Velký ultrazvuk na výýýbornou :)

05.03.2010

Včera jsem byla na velkém ultrazvuku na Veveří u dr. Vlašína, dopadl nám na jedničku s hvězdičkou :)
Naše holčička má vše v naprostém pořádku. Pan doktor toho už měl evidentně plný zuby. Chvílu mu trvalo, než začal fungovat, ale potom byl moc příjemnej.
Jméno jsme ještě nevymysleli, máme už pár vybraných, ale nemůžeme se rozhodnout.
V poradně taky dobrý, přibrala jsem 1 kilo a další je 24.3.
Moc rychle to utíká, dnes už začínám 22 týden ;)

Dadisku, přepiš mi prosím věk, už je mi 36. Děkujiiiiii ;)

Velký ultrazvuk na výýýbornou :)

Strasne moc gratuluju ke zdrave holcicce!! To je ten nejlepsi darek k narozeninam, ke kterym dodatecne gratuluji. Mejte se nadale takhle krasne :€p€:

Ahoj Suchamko,krasne zpravicky,gratulujuuuuuu,jen tak dal.
.....no jo,krasne jsme se presunuli pres polovinu a tad uz to poleti hodne hodne rychle.

No supééér :one: My byli dneska na velkém utz a taky vše v pořádku. Je to super pocit. Měj se krásně :a: a taky dodatečně vše nej :k:

To gratuluji,já jsem byla u mudr.vlašína minulý zýden na velkém utz a taky vše v pořádku a je to holčička. Jen se mi zdá,že má trochu menší váhu než co tady všichni ostatní v tom 20.týdnu mají. Kolik váží to vaše mimi? Řekl vám to mudr? Naše mimčo mělo 320g. A jaká máte jména? My čekáme Sofinku :h: Měj se pěkně :a:

In reply to by edita

Já jsem včera končila 21 týden a když jsem se zeptala, jak je malá velká, opdpověděl mě, že měří 20 - 23 cm a váží 350 g. Myslím, že to ale vůbec neměřil, byl chudák úplně hotovej. Já se mu ale nedivím, sedět tam od rána v tom přítmí, tak tam na nějaké mamině usnu. Takže si myslím, že si to tipnul podle tabulek. Ale já to neřeším, kdyby bylo něco špatně, tak by ti to řekl. Mě řekl, že mi zaručuje úplně zdravé mimino, jen nezaručuje že bude hodná a že se bude dobře učit. Škoda, později bych mu to reklamovala. Já mu ale věřím, každej říká že je to kapacita, tak snad ano.
Jména máme zatím Barbora, Adéla, Ema, Andrea, asi zvítězí Bára. Papa

No tak to je bájo, moc gratuluju, že je všechno v pořádku!!!
A dodatečně vše nej k narozkám :-)
No vidíš, my už máme jména, jen zatím neznáme pohlaví. Tak věříme, že se to dozvíme ve středu, kdy nás čeká velký UZ :-)
Jaká jména jste vymysleli?

In reply to by Simča V.

Děkuji moc za gratulaci ! Už se tím ani nechlubím, ale na 36 se opravdu necítím.
Po ultrazvuku nám dej vědět, co tedy nosíš v bříšku. Jsem zvědavá na toho maratónce ;) Jména máme zatím Barbora, Ema, Adéla, Andrea, asi zvítězí Baruška, ale ještě je to dlouhá doba, tak myslím, že se to ještě změní. U prvních dvou těhotenství jsem si pohlaví říct nenechala a musím říct, že je to nádherný pocit, když ti ten malej uzlíček dají na břicho a řeknou - máte krásnýho kluka. DOPORUČUJU !!! ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka