný? Před tím jsem ho krmila jednou za 2,5-3 hodiny a teď i po 1,5. Dr mi řekla, že ho dřív jak po 2,5 hodině k prsu dávat nemám, ale on tak pláče a strká si ručičky do pusinky. Přeci ho nebudu trápit.

ahoj holky, tak jsem včera byla na tom ultrazvuku a nakonec bylo mimi vidět přes břicho, tak jsem byla radši, je to krásný vidět, jak mu tak bouchá srdíčko...no a co mi bylo překvapením, že už jsem v 9 týdnu. Paráda. Mimi má 22mm :-). Jinak mi doktor ani nic neřekl a za chvilku jsem byla venku, tak nevím, jestli je to normální.

Dobré ráno maminky, mám doma 7 týdenního chlapečka a bohužel nekojím, tak bych se chtěla zeptat, kolik toho spapají vaši drobečkové?Jde mi o to, že podle doktorky, mám dávat malýmu pořád 80ml, každé 3 hodiny, ale to on nevydrží, tak jsem mu už sama postupně zvýšila dávky na 110 ml, ale to vydrží sotva 3 hodiny a v noci ani to ne.

Tak jsem se ráno v zbudila a bolelo mě břicho. Hned jsem věděla, která bije a taky že jo. Hnusná mrcha dorazila, břicho sice ještě trochu bolí, ale už to není taková hrůza jako po ránu. Mám to o dost silnější než normálně. Ale ani mi to nevadí, alespoň se pořádně pročistím. Tak se mějte hezky a užijte si víkend.

Ahoj maminky, je to sice hodne smutny cteni, ale jinak bezvadnej clanek: http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=nenapadny-zabijak-syndrom-...

Ahoj holky,

Maminky vím, že se to tady probíralo několikrát, ale prosím ještě jednou Wink Jak uspávátě své drobečky??Malýmu je 7 týdnů a s usínáním je to čím dál horší, v noci spí třeba o 11 do 2 do rána a pak třeba nezabere 3 hodiny a

Ahoj děvčata, musím si vám postěžovat. Včera jsem byla naposledy u Dr. na kontrole..poprosila jsem jí o Hamiltona, jelikož jsem se předtím od sestřičky dozvěděla, že porodnice v Ostrově ode dneška 10.7. od 7h ráno nepřijímá - mají 14dní zavřeno z organizačních důvodů (toto vše jsem si potom telefonicky ověřila).