výborné vlhčené ubrousky na citlivou pleť a dotaz na pleny

13.09.2009

Jo, ještě jsem si vzpomněla - kdo máte problém s citlivou pleltí u novorozence: donedávna jsme museli Elišce při přebalování umývat zadeček pod vodou, protože se po všech vlhčených ubrouscích oprudila. Zkoušeli jsme různé značky (Nivea Senzitiv, Nivea bez parfemace, Tender, Hipp) až se konečně výsledek dostavil - po vhlčených ubrouscích Babydream pro citlivou pleť (bílé balení) se Eliška neopruzuje. Doporučuju. Paradoxně nejsou ani drahé - teď byly v Rossmannovi dokonce v akci po 2 baleních asi za 70 Kč. :one:

Jinak, nevíte někdo, jak jsou na tom s kvaliitou papírové pleny Babydream - kupuju Huggiesky, který jsou výborný, ale dražší...Díky :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj ja kupuji vlcene ubrousky BABYLOVE v DM a plenky BABYLOVE take v DM drogerii a nedam na ne dopustit!!!!!jsou super a skvelou cenu(ted docasne v akci)!!!!!!

ahoj, náš malej se neoprudí jedině po ubrouskách babylove bílých, takže babydream budou asi obdobné :one: jinak plenky babydream jsou super, až na to,že jaksi smrdí a mě to vadí, tak jsem přešla na babylove plenky :a:

Pemprsky mě celkem zklamaly. V těch Huggieskách má malá prdýlku v lepším suchu, ale dá se. Když jsem nepoužívala Pemprdy na noc, tak v pohodě...Díky moc. Zkusím. Jestli jsou kvalitativně jako Pemprsky, tak to bude v pohodě.

Jo, ještě jsem si vzpomněla - ty vlhčený ubrousky nejsou sice tak vlhký jako u jiných firem, ale prdelka je bez opruzenin. To je důležitější...

Ahoj, myslím, že jsou docela kvalitní. Jsem s nimi spokojená. Používám buď je nebo pampers. Podle toho, které jsou zrovna v akci.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka