Vítání letních prázdnin - pěší resp.kočárkový výlet na farmu Bolka Polívky

06.07.2010

Zdarec holky, tak jsme předevčírem absolvovali krásný rodinný výlet od nás pěšky 18 km na farmu Bolka Polívky do Olšan u Vyškova. Počasí vyšlo luxusně, cesta byla skvělá, krásně po upravených většinou asfaltových stezkách, lesem, větříček povíval, stín a pohodička pohoda :-) A navíc - na farmě jsme měli štěstí a potkali jsme se se samotným valašským králem Bolkem Polívkou, který se s námi rád vyfotil, byl velice příjemný a laskavý a úplně v pohodě, prostě to bylo moc fajn setkání. Peťa říkal, že Marcelka bude mít památku, až se bude za pár let dívat na Dědictví :-) A my ostatně taky :-)

Vítání letních prázdnin - pěší resp.kočárkový výlet na farmu Bolka Polívky
Vítání letních prázdnin - pěší resp.kočárkový výlet na farmu Bolka Polívky

I vy výletníci, celý výlet jsi popsala moc hezky, jak vítr povíval :) To si Marcelka musela pochvalovat! Kdysi jsem na tom ranči také byla, i s BP seděla u stolu a něco málo povídala..je hezké, jak si splnil svůj sen a pořídil si farmičku :)

Holky, moc moc moc všem děkujeme za celou rodinku za pochvaly :k: :k: Ano, byl to nádherný den a krásná památka na setkání s oblíbeným hercem :one: A věřím, že takových krásných dní nás nejen o těchto prázdninách čeká ještě spousta a spousta :-) Výlety máme rádi a když jsme celá rodina, je to pohoda :-) Setkali jsme se cestou i s našima a ti nám udělali to krásné rodinné foto do alba :-) Až budu mít zase nové zážitky a fotečky, tak se zase samozřejmě pochlubím :k:
Markéta s Marcelkou :k:

Markét, rodinná fotka je krásná, čiší z vás všech spokojenost!
Foto s BOlkem bude parádní památka....
Super, přejeme krásný den....

tak to se vám povedlo :\x: :qu: :\x: :dance: :one: :\x: :qu: to je moc krásná fotka na památku :qu: :one:

Markétko, tak to byl určitě SUPER výlet. Jako rodince vám to moc sluší a fotka s Bolkem, to bude určitě váš rodinný klenot, úžasné. :one: :qu: :\x: :C]]: :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka