Výsledky

30.03.2009

Ahoj,tak zítra jdu konečně po měsíci na kontrolu.Konečně se dozvím jak dopadl trippl test,jsem celkem nervózní,brali mi krev před 14 dny a fakt vám řeknu že to je šílená doba.
A až po velikonocích teprve na první ultrazvuk,já jsem asi poslední která ještě neviděla svoje miminko.Hrozně mě to štve a tak už aby bylo po velikonocích.Jedu tam hned 15.ve středu.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuju.
Já si taky vždycky řeknu o foto,ale on nemá pořádnej přístroj na ultrazvuk.Já pojedu do Břeclavi na velkej ultrazvuk.Nevím proč mě poslal na první až teď,ono mu asi stačí že mimčo vidí na tom svým šumítku,poměří ho,vidí že mu tluče srdíčko,atd.Ale nechci od něho odejít,je to výbornej doktor a porodník.Staral se o mě když jsem čekala prvního syna a byl úžasnej.Měla jsem spousty problémů placentu přes porodní cesty(naštěstí se potom zvedla nahoru),vysoký tlak,málo plodové vody,cukr.Ale má dobrou pověst a bylo by mi to líto.Jak už jsem psala je tady 2x do týdne tak to vybavení není tak jak by mělo být.Ale stejně je mi to líto,o to víc se těším až ho uvidím,prcka.... :cc):

Ahojky! Tak já si myslím,že bude vše OK. Pokud Ti dr.po odběrech nevolala minimálně do týdne tak máš určo tripltesty v pohodě. Mě volali hned třetí den po odběru a musela jsem na genetiku atd. S tím UTZ je to nějakédivné. Mě ho dělal při každé návštěvě. Jinak držím palečky ať je vše OK a určo bude.

Ahoj,Ty jsi ještě nebyla utz? Ani v 6t ani ve 12t? To je divné,nestandartní,no ale zato teda budeš koukat,jak krásně roste.A s tím tripltestem se neboj,když Ti nevolají,je určo vše ok,to by volali a pozvali by tě na další vyšetření fakt.Mě dnes sestřička řekla,že je to v pohodě,když jsem se objednávala na další kontrolu...

In reply to by tery

Nebyla jsem ještě vubec.Doktor má v ordinaci ultrazvuk ale jen takové šumítko na které já ani nevidím.Vždycky mi jen popíše co tam vidí a to je vše.Je to blbý,on je tady u nás jen dvakrát týdně jinak je porodníkem v Brně.Ale mohl by se tady lépe vybavit,to je holej fakt!!!
Vím že by mi volali kdyby bylo něco špazně ale stejně i tak jsem nervózní.Alča

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuju za oporu,já možná zítřka ani nedospím,jsem vždycky nervní ale naštěstí jen tak opatrně.Musím letět teďka pro mojeho prcka do školky,je to hroznej shon.Odvedu ho tam ráno,honem uvařím,uklidím a než se otočím už je dvanáct a jdu zas pro něj.Tak zatím ahoj.Alča

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka