Výsledek z amniocentézy | Moje těhotenství.cz

Výsledek z amniocentézy

Obrázek uživatele klara2

  Dnes jsem byla na ULT( myslela jsem si, že si řeknu o fotečku, ale bylo to tak rychlé,napsali jen zprávu a na genetice mi daly výsledek z odběru plodové vody, vše je v pořádku a čekáme holčičku Holčička


  Komentáře

  Obrázek uživatele kaacenkaa

  Jo, to je teda zlatíčko... Já ho necítím celý den v kuse, ale občas ano. Nemá rád když ležím na břiše, ale jinak je to zatím takové jemné chvění a šťouchání do břicha. Když mám štěstí tak to cítím i přes ruku.

  Obrázek uživatele klara2

  I já cítila malé šťouchnutí přes ruku.

  Obrázek uživatele kaacenkaa

  Jo, mám taky jenom jednu fotku, na té nebylo vidět nic, říkali že až tak za měsíc... No a od té doby mi ho vůbec nedělali. Holčička je náhodou super, já sem zvědavá jak se předvede ten náš mimíšek... Zatím mi občas šťouchne do břicha, tak snad bude vše ok.

  Obrázek uživatele klara2

  To já mám v břiše zlatíčko, zatím jsem ji ucítila jen 2x. To všechno přijde.

  Obrázek uživatele kaacenkaa

  Ahojky, jo se mnou se taky někdy nemažou... Dokonce mi v poradně poslouchala srdíčko jenom jednou, na ultrazvuku sem mimiska viděla jen dvakrát, poprvé když potvrdili těhu a podruhé na konci prvního trimestru. Navíc mám výtoky, doktorka dělala výtěry a měla sem přijít za týden. Minulý pátek byla nemocná, sestra nevěděla na jak dlouho to je, takže mi dala výsledky a aby mě přeléčili v porodnici, kde mě nejspíš přeberou do rizikové poradny... Jinak gratuluju k holčičce!!!

  Obrázek uživatele klara2

  Já mimčo na ULT viděla snad 4x
  Díky, jsem za mí ráda

  Obrázek uživatele Deni1

  To je hrozny ani se nerozkoukas a uz mas vypadnout z ordinace,tak je to asi vsude.Já si minule taky ani nerekla o fotku jak to bylo rychli.Já se dneska ani nestacila zeptat na to jak mame velke miminko.Dr ale riikal ze ono se na tu fotku uz nevejde,mame teda vyfocena jebn trosku telo a hlavicku,ale nejde tam nic videt Sad a nechce se k nam otocit a rict zda bude holka nebo kluk Sad

  Obrázek uživatele klara2

  fotku mám jen jednu, u mě také nebylo vidět jestli to bude holka nebo kluk.
  Pak na jednom vyšetření říkala, že to bude na 90% holčička a dnes mi to potvrdily.