Začínáme "clostíkovat" :-))))))

27.05.2009

Milý deníčku a všechny holky :),

tak mrcha už je na ústupu :spid:, ještě zítra čekám nějaké špinění a pak už se můžem vrhnout na snažení :|-|:.... dneska jsem začala brát Clostilbegyt 1x1 a budu ho brát až do neděle... zítra bych taky zkusila začít měřit zase BT, ať vím, jak na tom jsem a příští čtvrtek se jdu mrknout na utz na folíky, jestli rostou :qu: .... pak vám dám určitě věděet, jak jsem dopadla.... zatím se mějte krásně, užívejte snažílkování a těhulkování a miminek a nanapísanou :s: :a: :ooo:

ahoj moc moc držím palce já ho dobrala v sobotu 3x1 denně a v uterý jdu na folíky tak uvidíme budu na tebe ve čtvrtek myslet a držet ti palce aby to dopadlo všechno dobře. přaji hodně štěstí ahoj

In reply to by p.aja

Jé tak dej určitě vědět, jak jsi dopadla... já začínám první cyklus, takže beru 1x1 a uvidíme, jestli to bude stačit... když ne, tak se dávka bude zvyšovat... díky za palec, já držím tobě taky :one: :a:

Ahoj Lulu tak ted uz to pojede jak po masle uvidis :s: hezky snazilkujte :|-|: at nam za par tydnu hlasis //na testiku jasny?! :a:

Hlavně "nedělat miminko", ale opravdu si to užít. Až budeš zvracet v lepším případě každé ráno ( i to je těhotenství), asi moc při chuti nebudeš.

In reply to by Machovka

V tomhle bohužel nejsem začátečník :s: takže vím, že tu "výrobu" si musím hlavně užít :one: ...... nebudu sexíkovat v den ovulky jen proto, že opravdu ovulka je a já na sexík nemám chut ;) .... jinak ani nevíš, jak moc se na to zvracení a přibírání a nálady a všechny tyhle "těhotenské neduhy" těším...... :s: a myslím to vážně

Ahoj Lulu, tak hurá do boje a ať je co nejdříve zaděláno :|-|: :cc): Určitě dej vědět jak dopadla kontrola :a:

Ahoj Lulu, to jsou dnes samé dobré zprávičky. Hezky papej clostík a za týdenc chceme číst, jak jsou folíky pěkně narostlý.
Moc držím pěstičky, aby se třeba hned první měsíc zadařilo.

Tak to jsem moooc moc zvědavá. Já měla "clostíkovat" už tenhle měsíc, ale necham to až v červenci po svatbě. Takže se těším na tvoje poznatky a držím palce :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka