Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka

14.10.2009

Ahoj těhulky :-)
Tak jsem se včera konečně vydala na nákupy. Už jsem pomalu začínala mít depku z toho, že nemám ještě nic do porodnice.... No, sehnala jsem všechno, krom nějakých pantoflí, ve kterých bych mohla jít i do sprchy. Takže mám župan, košilky na knoflíčky, kojící podprsenky, teplé ponožky, porodnické vložky, prsní vložky a i síťované kalhotky :qu: Vážně jsem ráda, že už mám všechno doma a nemusím se nervovat :-) Samozřejmě, že když už jsem měla tu nakupovací mánii, že jsem nezapoměla ani na Kubíčka..... :n: takže jsem mu taky ještě něco pořídila a snad už s klidným svědomím můžu říct, že to, co jsme potřebovali už máme :-) Včetně kosmetiky :qu: Hrozně se mi ulevilo a mám hnedle lepší pocit. Tak se maminky opatrujte a užívejte si dnešní sněhové počasí!! :a:

Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka
Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka
Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka
Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka
Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka
Velké nákupy- do porodnice i pro Kubíčka

Ahoj Jani, to je bomba. Máš to fakt supr připravené! :-) Pantofle seženeš - já mám sebou zabaleny dvoje. Jedny žabky do sprchy a pak takový klasický domácí. Ale je to tím, že ty domácí nemám gumový a do sprchy se s nimi jít nedá.
Mám otázečku, koukala jsem, že pro Kubíčka máš i pogumovaný kalhotky na obyč. plenky. Ty nebudeš používat papírové, ale klasické? A budeš mu hned od začátku dávat 1 plenku 70x70 nebo jinou?
Díky a zatím pa. A.

In reply to by Alena_Kira

já ještě nevím. Ty kalhotky jsem koupila už jen proto, že i kdybych mu dávala jednorázovky, tak kvůli kyčlím! Prostě široké balení. Uvidím, co nám bude víc vyhovovat. A ano, plenky normálně 70x70cm. Přemýšlela jsem o tom a nevím co přijde levněji...... jestli kupovat drahé jednorázovky, nebo každý druhý den vyvářet plínky a spotřebovat mrtě za elektriku a vodu, kterou sežere pračka..... Nejspíš budu používat oboje... Do poradny a někam ven jednorázovky a na doma třeba látkový......

In reply to by Janča24

Ahojky, tak jsem si říkala to samé. A chtěla bych používat obojí - ven na zimu určitě jednorázovky, ale na doma bych chtěla používat klasické pleny. Jen nevím, jak na to. :-)

ahojky,tak to já mám toho do porodnice tolik,že musim mít dvě tašky :!k: Asi fakt nakonec pojedu stěhovákem

ahoj Jani, tak nevím, asi to budu muset ještě přetřídit...já toho mám do porodnice jednou tolik.. :jawdrop: hlavně ty por. vložky mám dvoje a to si chci ještě přikoupit... :C]]: přezůvky si beru dvoje..jedny omyvatelné a jedny papučky.., pak yal, kosmetiku-té mám kotel, 3 ručníky a 1 osušku, žínky, vlhč. toal. papír, beru i jednorázovky kalhotky, kromě sítovaných, ponožky myslím patery.. ale nejvíc místa mi zaberou plenky pro Kubíka.. :{~{:

In reply to by x.lucika

já toho mám samozřejmě taky víc :-) Všechno jsem nefotila, protože by se to na fotku nevešlo :-) Nefotila jsem ručníky, ani osušky, ani žínky, ani toal. papír :-) A vložky jsem si teda koupila jen jedny, protože v porodnici kam jdu rodit ty vložky dávají jejich. Takže je zbytečné mít nakoupené balíky... :-) No a plenky na celý pobyt v porodnici tam taky dávají.......

In reply to by Janča24

Tak to máš dobré.. my v porodnici nedostanem nic, jen ti půjčí košili, tu si nemusím brát, erární oblečení na mimi tam taky je , ale plenky jen látkové.. jednorázovky si musím dovést svoje..., ty další vložky si kupuju ještě na doma...to budou taky ještě potřeba

In reply to by x.lucika

já jsem si to právě od kámošky zjišťovala :-) Takže vlastně všechno dostaneme :-) Těch vložek jsem si koupila 2 balení, potom na doma. Taky mám i více vložek do podprsenky... fotila jsem jen něco, ale jinak už jsem vážně vybavená :qu:

no Jani, já teda smekám :\x: takhle po kupě jsem ještě neviděla nakoupeno a vyfoceno :C]]:
Prosím tě, kde si kupovala ty vložky?? a kolik tě stály?? já pořád přemýšlím, jestli mám koupit ty porodnický- SAMU, ale paní ve zdrav. potřebách mi říkala, že si mám raději koupit obyčejný (to nám říkala i PA), že ty SAMU nemají ani lepítko, tak prý pořád někde "cestují", ale zase kamarádka mi říkala, že se to stejně mění co 2 hoďky, takže se ti ta vložka zase tak nestihne nikam posunout :? a pro Kubíčka máš krááásný věcičky, já úplně ulítávám na overálkách, ale mám doma zatím jen 4, tak musím ještě aspoň 3 dokoupit, ale zatím to nehrotím :one:

In reply to by Lenis

vložky jsem kupovala ve zdravotnických potřebách a stály asi 38Kč. Jsou to taky přímo porodnický bez lepítek. Akorát je to jiná značka než SAMU. Kamarádka co rodila říkala, že když jí je v porodnici daly, úplně se zhrozila, že ty vložky vypadají jak za krále klacka :-) Ale když si vyzkoušela ty její s lepítkama a tyhle, byla spokojená. že prý ty s lepítkama nejsou tak vzdušný a bylo mnohem příjemnější mít právě ty porodnický

In reply to by Janča24

Děkuju za info Jani, tak já si koupím taky ty porodnický SAMU, mají je v nemocnici ve zdrav. potřebách jen za 24 Kč! (je to o 18 Kč levnější, než všude jinde!!) raději si koupím 3, přece jenom nevím jestli mi vůbec nějaký vložky v porodnici dají! to jsem se nedozvěděla, a kdyžtak je budu mít i na doma- to se neztratí :one:

Jančo, supeeer :one: Koukám, že jsi nakonec tu košilku s medvídkama taky koupila ;) a co ty podprsenky, sehnala jsi taky tam nebo někde jinde?
no a Kubíček, ten bude opravdu fešák!!! :cc): Opatrujte se a přejeme klidnou dobrou noc... :~!:

In reply to by mysaco

koupila, jelikož jsem prolítala celej Dvůr a výběr je hroznej. Všechno jak na starý báby..... Jednu kojící mám odtamtud, ale nijak moc mi nesedí. No a jednu mám normálně z krámu a těsně před porodem si půjdu ještě nějakou koupit, uvidím, jak se mi nalejou prsa

Čauky Jani :), no ty si teda šikula :qu: ! Pantofle doporučuju crocs (já teda kupuju u ťamochů za 150 :-D). Jdou měkký, pohodlný a vydrží snad všechno. No a Kubík bude frajer. Moc krásný věcičky si mu pořídila. Jinak u nás (Brno) sníh nehrozí, ale zato tu šíleně fučí :00: . Šla jsem ven jen se psem a to asi na 5 min, pač ani naší Nikki se to teda vůbec nezamlouvá. Je to trochu přerostlá čivava a měla co dělat, aby ji neodfouklo :C]]: . Tak se pěkně opatruj a pohlaď bříšenko :a:

In reply to by Petík

u nás od rána padá a je tu zima jak v ruským filmu. Já jsem po nich u ťongů koukala, ale už je asi dali k zimnímu spánku, jelikož jsem je neobjevila :-( a mám i strach, že se musí dosti klouzat ne?? Přeci jenom to nebude koupaliště ale sprcha a kachličky......

no páni Jančo...toho je :-)..občas jsem si tu pročetla co si berou do porodnice a jak tak koukám je toho fakt dost.
Jinak ty pantofle doporučuji takové ty jak se hodně nosí ty gumové...by mohly být dobré :-)
Ale chválím moc hezké věci :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka