Zánět očička?

08.02.2011

Prosím, má někdo zkušenost se slzícím očičkem? Malej po rýmě začal mít v jednou očičku takový zelený ospalek po spinkání (nikdy předtím to neměl) a přes den jsem si všimla, že někdy tím jedním očičkem slzí. Ale jen tím pravým, levé neslzí. Jedná se o nějaký zánět a máme klusat k dr. pro ATB? Nemám s tím dosud zkušenosti. Ani u sebe ani u malého. Díky moc!

In reply to by martina2105

Díky díky, kusíme to a snad pomůže! Je to poprvé, co se mu to udělalo! Malej se vzbudil, tak mažeme do lékárny!!! Papa a dám pak vědět, jestli to zabere. Není to, doufám, na předpis?

Ahojky. Nevim kolik je malemu, ale mi chodili i na ocni tady v Praze do vin.nemocnice. Mel trosku zanety v obou ocickach tak jsme to lecili, atb mu teda nenapsali. Jen nam radili co s tim. Koupili jsme si v lekarne ophtalmoseptonex i borovou vodu a kazde 2,5 hodin jsme rokapavali, koupila jsem i !sterilni! mulove ctverecky a stirala jsem mu to po zakapnuti, ale nejdulezitejsi je masaz...Ta nam pomohla ze vseho nejvic, pribuzna to mela se synkem taky tak jsem ji to poradila a pomohlo jim to tak to zkuste (pckum se to moc nelibi), ale zabira to. Nekdo radi krozivymi pohyby rozpohybovat ten slzny kanalek, ale to zabere jak komu...takzde zuz ne moc silne, ale,aby to zase nebylo pohlazeni...:-)...zmacknout ten slzni kanalek a po 3 sekundach pustit a z opakuj to 3krat a dost, potom proplachni kapickama, otri nach to byt. A zase po 2,5, hodinach opakuj.. a nevystavuj ho primemu, ostremu svetlu...tak at je to rychle pryc...papaa :a: Sarka

In reply to by sharrins

Děkuju, borovou vodu mám doma, ten ophtal ne, tak skočíme do lékárny, akorát bojim bojim tu masáž, abych mu neublížila...Děkuju moc za radu, zkusíme to kapání! Jsem ráda, že snad nebudeme muset ty ATB!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka