Za jak dlouho od zápisu do MŠ dají vědět výsledek?

26.04.2013

Ahojky, tak jsme včera absolvovali zápis. Čekali jsme ve frontě asi cca 45 minut a pak jsme byli za 5 minut odbytí. Jen jsme vyřídili papíry a Tomášek mezitím maloval obrázek (no teda jestli se tomu vůbec dá říkat obrázek :-)
pak se ho p. učitelka zeptala, zda umí říct nějakou básničku...tak jí na to řekl, že umí,ale že teď se mu říkat nechce....když se ho zeptala a kdybys mi jí chtěl říct když né teď...tak na to odvětil : Až budu chodit do školky :-)

No ale proč jsem vlastně píšu...chtěla jsem se zeptat za jak dlouho od zápisu jste dostali nějaké vyrozumnění o přijetí či nepřijetí????

Díky moc Zůza

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj u nás to bylo do 14 dnů, ale psali to na papíru s registračním číslem a nebo na webových stránkách kde a kdy najdem výsledky-

Ahoj,my měli dnes odevzdat přihlášku a do 14ti dnů bude na stránkách školky seznam přijatých a nepřijatých.

my meli zapis 20brezna a 8dubna byly vysledky,dokonce to zastupkyne obvolavala a kdo nebyl prijat si musel vyzvednout rozhodnuti o neprijeti a podepsat to.jinak my jsme kveten 2010,nebyli jsme prijati a co jsem se tak divala do toho seznamu tak brali jen 24deti 3letych,body navic za sourezence a jen do konce dubna 2010,jinak smula. :(

my byli začátkem dubna, ale co vím, tak do konce května mají předškoláci nárok na odklad, takže ředitelka MŠ bude teprve zač. června vědět, kolik dětí půjde do školy, kolik jich zůstane ve školce a kolik nových bude moct přijmout :a:

To je péro ten tvůj malý :s:
Jinak mi měli asi měsíc čekačku od zápisu. Pak to bylo vyvěšené na webu školky, na nástěnkách před školkou a dopisem mi to přišlo asi 5-6 týdnů od zápisu.

u nás byl zápis v pondělí a v úterý, rozhodnutí o přijetí či nepřijetí si máme vyzvednout 16.5. Synek k zápisu nebyl potřeba, stačila přihláška.

ahoj,my byly u zápisu ve středu a oficiální listina o přijetí/nepřijetí bude vyvěsena na školce 13.5.to nám i učitelky sdělovaly :) ale my ze známosti(sousedky-ředitelky)jsme se to dozvěděly už dnes a pozitivně :)
držím palečky ;)

In reply to by verkaperka

Jé tak to závidim, že už víš výsledek a že je pozitivní....já byla na zápiu včera a zápis probíhá ještě dnes....tak doufám, že se to snad také do měsíce dozvím uvidíme....je tu celkem nátřesk, tak jsem zvědavá....

In reply to by verkaperka

No tak syn je narozený v srpnu 2010. Tak jsem zvědavá jak to tedy dopadne , ale byly tam i mnohem mladší děti...třeba i listopadoý kámoška minulý rok dávala na tu samou školku syna, který je narozený v listopadu a vzali jí ho tam...tak uvidíme..
navíc je tam nějaké to bodové hodnocení a tam nějaké ty body snad nahrabem...no jsem na to zvědavá....jsem napnutá jak struna...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka