Vynecháná menstruace po císařském řezu!!!

13.09.2009

Holčiny,
mám dotaz, je to normální, že jsem menstruaci nedostala celí minulí měsíc, a teď to vypadá, že taky nic nebude????Beru Azalii, a jsem po císařském řezu, s popájenou dělohou (komplikovný porod). J e to normální??Nemá někdo podobné zkušenosti???Máme 3 měsíčního prcka a chtěla bych za dva roky ještě jedno, ale bojím se, že to nepůjde, mám skočit na kontrolu na gyndu??? Poraďte, nerada bych tam lezla, jako že otravuju zbytečně.....

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky, taky jsem po císaři. Beru azalii. Měla jsem první menses po šestinedělí, týden co jsem brala azalii, pak už nic, beru 4 platíčko. Je to úplně normální. Když bereš azalii, tak ji mít můžeš a nemusíš.

In reply to by DANIELKA

děloha se mi svinula krásně a i se vejdu do oblečení před těhotenstvím. Já myslím, že toho se bát nemusíš. Je fakt, že někdy může zůstat, ale to když ti špatně sešijou svalstvo. Jinak na to, že už mám za sebou dva, tak myslím, že dobrý.

In reply to by Karluša

celkem jsi mě potěšila, neznám nikoho kdo by měl takové zkušenosti,
druhý porod bude taky bohužel císařem, kv. mé bezpečnosti, tak doufám, že to zvládnu, nařezávají to stejné místo???A bolí to víc než poprvé???

In reply to by DANIELKA

jojo, řežou do stejnýho. Jinak teda nemůžu moc soudit, já měla první vyvolávanej porod, kterej skončil císařem, celkovou narkozu, špatný zuby, tak jsem měla strašný horečky. A druhej byl plánovanej, jen v lokální anestezii a neměla jsem žádný komplikace. tak to nemůžu moc srovnávat.

In reply to by Karluša

Já měla vyvolávanej po 41týdnu, malému se nechtělo, vyvolávali dva dny, pak ráno něco....to by bylo na dlouho....prostě hodně komplikací,podle mě zbytečných-zanedbaná péče porodní asistentky.....5 hodin utrpení se vším všudy a až jsem si řekla o císař doktor potvrdil, že jde špatným směrem-mimochodem nechci ani pomyslet co by bylo, kdybych si neřekla, primář mi pak říkal, že ještě hodinu a malí nemusel být....fuj ani nemyslet, ještě že jsem si řekla...ale stejně, vypadávají ji ozvy srdíčka malého a ona mě nechá 5 hodin n ještě držet sondu při tom všem na břichu.....bohužel si nepamatuju jiejí jméno, ale jsém na ni fakt nasratá,ani ta děloha mi nemusela prasknout, a to nemluvím o hemeroidech....prostě cokoliv tě napadne, to jsem chytla-učebnicoví příklad...... A byla jsem pod lokální, abych malého aspoň viděla, když už jsme ho nemohla mít hned u sebe. Ale stejně, je to zajímaví pocit, ten císařák, že????

In reply to by DANIELKA

Ahojky ja rodila 30 hodin se vším všudy.no a dozvěděla jsem se že taky kvůli špatný péči jsem šla nakonec císařem protože jsem byla už i vyčerpaná neotevřená,kvůli tomu že i malá měla špatný ozvy a já jsem kvůli tomu musela bejt pořád napojená na monitor a nemohla jsem vůbec chodit ani do sprchy

In reply to by lluciferkaa

já jsem to i prozvracela, a ani po tom sajrajtu na kapačku na rozjezd nic nepomohlo a to jsem byla na 8,5 otevřená ,ale prostě nešel, byl to děs.....však víš, myslím si, že nás nemuseli nechat tak dlouho trápit, snad vidí když to tak dlouho nejde, že asik i ty ozvy nejsou normální, tak maj něco udělat!!!!Kde jsi rodila???

In reply to by DANIELKA

rodila jsem v Chebu,ale chovali se ke mě hezky ale pak mi moje gyndařka řekla že kdybych si mohla párkrát vlízt po dteplou vodu že jsem se mohla krásně otevřít.No ale to už je jedno mám doma krásnou a zdravou holčičku a na bolesti se zapomělo.

In reply to by DANIELKA

rodila jsem v Chebu,ale chovali se ke mě hezky ale pak mi moje gyndařka řekla že kdybych si mohla párkrát vlízt po dteplou vodu že jsem se mohla krásně otevřít.No ale to už je jedno mám doma krásnou a zdravou holčičku a na bolesti se zapomělo.

In reply to by lluciferkaa

je to něco nádherného, akorát vždycky trošku obrečím, když si uvědomím, že mě minulo to první objetí miminka a ten normální porod, nějak jsem vůči toho citlivka, dokonce jsem se přistihla, že závidím známé co dneska porodila chlapečka, že to měla normální cestou, jsem prdlá.......

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka