Vstup do 7měsíce

27.07.2009

Ahoj :a: maminky,těhulky ,snažilky a samozřejmě deníčku.Dnešním dnem s Amálinkou :girl: vstupujeme do 7měsíce.Nic nám neschází,máme se krásně a stále rosteme.Občasné výkyvy nálad :00: mě moje malá vždy spříjemní :h: a všechny probléby a mrzuté okamžiky ihned svými kopanečky někam odplují.Je to naše malé sluníčko :\x: a s tatínkem :|-|: každý den promlouváme do bříška k naší sladké holčičce,aby věděla ,že jí moc :\r/ Milujeme a musí být ještě chvilku v :||): domečku.Všem holčinám přeji krásný slunný týden plný :c: radosti a krásných okamžiků.Páá Iv. :a:

:one: přejeme tedy krásný vstup do 7. měsíce. Nás to čeká koncem týdne :\x: Hrozně to letí.
Musím se pochlubit. Dnes jsme se byli podívat v porodnici na malého synovečka, který je na světě všeho všudy 12. hodin. chtělo se mi tam až brečet. Začala jsem se na toho našeho bobeška těšit ještě víc :\x:

Mějte se krááásně a nezlobte :!k:
pa Macca a prcek :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Kymi tak to se budeme vzájemně podporovat až příjdou ty naše termíny jen obden-Peťulku zdravíme a Amálinka posílá malinkate kopanečky-teď jde hajat je poo....pááá a opatrujte se

Ivinko, neříkej mi, že ty už jsi začala 7. měsíc :jawdrop: to snad ani není možný ://: já jsem v sobotu začala už 6. měsíc, a mám pocit, že tan 5. trval pár dní, a né týdnů :00: ! Srpen rychle uteče, a v září už bysmě měli mít všechno pro ty naše princezny nachystaný :girl: :girl: .... a pak se ani nenadějeme a budeme je mít u sebe :c: :c:
Přeju vám s Amálinkou, jen hodně zdravíčka!!!! (a na ty výkyvy se vykašli, u mě je to taky tak! a myslím, že i přítel je těhotnej :!k: ) Nellinka se mi taky pravidelně ozývá, takže jsem zase o něco klidnější :c:
Mějte se, holky pěkně :h:

ahojky, ty už jsi 26+5tt?? to jste s malou tak daleko od nás?? :qu: to tak letí... já dnes začínám s Kubíčkem 25tt a začínáme se těšit na středeční test na cukr :s: že zravíme Amálku a Kubíček posílá pusu :c:

In reply to by x.lucika

No já se hlavně těším, až zítra předběhnu ty důchodce :|: , sestřička mi jasně řekla, že mám přednost přede všema! tak si to náležitě užiju, když mě oni pořád předbíhají u mojí praktické Dr., (vždycky si jdou jen nechat změřit tlak, a pak u Dr stráví dalších 15 min!) :-/)
Zítra dám určitě vědět, neboj :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka