Videochůvička | Moje těhotenství.cz

Videochůvička

Obrázek uživatele Hanina

  Holkííííí, mám hroznou radost. Dance 4 Pořídili jsme si videochůvičku, dneska přišla, tak zkoušíme co umí...Teď sedím u počítače ve vedlejším pokoji a přitom sleduju dítko jak spinká a slyším co si případně brouká, nebo co se mu nelíbí. :§) No to je úžasná věc, mám teď menší "nervy" a nemusím tolikrát odbíhat, abych zkontrolovala jestli je v pořádku. Jediná věc co mě mrzí a je nevychytaná je to, že dole v kuchyni (bydlíme v baráku), nevidím nic - není signál, je to asi přes "moc zdí". Sad Zkusíme přes nějaký program "zesílit signál", tak snad to půjde a zadaří se, ale nevím nevím... Jinak na zahradu je to vidět dobře, taky ten pokoj kde hajá je do zahrady, to bude asi tím. :s: Každopádně všem (obzvlášť těm, co bydlí v bytě), doporučuju. :\x: :qu: A hlavně-je to levnější než monitor dechu a myslím, že praktičtější, no ale to záleží na každym co mu vyhovuje, to je jasný. :c:
  Tak se mějte zatím všechny moc moc fajn. Pápá

  Komentáře

  Obrázek uživatele agatha

  Ja teda nevim, ale pokud ta chuvicka nehlida dech, tak u mesicniho miminka asi neni na monitoru od PC nebo na malem displeji moc dobre videt, jestli dycha, takze ja bych rekla, ze monitor dechu je k nezaplaceni. Mi mame ublinkavaci miminko a spat bez monitoru dechu bych ho nenechala.
  Chuvicku si chceme poridit, kdyz jsme na zahrade, abychom slyseli alarm monitoru dechu a jestli prcek nebreci,by me zajimalo, jakou mas a kolik stala.

  Obrázek uživatele Hanina

  Dech jako takový nehlídá, ale je na tom displeji dobře vidět kdyby blinkal a když dýchá "víc z hluboka", tak je to vidět taky, ale když dýchá jen lehce, tak ne. Já mám tu hlasitost nastavenou na hodně, takže je opravdu slyšet skoro vše. Jinak ale tam byla na výběr i chůvička, která monitoruje dech, pohyb a ještě něco, to si nepamatuju, ale zase neměla noční vidění, tak jsem se rozhodla pro tuhle. Ta stála i s dopravou cca 2.600,-Kč.
  Monitor dechu je taky určitě k nezaplacení, to nevyvracim, jen mě víc vyhovuje ta videochůvička. Obojí si bohužel pořídit nemůžu, tak jsem se rozhodla takhle. Pápá

  Obrázek uživatele Naděnka

  Ahojky, a kolik to koštuje? Asi docela mastný, ne? To jsou dneska vymoženosti Jednička

  Obrázek uživatele Hanina

  Nás stála i s poštovnym cca 2.600,-Kč, ale existujou samozřejmě i dražší. :s:

  Obrázek uživatele Pavule

  Taky čumím Smile

  u nás konečně leze sluníčko po deštivém ránu huráááá

  ahoj zeny, tak jak se vam dari? Jen hlasim ze jsme v poradku, i kdyz tu zas tak moc nejsme.

  Dobré ránko maminky, potřebuji rady ohledně odsávání mlíčka, hlavně přes noc...
  1. jak dlouho a kde mlíčko můžu uchovat
  2. v jakých nádobkách ho uchovat, v čem zamrazit
  3. poraďte mi nějakou dobrou odsávačku
  4. a kdy mlíčko dstříkáváte (před kojením trošku, nebo po kojení)

  krásné ráno holky, mám dotázek....nesetkala jste seněkterá s tím, ž vám prcek nechce byštit?Míša je na Nutrilonu a od včerejška od 21:00 do teď snědl cca 120ml Nutrilonu s tím, že jsem to do něj musela vysloveně nutit.....co to může být????Normálně jí bez problémů 250ml i víc na dávku.... Teď teda normálně spinká, i v noci spinkal, ale je mi divný, že nepapá... :?

  zapoměla jsem vám popsat jaé to bylo včera na naušničkách. Tak jsme přišli k doktorce a Karinka se na ní smála.

  Ahojky tak jsem se konečně dostala k počítači po dlouhých dvou měsísích.Tak už jsem maminkou a jsem nato opravdu hrdá.Malej se narodil 30.5.2008 v 19:07 Vážil 4030kg a měřil 53cm.A jak se jinam máte holky.

  Včera jsem v záchvatu euforie, že jsem se, po dlouhém váhání, rozhodla zaregistrovat a napsat první zprávičku, nějak opoměla vybrat týden Smile . Gynekolog mě zkouknul a odfrčel na dovolenou... na kontrolu jdu až v srpnu...

  Nevíte zda je nákej rozdíl mezi zaváděcí tabletou..na vyvolání a kapačkou? Já co slyšela tak kapačka je asi rychlejší ale pekelnější.. Koulení očima díky za jakoukoliv radu a názor.

  zatím se tu opatrujte }:) PápáPápáPápá

  Ahoj všichni tak mě tu zase máte Dance 4 nějak nestíhám jsme pořád někde povenku Wink všem novím maminkám gratuluju k mimískům