Velký ultrazvuk

16.11.2007

Ahoj těhulky, mám takový blbý dotaz. Teď jsem si volala ultrazvuk a zeptala jsem se, jestli je možné jít na ten 3D/4D. A že jo, ale že bude ještě bzry, nejlépe prý tak 24. tt. Nakonec jsem objednaná na 21. tt. Můj doktor chtěl, abych šla ve 20 tt. Zajímalo by mě, co je to velký ultrazvuk (já se domnívám, že může být buď 2D, 3D nebo 4D a je to v podstatě to samé, jen v jiné technologii). Kdy jste byly na takovém ultrazvuku? A potřebovaly jste doporučení? Jinak přeji krásný den.

Já jsem objednaná na 3D a srdíčko ve 22. tt a na nahrávání na cd bych se měla objednat od 24. tt dál.. to se mám domluvit až na místě.. ve 22. tt mi napsal doporučení doktor, na to nahrávání se objednám sama :-) co doktor, to názor :-)

Takže klasika- moje zmatenost nade mnou vyhrála...Jdu na ten velký ultrazvuk :), volala jsem tam, sama to sestřička rozhodla za mě :), naštěstí..Já se ptala, jestli je možnost na 3D a řekla že ano a pak už jsme to neřešily. Přeobjednat jsem se chtěla z toho 3D na 2D, aby tam šlo všechno vidět - to co má jít vidět. No měla bych navštěvovat víc stránek a hledat si info:)))

Holky děkuju...To mi měla rovnou říct. Já jsem totiž z toho rozhovoru moc nepochopila. Ptala jsem se, jestli je to možné, jí na to 3D a že jo, ale je brzy. Tak mi rovnou mohla říct, že teď mám jít pouze na ten klasický velký ultrazvuk. No asi tam v ponděli ještě zavolám, že to měním...Aby tam šlo vůbec něco vidět :) A ten 3D by měl taky ukázat to co 2D (orgány apod.)a ještě něco víc ne?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jo jen ti ukáže jak to mimi vypadá je to vlastně počítačová rekonstrukce,mrkni ke mě do blogu .)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já mám úplně debilní představivost, prostě tohle mi chybí. A mám se raději teda přeobjednat? Nebo je to jedno...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

velký 2D je povinný, na to by měla jít každá, ostatní jsou jen pro "zábavu"

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jo to jsem já byla ve 22 a trvalo to asi půl hodiny a nemám z něho foto protže se nechtěl ukázat:))

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:-))))) tak ten můj se mu ještě vysmíval a furt dělal kapříka, alesrdíčkosi chytit nenechal, až na konci po asi 10ti pokusech...:-))))) fotečku sice mám, ale udělal nanás kočičí hřbet,asi hoto už nebavilose ukazovat..:-)

In reply to by kralinda1

Já byla 19+4 a vím, že neukázal všechno,doktor byl už nešťastnej a když sme se ptali, zda je mimísek v pořádku, tak říkal,že z toho co ukázal je....no a dneska ta nová doktorka byla z toho dost zoufalá, asi tam není zapsaný všechno a poslala mě hnedka na další,ale tentokrát do Brna...tak uvidíme..tentokrát si to ale určitě nechám nahrát...:-))

no je to ještě tak, že opravdu chodíš ve 20tt na velký UZ,kde ti mimíska poměří, to dělají všem a je to klasický UZ....když chceš 3D,nebo 4D, což je v podstatě skoro to samé,jen na 3D všichni říkají kolem 24tt nejlépe a na 4D kolem 30tt, takže sem z toho celá divoká...:-)

Pavli,já jsem byla na 3D ve 23.tt,nejlépe je tam jít 20-24,mimi je nejlépe vidět.Pokud bych měla doporučení,platila bych 250,ale protože jsem ho neměla,tak 650,to ale záleží na doktorech.A pokud se ti mimi neukáže dobře,stejně dělají jen klasický 2D.Poměří ho a bude.Měj se!

ahojky na 3D/4D nepotřebuješ doporučení protože si to platíš:) a jinak by se to mělo dělat od 24-28tt,to je prý nejlíp vidět!!!já jsem byla ve26tt v praze v gennetu a super!!!podívej se na foto do mých předchozích blogů:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka